AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Online produktai, kuriuos sukurti gali kiekviena

Pelningiausi online produktai: ką pardavinėti internete 2022 metais?

Norėtum monetizuoti savo žinias ar mėgiamą veiklą online produktų pagalba? Abejoji, kad galėtum pasiūlyti kažką unikalaus? Kiekviena iš mūsų turime žinių, kurios būtų vertingos kitiems – tereikia atrasti tai, kas kitiems būtų aktualu bei vertinga. Online produktai gali būti raktas į tavo verslo sėkmę!

Jei trūksta įkvėpimo, šiame straipsnyje rasi pačių įvairiausių idėjų priklausomai nuo tavo specializacijos ir dominančios srities, kurios garantuotai sudomins ne vieną.

Online produktai: nuo ko pradėti 2022 m. ?

Prieš pradedant kurti produktą, pagalvok, apie ką tavo sekėjai ar draugai dažniausia tavęs teiraujasi? Tavo smoothie receptus, gražios odos paslaptis, patarimus, kaip išnaudoti mažas erdves bei apsistatyti namus? Susirašyk visas idėjas, kokios tik šauna į galvą – tai galėtų būti elektroninė knyga, pradžiamokslio vadovas, online kursai, mėnesinė naujienų prenumeracija, įvairūs šablonai, presetai ir pan.

Dar kartą peržiūrėk savo sąrašą ir pasidariusi rinkos analizę, jį susiaurink. Pasinagrinėk, ar daug yra panašių produktų ir kuo tu galėtum išsiskirti. Paklausinėk savo sekėjų socialiniuose tinkluose, ar tai jiems būtų aktualu ir ką jie tokiam produkte norėtų matyti. Net jei ir neturi daug sekėjų, pasinaudok įvairiais forumais bei Facebook grupėmis, kuriose renkasi tavo tikslinė auditorija.

Online produktų idėjos palei dominančią sritį

Kosmetologija/ Grožis:

Klausyk Gomama podcast’o su Agneta Kleiziene ir sužinok kaip sukurti sėkmingą prekybos verslą grožio ir sveikatos industrijoje!

Pelningiausi online produktai verslios mamos Elektronine knyga

Edukacija:

Interjero Dizainas:

Sodas:

ka pardavineti internetu

Pasidaryk pats:

Fotografija:

Grafinis Dizainas:

Nežinai kaip optimizuoti savo elektroninę parduotuvę?

Gomama narėms esame paruošę kursus apie elektroninę prekybą bei pardavimus su Justina Rainiene, kuri turi daugiau nei 7 metų patirtį elektroninės prekybos srityse, tobulinant el.prekybos verslo procesus, dirbant su atsargų kontrole bei tiekimo projektų valdymu, didžiuosiuose elektroninės prekybos įmonėse. 

ka pardavineti internetu

Terapija:

Receptai:

Klausyk Gomama podcast’o su Natalija Kurganove ir sužinok visas maisto marketingo paslaptis!

Sportas:

elektroninė prekyba

Sveika mityba:

Vaiko auginimas:

Pelningiausi online produktai verslios mamos gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!