fbpx

Registruokis Back to Business renginių ciklui Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, ir laimėk stipendiją savo verslo vystymui

Narystės privalumai

Narystės

privalumai

Nori susikurti sėkmingą verslą, bet jautiesi vieniša? Trūksta žinių, resursų, matomumo ir palaikymo?

Abejonės savo jėgomis. Žinių spragos. Nežinojimas nuo kur pradėti ir kaip viską “prasukti”. Palaikymo trūkumas. Neturėjimas prieigos prie ekspertų. Nenumaldomas blaškymasis…

Visos mes kovojame su tuo kiekvieną dieną. Ir labai dažnai tai priverčia mus iššvaistyti lėšas, priimti prastus prendimus ir jausti nuovargį. Ko pasekoje, ne viena netgi atsisakome savo svajonių!

Sėkmė tikrai niekada nėra garantuota. Tačiau tikimybę galima ženkliai padidinti sujungus jėgas su kitomis versliomis ir ambicingomis moterimis kaip ir TU bei su geriausiais ekspertais, kurie puikiai išmano savo sritį ir yra pasiryžę Tau padėti! Neišleidžiant šimtų ar tūkstančių privačioms konsultacijoms!

Ką gausiu tapusi klubo nare?

e mokymai gomama kursai online platforma

UNIKALŪS KURSAI

KLAUSIMŲ - ATSAKYMŲ SESIJOS

e mokymai gomama kursai instagram

STIPRI BENDRUOMENĖ IR PALAIKYMAS

PRATYBOS IR PAVYZDŽIAI

DIDESNIS MATOMUMAS IR PARTNERIŲ NUOLAIDOS

Atsiliepimai

Jurgita @mazipirsciukai
Jurgita @mazipirsciukai Renginių organizatorė ir marketingo specialistė
Read More
Bendruomenė man paliko labai didelį įspūdį, todėl kad čia yra ne vien labai daug įvairių naudingų kursų bet ir įdomių, savo tikslų siekiančių mamų, kurios nori padėti viena kitai!

Atrodo ir tu pats užsivedi: Ir aš noriu, ir aš noriu ten būti! Jei esat verslas, jei galit būti kažkuo naudinga kitai, būtinai turite prisijungti!
Julija Naradauskaitė @ijandesign
Julija Naradauskaitė @ijandesignInterjero dizainerė
Read More
Didžiausios rekomendacijos GOMAMA! Labai džiaugiuosi, kad Dovile Sinke sugebėjo sukurti tokią nuostabią bendruomenę! Kur veikia moteriškas solidarumas. Viena kitos palaikymas, paskatinimas, pagirimas, laikymasis iš vien! Tai iš ties puiku!

To labai reikia ypač pačioje pradžioje, kad būtų daugiau tokių žmonių, kurie tave palaiko ir tiki tavo idėja, padeda tau iš šalies! 🙂

REKOMENDUOJU! 🌸
Simona Bareikė
Simona BareikėKarjeros konsultantė
Read More
Dovilė begalo atsidavusi šiam projektui, skiria labai daug dėmesio mums visoms, palaiko pulsą ir taip natūraliai atsiranda pozityvus įsipareigojimo jausmas nesustoti pačiai. Bendruomenę sudaro labai profesionalios ir nuoširdžios moterys, o norint atvirai dalintis savo klaidomis, klausti patarimų, tai yra labai labai svarbu.

Kiekvieną mėnesį pradedam su nauja marsterklase, kurios būna labai įvairiomis temomis. Vystant savo verslą, tai yra begalo naudinga, nes dažnai apie tam tikrus momentus net nebūnu pagalvojus. Po kiekvienos marterklasės turime klausymų-atsakymų sesijas su srities profesionaliais, kurios yra aukso vertės.

Mėnesio renginiai vyksta įvairiais formatais ir trukmėmis, tad jei ir nepavyksta dalyvauti visuose (kaip mano atveju), jaučiuosi neatsiliekanti prisijungusi nors į kelis iš jų. Bendruomenės viduje pradėjome vystyti bendrus projektus. Kas yra super wow. 🙂

Realių sėkmės pavyzdžių matymas mane labai motyvuoja. Ypač, kai moterys prisijungia su idėja, o po gerų pusės metų (nelengvo!) darbo skina rezultatu!
Joana Šaulienė
Joana Šaulienėtinklaraščio www.viskasbe.lt įkūrėja, skaitmeninės rinkodaros specialistė
Read More
Mano didelė rekomendacija GoMama klubui: bendruomenės galia, verčianti kalnus! 😊

Įvairių verslo pradžiai ar vystymui vertingų mokymų paketas, užmegzti kontaktai su stipriais savo srities specialistais, stiprus ryšys tarp bendruomenės narių, įskaitant bendrus brainstorm, problemų analizę, idėjų kūrybą ir net spyrį žengti pirmyn, kai jo reikia, kolaboracijos vystant projektus, nauji bendri projektai su narėmis. 👏

Visa tai radau GoMama ir labai rekomenduoju kiekvienai: tiek startuojančiai ar dar ieškančiai savo veiklos krypties, tiek startavusiai ir ieškančiai sparnų augti.
Agnė Zabielienė
Agnė ZabielienėDžiugesnių desertų "Gėrybė" įkūrėja
Read More
Vis pagalvoju apie Gomama kaip apie skanų skanų saldainį, kurį su pasimėgavimu lukštensiu tomis sau ir tik sau valandomis!

You rock!!!
 Indrė Endriukaitė
Indrė EndriukaitėAktorė, režisierė, teatro edukatorė
Read More
Palaikymas, supratimas ir labai nuoširdūs patarimai. Buriasi jauki bendruomenė. Taip pat gaunu daug naujų žinių, kurias bandau įgyvendinti praktikoje!

Įkvėpta kursų paskelbiau pirmą LinkedIn įrašą ir iškart susilaukiau daug palaikymo!
Eglė Juzumas @mano.vaikas.valgo.viska
Eglė Juzumas @mano.vaikas.valgo.viskaMaisto fotografė ir tinklaraštininkė
Read More
Rekomenduoju atrasti Gomama bendruomenę veiklioms mamoms. Man labai patinka jų live'ai.

'Tai ką darote tikrai prasminga, ir, tikiu, naudinga daugeliui moterų!

Indrė Endriukaitė

Aktorė ir teatrinių metodų įmonėms lektorė

Joana Šaulienė

Tinklaraštininkė ir skaitmeninės rinkodaros konsultantė

Simona Bareikė

Karjeros konsultantė

Kokios Masterklasės manęs laukia?​

*Naujos klasės kiekvieną mėnesį, prisijungimas neribojamas tol, kol esi narė! Prisijungus šiandien tavęs laukia virš 11 valandų išskirtinio tik Gomama narėms skirto turinio, kurio nerasi niekur kitur!!!

Išsamų aprašymą apie kursus rasi čia. 

Kaip viskas atrodo viduje?

Kaip viskas atrodo viduje?

Apie mus kalba

1 mėn.

2999

Mėnesiui

(Narystę gali nutraukti bet kada)

 • Motyvuojančių mamų klubas
 • 4x narių susitikimai / mėn
 • Neriboti kursai
 • Sesijos su ekspertais
 • Vieta reklamuotis savo veiklą
 • Išskirtinės narių nuolaidos
 • Uždaras narių forumas

3 mėn.

25

Mėnesiui

(Mokant 75.00 už pusmetį)

PLIUS

12 mėn.

20

Mėnesiui

(Mokant 240.00 už visus metus)

PLIUS

Įsigyk metinę narystę ir mėgaukis šiais bonusais  (tik RIBOTĄ laiką!)

Pirk metinę narystę ir gauk nemokamą 1 val konsultaciją su Gomama įkūrėja Dovile Sinke.

Konsultacijos metu susidėliosime TAVO veiksmų planą, kad pasiektum sėkmės ir rezultatų dar greičiau bei tiksliai žinotum, kuria linkme judėti. 

Dovilė yra įkūrusi net kelis online verslus (tarp jų vieną didžiausių pasaulyje protarpinio badavimo platformų!), kalbinusi ir padėjusi daugybei moterų kaip ir Tu! 

Tapk GoMama nare!

Gomama klubas yra toms, kurios supranta kaip svarbu neatidėlioti savo svajonių ir imtis veiksmų dabar su kitų palaikymu ir stipria parama. 

D.U.K.

Apie GoMama narystę

Tikrai TAIP! Priimame visas moteris, kurios nori tapti stiprios bendruomenės dalimi,  mokytis, bendrauti, megzti naujas pažintis ir augti kartu. 

Gomama klubas yra išskirtinis dėl savo itin STIPRIOS bendruomenės, kurioje mes palaikome viena kitą, padeda Tau augti, tobulėti ir siekti rezultatų.

Gomama narės šį klubą giria dėl:

 • itin stipraus tarp narių užsimezgančio ryšio. Susitikimų metu visada aptariame kiekvienos veiklą ir bandome padėti savo kontaktais, žiniomis ir atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių.
 • bendradarbiavimo galimybių – kiekvieną mėnesį čia užsimezga nauji projektai ir narės itin artimai palaiko viena kita.
 • viešumo – tapusi Gomama nare gali reklamuoti savo paslaugas ir produktus kitoms narėms ir ne tik (!), dalyvauti Gomama podcaste ar net sužibėti įrašius kursą kitoms narėms. O kur dar galimybė tapti mėnesio nare ir papasakoti apie save gomama socialiniuose tinkluose ir bloge.
 • Tęstinio mokymosi galimybės – prisijungusi, rasi Gomama 6 žingsnių sėkmės kelią, kuris padės sistemingai nusibrėžti savo veiksmų planą ir jo siekti, bei to pasekoje launchinti ar užsiauginti sėkmingą verslą.
 • Mūsų stiprybė – online verslas! Gomama įkūrėja Dovilė specializuojasi šitoje srityje ir yra sukaupusi tikrai daug patirties, tad visada gali tikėtis jos pagalbos.

Čia susirinkusios moterys žino, ko nori iš gyvenimo ir nešvaisto savo laiko!

Norėdama susisiekti su kitomis narėmis, gali joms parašyti privačią žinutę mūsų platformoje.

Taip pat, turime aktyvią uždarą Facebook grupę ir  narių susitikimuose visada įtraukiam kiekvieną narę. 

Unikali GoMama narių platforma, prieinama tik narėms, suteikia galimybę  užmegzti reikalingas pažintis ir atrasti mamas palei jų veiklos sritį ir gyvenamą vietą. Privačia žinute ar forumo pagalba gali susisiekti su kitomis narėmis.
Be to, GoMama platforma puiki vieta reklamuoti savo produktą ar paslaugas.

Taip pat, būdama Gomama nare gali aplikuoti mūsų rubrikoje “Narių Highlights” – mes apie Tave ir Tavo verslą pasidalinsime su mūsų auditorija socialiniuose tinkluose, Gomama bloge ir naujienlaiškyje. Tai puiki proga gauti daugiau viešumo kaip ekspertei! 

Puiku, tapusi Gomama nare gausi visus reikalingus resursus, kurie padės tau PAGALIAU launchinti savo idėją ir ją paversti sėkmingu verslu.

Sekdama Gomama 6 žingsnių sėkmės planą, pamažu susidėliosi visus taškus ant i ir sėkmingai launchinsi savo verslą. Mes tau padėsime sistemingai įsigyvendinti verslo planą, suprasti savo stiprybes, verslo modelį, susikurti socialinius tinklus, svetainę, pritraukti klientų ir automatizuoti sistemas.

O jei dar tik mėtaisi tarp kelių verslo idėjų – ne problema! Ne viena Gomama narė prisijungusi prie šio klubo, bendraudama su kitomis ir gavusi visą žinių bagažą pagaliau išsigrynino savo vertybes, privalumus ir suprato, ką nori ir GALI daryti!

Paraiškos procesas

Visų pirma sveikinu, kad nusprendei žengti lemiamą žingsnį savo sėkmės link!

Apačioje rasi registravimosi nuorodą. Padariusi apmokėjimą, užpildyk nario anketą ir atsakyk į pateiktus klausimus.

Jei nusprendei, kad nebenori būti GoMama nare – parašyk mums email labas@gomama.lt vėliausiai 7 dienos iki narystės galo. Daugiau skaityk čia.

Gali pasirinkti iš kelių narystės pakopų – 1 mėn, 6 mėn ir 12 mėn.

Atsiskaityti šiuo metu galima pagrindinėmis kredito kortelėmis Visa, Mastercard.

GoMama narystė bus pratęsiama automatiškai pasibaigus tavo narystės laikotarpiui.

Pasirinkus 3 mėn. ar 12 mėn. narystes, bus nuskaičiuojamos pilnos sumos, t.y. už 75 eur už 3 mėn. ir 240.00 eur už 12 mėn. 

Jeigu tavo narystė dėl bet kokių priežasčių nebus patvirtinta, tavo apmokėjimą grąžinsime per 48val.

Deja, gerbdamos visas mūsų nares ir mūsų komandos darbą, viena narystė gali priklausyti tik vienam žmogui. Daugiau skaityk mūsų paslaugų teikimo taisyklėse.

Masterklasės

Prisijungusi iš karto rasi jau virš 12 masterklasių, o tada kiekvieną mėnesį dar po 1 naują masterklasę.

 • kiekviena klasė paruošta savo srities eksperto
 • detaliai ir praktiškai su skaidrėm
 • namų darbais ir užduočių knygelėm paaiškina kaip pritaikyti pateiktą informaciją Tavo veikloje
 • Užduočių knygelės
 • Narių susitikimai
 • Narių forumą, su daug patarimų ir saugiu bendravimu, kurioje jausiesi lyg šeimoje

Kas dvi savaites (o kartais net ir dažniau) susitinkame virtualiame Gomama narių susitikime, kuriame mastermind metodu aptariame kaip jaučiamės, kur pasistūmėjom ir kur reikia pagalbos. 

Kartą į mėnesį turime Klausimų-Atsakymų sesijas su ekspertais, kurių metu kiekviena gali prisistatyti ir užduoti savo klausimą ekspertui. Gilinamės ir ieškome sprendimų kartu!

O taip pat, jau organizuojame ir gyvus renginius su kviestiniais svečiais! 

Gomama mastermind yra narių ypač pamėgta sesija, kurių metu turi šansą pristatyti save, savo idėją/veiklą ir iššūkius, su kuriais susidūri.

Rezultatai šneka patys už save: čia generuojamos naujos idėjos, išeiname iš savo komforto zonos, randame įkvėpimo, pajudame į priekį su darbais ir susipažįstame su kitomis narėmis.  

Ši sesija skirta mokytis ir yra labai aktyvi.

Ne, Gomama mokymų platforma yra išskirtinė tuo, jog tapusi nare gausi prieigą prie VISŲ kursų ir juos galėsi peržiūrėti neribotą laiką, kol būsi Gomama narė.

Priešingai nuo kitų platformų, kur pavieniai panašūs kursai kainuoja nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eur – čia viską gauni už vieną narystės mokestį.

Masterklases gali peržiūrėti neribotą laiką KOL esi Gomama narė. T.y. būdama Gomama nare visada turi priėimą prie pačios būtiniausios informacijos ir gali susidėlioti palei save, kada ir kur Tau reikia pastiprinimo. 

O net jei ir nedalyvausi Klausimų-Atsakymų sesijoje – visada galėsi peržiūrėti jų įrašus ir taip mokytis iš kitų. 

Prisijungus rasi tiek daug unikalių mokymų, kad kartais gali pasirodyti overwhelming – bet viskas OK. Būdama Gomama nare visas klases gali peržiūrėti neribotą laiką – vieną mėnesį gal pavyks peržiūrėti tik vieną kursą, o kitą žiūrėk – peržiūrėsi net 2 ar 3 iš karto. Viskas savo ritmu. 

Kiekvienas kursas yra suskirstytas į kelias dalis,  kad galėtum pamaža savo ritmu peržiūrėti po atskirą kurso dalį. Ir po to, skirti laiko refleksijai, pratyboms ir svarbiausia – praktiniam žinių įgyvendinimui. 

Padovanok GoMama narystę!

Galbūt tavo draugė, žmona, sesė ar pusseserė apsidžiaugtų GoMama naryste?

Tai puiki ir prasminga dovana, kuri padės kiekvienai moteriai pasiekti savo užsibrėžtus tikslus!

Socialinių tinklų ir rinkodaros specialistė Indrė Širkienė gomama podcastas