AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Apie GoMama

Play Video

GoMama yra bendruomenė, jungianti veiklias Mamas, kurios arba turi nuosavus verslus, arba trokšta realizuoti save kurdamos sėkmingus projektus. Mūsų tikslas duoti reikalingų žinių, įkvėpti, motyvuoti ir paremti kiekviename verslo kūrimo ir vystymo etape.

Čia kiekvieną mėnesį įkeliamas vis naujas kursas, skirtas verslumui, prekinio ženklo kūrimui ir vystymui, komunikacijai, asmeniniam tobulėjimui bei kaip nuo idėjos pereiti prie verslo plano. Tai yra saugi erdvė mokytis ir klysti.

Dar daugiau, susitikimų metu kviestiniai svečiai, lektorės ir bendruomenės narės dalijasi savo sėkmės istorijomis, patirtimi ir praktiniais patarimais. GoMama bendruomenė yra patikima vieta pažinčių atsiradimui ir reikalingų kontaktų užmezgimui.

Esi Mama, svajojanti apie naują pradžią pasibaigus motinystės atostogoms? Turi idėją, bet nežinai, kaip paversti realybe? gal jau turi nuosavą verslą, bet nori jį perkelti į aukštesnį lygmenį?

Realizuok save ir pasiimk viską, ko trūksta, užpildžiusi narės anketą.

Labas,

Esu Dovilė, GoMama įkūrėja, verslininkė ir mažosios Vestos mama.

Įgijau verslo vadybos ir ekonomikos magistrą Švedijoje. Po to 8 metus Šveicarijoje dirbau verslo konsultante ir projektų vadove su Fortune 500 kompanijomis. Per savo karjerą prisidėjau prie multimilijoninių projektų sėkmės didžiausiose pasaulio bankuose. Priėmusi sprendimą, kad nesu pakankamai laiminga dirbdama didelėse kompanijose, prestižinę vietą verslo konsultacijų įmonėje iškeičiau į nuosavos veiklos vystymą. 

Šiandien esu įkūrusi sėkmingą sveikos gyvensenos virtualų verslą bei skaitmeninės rinkodaros agentūrą. Daug patyrusi ir perėjusi, siekiu įkvėpti ir sujungti mamas naudingoms žinioms, saugiai bendrystei ir atsiveriančioms galimybėms.