AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Vaiko priežiūros atostogos: viskas, ką turi žinoti

Nėštumas ir vaiko gimimas tikrai nėra patys lengviausi dalykai – pokyčiai vykstantys tavo kūne, apsilankymai pas gydytojus, nugaros skausmai, problemos maitinant, bemiegės naktys ir daug daugiau… O kur dar bandymas derinti dabartinę situaciją prie gyvenimo pokyčių? Ar pranešimas darbdaviui apie nėštumą bei baimė netekti esamo darbo?

Internete pilna informacijos apie motinystes atostogas, tėvystes atostogas, išmokas, tavo, kaip darbuotojo teises… Tačiau viskas gana painu, išmėtyta po skirtingas vietas.

Šiame straipsnyje subendrinau visą svarbiausia informaciją apie vaiko priežiūros atostogas, kurią turi žinoti kiekvienas būsimas tėvas, pradedant nuo skirtingų tau priklausančių atostogų, išmokų, jų ilgio, iki darbdavio teisių ir įsipareigojimų jauniems tėvams.

Kas yra vaiko priežiūros atostogos?

Dauguma kalba apie motinystės atostogas ar vaiko priežiūros atostogas, galvodami jog tai vienas ir tas pats. Iš tikrųjų, turime išskirti tris pagrindines tikslinių atostogų rūšis:

 1. Nėštumo ir gimdymo atostogos, suteikiamos mamai nuo 30 nėštumo savaitės. Šiuo metu mama turi teisę gauti motinystės išmoką, jei iki pirmosios nėštumo ir gimdymo atostogų dienos turi sukaupusi bent 12 mėnesių motinystės socialinio draudimo stažą (per paskutinius 24 mėnesius).
 2. Tėvystės atostogos, suteikiamos kūdikio tėvui. Tėvystės atostogos trunka 30 kalendorinių dienų, yra nepertraukiamos ir jas galima išnaudoti bet kuriuo laikotarpiu nuo vaiko gimimo iki tol, kol jam sukanka vieneri metai. Šių atostogų ilgis artimiausioje ateityje keisis į 2 mėnesius, palei naujausią Europos Sąjungos direktyvą
 3. Vaiko priežiūros atostogos, suteikiamos nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos iki vaikui sukanka 3 metai. Teisę į vaiko priežiūros atostogas turi vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų, ar vienas iš vaiko senelių (bet tik tokiu atveju, jei teisę gauti šią išmoką turi bent vienas iš vaiko tėvų ar įtėvių). Vaiko priežiūros išmoka gali būti mokama iki vaikui sukaks metai ar dveji.

Kas pretenduoja į motinystės, tėvystės ir vaiko priežiūros išmokas?

Į motinystės, tėvystės ir vaiko priežiūros išmokas pretenduoja asmenys, sukaupę minimalų 12 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius motinystės socialinio draudimo stažą.

Šis stažas skaičiuojamas ir dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą, individualių įmonių savininkams, mažųjų ar ūkinių bendrijų tikriesiems nariams ir kt. Bet visi turi būti sumokėję socialinio draudimo įmokas už nurodytą laikotarpį.

Jei buvai prieš tai gimusio vaiko priežiūros atostogose, socialinio draudimo stažas skaičiuojamas iš 24 mėnesių laikotarpio, buvusio iki prieš tai gimusiam vaikui sukaks 2 metai.

Jei dalį reikiamo 12 mėnesių stažo surinkai ES, EEE šalyje ar Šveicarijoje – šis laikas turėtų būti įskaičiuotas į tavo bendrą socialinio draudimo stažą. Dėl stažo perskaičiavimo gali kreiptis į „Sodrą”.

Motinystes atostogos ismoka gomama

Skirtingos motinystės atostogos ir jų trukmė

Kiek laiko trunka nėštumo ir gimdymo atostogos?

Mama turi teisę išeiti į nėštumo ir gimdymo atostogas nuo 30 nėštumo savaitės. Jų metu gaunamos motinystės išmokos ilgis priklausys nuo kada gims vaikutis bei gimdymo aplinkybių.

 • Jei vaikutis gimsta nuo 31 savaitės, motinystės išmoka bus mokama už 126 kalendorines dienas.
 • Jei mama nepasinaudoja nėštumo ir gimdymo atostogomis ir lieka darbe iki pat gimdymo- išmoka priklauso 56 kalendorines dienas po gimdymo.
 • Jei vaikutis gimsta nuo 22 iki 30 savaitės, motinystės išmoka bus mokama už 28 kalendorines dienas. Išmoka pratęsiama papildomas 98 kalendorines dienas, jei kūdikis gyvena 28 paras ir ilgiau.

Jei gimdymas buvo komplikuotas ar gimsta keli vaikai, visais anksčiau minėtais atvejais išmoka prailginama 14 kalendorinių dienų.

Naujagimio globėjui motinystės išmoka mokama nuo globos nustatymo dienos, kol kūdikiui sueis 70 dienų.

Nėštumo ir gimdymo atostogos negali būti imamos dalimis, t.y. darant pertraukas.

Kiek laiko trunka vaiko priežiūros atostogos?

Vaiko priežiūros atostogos, suteikiamos nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos iki vaikui sukanka 3 metai. Jų metu vienas iš tėvų ar senelių gali gauti vaiko priežiūros išmoką iki vaikui sukanka 2 metai.

Nors trečiaisiais vaiko priežiūros metais išmoka nebėra mokama, darbdavys privalo išlaikyti vaiko priežiūros atostogose esančiojo darbo vietą.

Išmokų dydžiai ir apribojimai

Motinystės išmokos dydis ir apribojimai

Motinystės išmoka yra 77,58 proc. nuo atlyginimo “ant popieriaus”. Uždarbio dydis apskaičiuojamas pagal mamos pajamas, gautas per 12 paeiliui einančių mėnesių, iki praėjusio mėnesio prieš teisės į išmoką atsiradimo mėnesį.
Pvz. jei mama išeina motinystės atostogų 2020 lapkričio mėnesį, uždarbio dydis bus skaičiuojamas iki 2020 spalio galo.

Minimali motinystės išmoka per mėnesį negali būti mažesnė nei 228 Eur.

Jei nėštumo ir gimdymo atostogų metu yra gaunamos papildomos pajamos (Lietuvoje ar užsienyje), motinystės išmoka yra atitinkamai sumažinama. Išimtis taikoma darbdavio mokamoms vienkartinėms išmokoms (kompensacijoms, premijoms) ir ūkininkams ir jų partneriams, šeimynos dalyviams, individualių įmonių savininkams, mažųjų bendrijų nariams ir ūkinių bendrijų tikriesiems nariams.

Jei nėštumo ir gimdymo atostogos suteikiamos gaunant ankstesnio vaiko priežiūros išmoką, bendra motinystės išmoka ir ankstesnio vaiko priežiūros išmoka negali būti didesnė kaip 77,58 proc. palankesnio kompensuojamojo uždarbio dydžio, pagal kurį yra apskaičiuota motinystės išmoka arba vaiko priežiūros išmoka.

Tėvystės išmokos dydis ir apribojimai

Kaip ir motinystės išmoka, tėvystės išmokos dydis yra 77,58 proc. nuo atlyginimo “ant popieriaus”. Uždarbio dydis apskaičiuojamas pagal tėvo pajamas, gautas per 12 paeiliui einančių mėnesių, iki praėjusio mėnesio prieš teisės į išmoką atsiradimo mėnesį.

Tėvystės išmoka negali būti mažesnė nei 228 Eur ir ne didesnė nei 2026,86 (pagal 2020, I ketv. rodiklius).

Vaiko priežiūros išmokos dydis ir apribojimai

Vaiko priežiūros išmoka yra mokama iki vaikui sueina vieneri arba dveji metai. Tėvai gali pasirinkti, kiek ilgai norės gauti išmoką, nuo ko ir priklausys išmokos dydis:

 • Vienus metus: iki vaikui sukaks vieneri metai, išmokos dydis bus 77.58% nuo gavėjo atlyginimo “ant popieriaus”.
 • Du metus: iki vaikui sueis vieneri metai, išmokos dydis bus 54.31%, o antraisiais metais iki vaikui sueis 2 metai – 31.03% nuo gavėjo atlyginimo “ant popieriaus”.
 • Bet kuriuo atveju, išmokos suma per mėnesį negali būti mažesnė nei 228 Eur. Pasirinkus išmokėjimą per vienerius metus, vaiko priežiūros išmoka negali būti didesnė nei 2026,86 eur. Pasirinkus išmokėjimą per du metus, ji negali būti didesnė nei 1418,9 eur pirmais metais ir 810,69 eur antrais metais (palei 2020, I ketv. rodiklius).

* Visos sumos pateiktos ‘ant popieriaus’, t.y. prieš atskaičiavus mokesčius.

Nepriklausomai nuo pasirinkto varianto, jei pirmaisiais vaiko priežiūros atostogų metais išmokos gavėjas gaus papildomų pajamų, išmoka bus atitinkamai mažinama.

Jei pasirenki išmoką gauti du metus, papildomos pajamos antraisiais vaiko auginimo metais išmokos dydžiui įtakos neturi – 31.03% dydžio išmoka bus mokama bet kokiu atveju.

Vaiko priežiūros išmoką galima susiskaičiuoti pasinaudojus šia Sodros skaičiuokle.

Dauguma mamų pasirenka antrąjį variantą, ir naudoja antruosius metus pakeisti darbo sritį bei pradėti kažką mielą širdžiai: savo verslą ar ieškoti darbo nuotoliniu būdu, kuris suteiktų daugiau laisvės dirbti iš namų. Jei svajoji apie tai, ir nori sužinoti daugiau kokių konkrečių žingsnių imtis – sužinok daugiau mūsų straipsnyje apie darbą internetu ir nuo ko pradėti.

Išmokos gimus ar auginant kelis vaikus

 • Jei gimė du ar daugiau vaikų, vaiko priežiūros atostogų gali išeiti ir išmokas gauti abu tėvai: vienas su vienu vaiku, kitas – su kitu.

Vaiko priežiūros išmoka didinama atsižvelgiant į vienu metu gimusių vaikų skaičių, tačiau bendra suma neturi viršyti 77.58% procentų išmokos gavėjo atlyginimo.

 • Jei šeimoje auginami pametinukai, mamai ar tėčiui gali būti mokamos dvi vaiko priežiūrų išmokos, tačiau jų bendra suma negali viršyti 77.58% procentų palankesnio išmokos gavėjo atlyginimo, pagal kuriuos apskaičiuotos abi išmokos.
vaiko prieziuros atostogos sodra ismokos
Šaltiniai: Sodra, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Vaiko priežiūros atostogos: ar galiu jas pasidalinti su vyru?

Taip. Teisę į vaiko priežiūros išmoką turi vienas iš tėvų, įtėvių, globėjų ar senelių (bet tik tokiu atveju, jei teisę gauti šią išmoką turi bent vienas iš vaiko tėvų ar įtėvių). Visi minėti asmenys turi galimybę išmoką gauti pakaitomis.

Teikiant prašymą dėl vaiko priežiūros išmokos skyrimo ir ilgio, reikia nurodyti jos gavėją. Jei kitas iš tėvų (įtėvių), globėjų ar senelių vėliau kreipiasi dėl išmokos už tą patį vaiką, ši jam bus išduodama pagal pirmojo gavėjo pasirinkimą.

Pavyzdžiui, jei mama pateikė paraišką, jog būtų gauta vaiko priežiūros išmoka dvejus metus ir po pusmečio nusprendė grįžti į darbą, vaiko priežiūros atostogos ir atitinkama išmokama gali būti perleista tėčiui.

Svarbu paminėti, jog tėvystės atostogų metu gaunant tėvystės išmoką, vaiko priežiūros išmoka nebus mokama.

Atsižvelgiant į naują ES direktyvą, prabilta apie neperleidžiamas vaiko priežiūros atostogas abiems tėvams. Tai reikštų, jei vienas iš tėvų nuspręstų nepasinaudoti savo atostogų dalimi, jis jų netektų. Toks įstatymas labiau įtrauktų abi puses į vaiko auginimą, tačiau kada tai bus įgyvendinta Lietuvoje vis dar neaišku.

Ką ir kada reikia informuoti norint išeiti vaiko priežiūros atostogų?

Norint išeiti bet kurių su vaiko priežiūra susijusių atostogų, reikia atitinkamai informuoti darbdavį bei SODRĄ. Žemiau pateikiu pagrindinius žingsnius, kurių reikia imtis norint išeiti atitinkamų atostogų.

Nėščiosios ir gimdymo atostogų atveju

 1. Prižiūrinčiam gydytojui nustačius atostogų pradžios datą (ne anksčiau nei suėjus 30 pilnų nėštumo savaičių), gydytojas išduoda elektroninį nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimą.
 2. Gydytojui išdavus pažymėjimą, darbdavys bus informuotas automatiškai. Nepaisant to, prašymą išleisti nėštumo ir gimdymo atostogų mama turi pateikti pati.
 3. Prašymą SODRAI dėl motinystės išmokos skyrimo ir prašymą dėl neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD) taikymo mama turi pateikti ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos.

Tėvystės atostogų atveju

 1. Tėtis turi pateikti prašymą darbdaviui dėl atostogų suteikimo, apsisprendus, kada šis norės išeiti.
 2. Taip pat reikia pateikti prašymą SODRAI dėl tėvystės išmokos skyrimo.

Vaiko priežiūros atostogų atveju

 1. Prašymą darbdaviui dėl vaiko priežiūros atostogų suteikimo būtina pateikti ne vėliau kaip 14 dienų iki nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos. Įvaikinimo atveju – ne vėliau kaip per mėnesį nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo.
 2. Prašymą SODRAI dėl išmokos skyrimo būtina pateikti ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko priežiūros išmokų pabaigos. Jei pasirinktas vienerių metų variantas – iki antrojo vaiko gimtadienio, jei dviejų metų variantas – iki trečiojo vaiko gimtadienio.

Nori tobulėti motinystės atostogų metu?

Junkis prie Gomama bendruomenės, kurioje turėsi prieigą prie įvairių kursų bei būsi apsupta itin veiklių ir įkvepiančių mamų! Sužinosi kaip sukurti stiprų asmeninį prekinį ženklą ar brendą, kaip įgalinti Facebook bei Instagram paskyras, kaip įkurti ir optimizuoti elektroninę parduotuvę ir dar daugiau naudingos informacijos!

vaiko prieziuros atostogos ismoka gomama

Jaunų tėvų teisės darbe

Palei Lietuvos Respublikos Darbo kodeksą, darbdavys neturi teisės diskriminuoti darbuotojo pagal ketinimą turėti vaikų, ir jam yra suteikiamos gana palankios darbo sąlygos, palyginus su kitomis valstybėmis.

Darbdavys privalo kiekvienam darbuotojui suteikti žemiau surašytas tikslines atostogas nėštumo metu ar vaiko priežiūrai:

 • Nėštumo ir gimdymo atostogas
 • Tėvystės atostogas
 • Vaiko priežiūros atostogas
 • Nemokamas atostogas, skiriamas darbuotojo prašymu dviem atvejais:
  • Jei mama yra nėštumo ir gimdymo atostogose ar vaiko priežiūros atostogose, tėtis gali pasiprašyti iki trijų mėnesių neapmokamų atostogų (arba mama, tėčiui esant vaiko priežiūros atostogose).
  • Vienam iš tėvų iki 14 kalendorinių dienų, iki vaikui sukanka 14 metų (auginančius neįgalų vaiką iki 18 metų – iki 30 kalendorinių dienų).

Svarbu paminėti, jog po tikslinių atostogų darbuotojas turi teisę grįžti į tą pačią ar lygiavertę darbo vietą / pareigas, ir gauti ne mažesnį nei buvusį darbo užmokestį.  Apie tai plačiau žemiau.

Ar darbdavys gali atleisti mane sužinojęs, jog laukiuosi?

Pagal darbo kodeksą, nuo darbdavio sužinojimo apie darbuotojos nėštumą iki kūdikiui sukaks keturi mėnesiai, darbdavys neturi teisės nutraukti darbo sutarties. Išskyrus atvejus, jei sutartis nutraukta šalių susitarimu, mamos iniciatyva, mamos iniciatyva išbandymo metu, nesant darbo sutarties šalių valios, taip pat kai baigiasi terminuota darbo sutartis suėjus jos terminui. Tai galioja net ir bandomajam laikotarpiui priimtai būsimai mamai.

Darbuotojos nėštumo faktas patvirtinamas darbdaviui pateikus gydytojo pažymą apie nėštumą, todėl jei ruošiesi pranešti darbdaviui apie nėštumą, patartina jį turėti su savimi.

Jeigu vienas iš tėvų (įtėvių) yra nėštumo ir gimdymo, tėvystės ar vaiko priežiūros atostogose, darbo sutartis su jais negali būti nutraukta darbdavio valia. Panaši apsauga galioja ir visiems darbuotojams, auginantiems vaiką (įvaikį) iki trejų metų, bet nebūtinai esantiems vaiko priežiūros atostogose – šie negali būti atleisti darbdavio iniciatyva, jeigu nėra darbuotojo kaltės.

Darbuotojai, auginantys vaiką iki 14 metų yra apdrausti ir tris kartus ilgesniu įspėjimo terminu, palyginus su kitais darbuotojais. Taip pat, auginant daugiau nei 3 vaikus iki 14 metų arba vieniems auginant vaikus iki 14 metų ar neįgalų vaiką iki 18 metų, yra užtikrinama pirmenybės teisė būti paliktiems darbe, jei dėl pokyčių darbdavio įmonėje yra atleidžiama dalis darbuotojų.

Ką daryti, jei grįžus po vaiko priežiūros atostogų mano darbo vietos nebėra?

Darbo kodekse aiškiai nurodyta, kad darbdavys privalo užtikrinti darbuotojo teisę po tikslinių atostogų grįžti į tą pačią ar lygiavertę darbo vietą ne mažiau palankiomis negu buvusios darbo sąlygos.

Nepaisant to, vis pasitaiko atvejų, kai mamai ar tėčiui, grįžus po ilgesnių vaiko priežiūros atostogų, neišlaikoma darbo vieta arba siūlomos kitos prastesnės pareigos. Teisiškai, darbdavys taip elgtis negali ir todėl darbuotojas turi teisę prašyti atgauti prieš tai turėtą vietą, o jei tai neįmanoma – reikalauti didesnės nei įprasta išeitinės išmokos.

Kokios palengvintos sąlygos suteikiamos tėvams darbe?

Kaip jau minėjau, Lietuvos darbo kodeksas yra gana palankus tėvams, auginantiems mažus vaikus. Šiems yra taikomos keletą lengvatų, apie kurias reikėtų žinoti:

 • Nuotolinis darbas. Tėvai auginantys vaiką iki 3 metų arba iki 14 metų, jei vaiką augina vienas, arba iki 18 metų, jei vaikas yra neįgalus, gali prašyti penktadalį laiko dirbti nuotoliniu būdu. Išimtys galioja, jei tai nėra įmanoma dėl darbo pobūdžio arba jei tai darbdaviui sukelia per dideles sąnaudas.
 • Viršvalandžiai ir komandiruotės. Nėščias, neseniai pagimdžiusias ar žindančias mamas skirti viršvalandiniams darbams, dirbti naktį, poilsio ir švenčių dienomis ir siųsti jas į komandiruotes darbdavys gali tik su jų sutikimu.
 • Papildomos darbo pertraukos. Nėščia, neseniai pagimdžiusi ar krūtimi maitinanti mama turi teisę pasitikrinti sveikatą darbo metu, gaunant atlyginimą už tą laiką.
  Jei darbuotoja maitina krūtimi, jai turi būti suteikiamos ne rečiau kaip kas 3 val. ne trumpesnės kaip pusės valandos pertraukos kūdikiui žindyti. Šios pertraukos yra apmokamos ir gali būti perkeltos į dienos pabaigą ar prijungtos prie pietų pertraukos.
 • Darbas kenksmingomis ir pavojingomis sąlygomis. Nėščios, neseniai pagimdžiusios ar krūtimi maitinančios darbuotojos turi teisę prašyti būti perkeltos į kitas pareigas ar darbą (didesniu ar tokiu pačiu atlyginimu), jei esamame darbe negali būti sudarytos saugios ir sveikos sąlygos.
 • Mamadieniai ir tevadieniai. Asmenys, auginantys 2 ir daugiau vaikų ar neįgalius vaikus, pretenduoja į papildomus apmokamus laisvadienius. Teisę į laisvadienius turi abu dirbantys tėvai:
  • Auginantiems 2 vaikus iki 12 metų ar neįgalų vaiką iki 18 metų, skiriama 1 papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę)
  • Auginantiems 3 ir daugiau vaikų iki 12 metų, skiriamos 2 papildomos poilsio dienos per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę).

Ką dar vertėtų žinoti?

Kažką praleidau, ar neatsakiau į vis dar rūpimus klausimus? Prisijunk prie GoMama bendruomenės, dalyvauk mūsų organizuojamuose praktiniuose seminaruose bei virtualiose masterklasėse,  kurios padės rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Čia rasi įkvėpimo ir pastūmėjimo, kurio trūko, siekiant panaudoti motinystės atostogas nuosavos veiklos kūrimui ar jos plėtojimui. 

Tik čia jausiesi pamatyta, išgirsta ir neabejotinai surasi pačias kiečiausias bendramintes! Nelauk ir tapk nare DABAR. 

vaiko prieziuros atostogos motinystes atostogos

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!