AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Interviu su Gomama nare Indre Endriukaite apie teatrą ir kūrybinės veiklos pradžią

APIE indrę

Indre Endriukaite

Buvimas su vaikais gydo sielas.

Indrė Endriukaitė

Indrė yra profesionali teatro aktorė, taip pat su vyru įkūrusi edukacinį teatrą “Ridikėlių mokyklėlė”.

Jie kuria spektaklius, ruošia teatro pamokas, projektus, stovyklas, veda kūrybines dirbtuves. Iki pandemijos gastroliavo ne tik po visą Lietuvą, bet buvo aplankę ir Airijos lietuvių bendruomenes, buvo suplanuotas skrydis į Norvegiją.

Papasakok, kaip pradėjai savo veiklą?

Iš kūrybinio alkio 🙂 Tiesiog esu įpratus suktis kaip voverytė, turėjau daug kūrybinės veiklos ir iki nėštumo, išėjus motinystės atostogų viskas nurimo, o man išvis atrodė, kad sustojo… Vis galvojau kaip čia galėčiau save realizuoti, kol vieną vakarą skaitant dukrytei Mikės Pūkuotuko pasakas prieš miegą kilo spektaklio vaizdinys.

Man labai patinka leisti laiką su vaikais, kalbėtis su jais, žavi jų filosofija, tikėjimas stebuklais. Žinau, kokį įspūdį vaikams daro teatras, dėl to norėjosi prasmingesnės veiklos, ne tik pramoginės. Taip išsigryninom idėją, kad mūsų teatras turės edukacinę misiją, keisim vaikų sąmoningumą, šviesim juos. Mums didžiausi atsiliepimai, kai sako: “žinokit po jūsų spektaklio mano vaikas pradėjo daržoves valgyti”, “toks jausmas, kad jis po pokalbio su Kalėdų seneliu beveik nebežaidžia telefonu”… tai mūsų variklis ir įrodymai, kad einame teisingu keliu.

Kokių pasiūlymų turi šiandien?

Turime du savo spektaklius: “Tigro pusryčiai” – apie tinkamus vaikų mitybos įpročius bei “Abė ir Cėlė” – apie raidyną – šį spektaklį dabar rodome virtualiai. Taip pat tarp karantinų spėjome išleisti dar vieno spektaklio “Apči” premjerą – tai mūsų kooprodukcija su “Aromama”. Esame paruošę aktorinių dirbtuvių programą “iš akių matau”.

Šiuo metu vedu virtualias teatro pamokas ir edukacijas, ruošiu teatro pamokų scenarijus platformai epamokos.lt 

Jei ne paslaptis, kaip galvoji plėsti savo veiklą?

Vasarą tikrai bus stovyklų bei jau pradėjome naujo spektaklio apie vaikų saugumą internete kūrybinį procesą. Dar vis laukia realizacijos bendras projektas su “Kūrybos kampu 360” – spektaklis apie tvarų vartojimą.

Kaip pandemija pakeitė tavo veiklą?

Pandemija mūsų veiklą apvertė aukštyn kojom, bet pervertėm ir mes savo mąstymą, įsitikinimus ir prisitaikėm. Kiek įmanoma persikėlėm į virtualią erdvę bei neprarandam optimizmo ir kuriam toliau. Tik dabar jau apie projektus galvojam dvigubai, kad būtų pritaikomi ir scenoje, ir ekranuose.

Kuo gali būti naudinga kitoms?

Visada esu atvira bendradarbiavimui, naujoms ir netikėtoms idėjoms. Esu minčių generatorius ir mėgstu priimti iššūkius. Taip pat galiu pravesti kūrybines dirbtuves, vyras veda renginius, tad visada galiu pasiūlyti įmonės ar produkto pristatymą, renginį, aukcioną, ir pan. Galima sugalvoti įvairių akcijų atrakcijų mugių metu, galbūt teatralizuotą prisistatymą ar pan.

Kas patinka labiausiai Gomama bendruomenėje?

Palaikymas, supratimas ir nuoširdūs patarimai. Buriasi jauki bendruomenė. Taip pat gaunu daug naujų žinių, kurių net net nespėju perkelti iš teorijos į praktiką. Bet aš nepasiduodu, vis tikiuosi, kad kitą savaitę turėsiu daugiau laiko ir pasivysiu 🙂

Niekas nevyksta šiaip sau.

Kaip atrodo tavo, kaip dirbančios mamos tipinė diena?

Tiesą sakant, kiekviena diena labai skirtinga: kartais būna labai chaotiška, lekiu nuo vienos veiklos į kitą, kartais net per kelis miestus… o kitą dieną galiu sau leisti pamiegoti ilgiau ir dirbti iki išnaktų…

Susidūrus su kliūtimi ar iššūkiu pirmiausiai daug kalbuosi su vyru, tada analizuoju save ir aplinkybes, ieškau atsakymų knygose, internete, bendruomenėje…

Kur galima tave sekti?

Trumpi Klausimai

Juoda kava ar kava su pienu?

Juoda kava 6 kartus per dieną 🙂

Nesenai perskaityta knyga ar matytas filmas, kuris įstrigo?

Filmas “Drugelis” – apie nesuvokiamą atkaklumą.

Vieta, į kurią nekantrauji sugrįžti?

Barselona.

Žmogus/ žmonės, kurie įkvepia tavo srityje?

Mane įkvepia žmonės, kurie sugeba atsispirti nuo dugno ir pasiekti aukštumas.

Trokšti sutikti daugiau įkvepiančių mamų, kaip Indrė? Junkis prie GoMama bendruomenės ir dalinkimės patirtimi!

Indre Endriukaite

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!