AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Geriausi podkastai verslioms moterims

Geriausi podcastai verslioms moterims: 11 podcastų, vertų tavo laiko

Kokie geriausi podcastai įkvepia Tave kiekvieną dieną? Nuo podkastų prasidėjo mano gyvenimo lūžis – jų dėka susipažinau su galimybėmis susikurti kitokį gyvenimo būdą, pradėjau domėtis saviugda, virtualiu verslu, gavau stiprybės keisti karjerą bei mesti nemėgiamą darbą.

Podcastai – puikus būdas turiningai praleisti laiką sportuojant, vaikštant, keliaujant, tvarkantis namus ar gaminant valgyt. Taigi, kokius podcastus rekomenduočiau kiekvienai veikliai moteriai? Kokie geriausi podcastai yra verti kiekvieno dėmesio?

Žemiau pateikiu net 11 geriausių podcastų verslioms moterims. Let’s go!

1

“The Goal Digger Podcast”

su Jenna Kutcher

Rinkodaros ekspertės ir vestuvių fotografės Jenna Kutcher podkastas skirtas toms, kurias domina virtualus verslas, socialiniai tinklai bei virtualių kursų kūrimas. Jenna dalijasi savo patirtimi ir strategijomis, kurios padėjo jai pritraukti sėkmę, susikurti stiprų asmeninį brendą bei įgyvendinti nusibrėžtus tikslus.

Turbūt vienas dažniausiai rekomenduojamų podkastų visoms verslioms moterims!

2

“Eventual Millionaire”

su Jaime Masters

Jaime yra verslo koučerė, išskirtinai dirbanti su septynženklių verslų įkūrėjais. Savo podkaste ji kalbina milijonierius, kurie dalijasi savo patirtimi, verslo ir produktyvumo patarimais bei istorijomis. Jaime patrauks kiekvieną savo paprastumu, aštriu protu ir pozityvia energija.

3

“Entrepreneurs on Fire”

su John Lee Dumas (J.L.D.)

Vienas ilgiausiai egzistuojančių verslo podkastų, kuriame rasi pašnekesių su pačiais žymiausiais verslininkais iš skirtingų sričių. Kiekviename epizode rasi detalią sėkmingo verslininko kelionę, išmoktas pamokas, AH-HA akimirką ir išgirsi, kaip jam/jai pavyko idėją paversti sėkmingu verslu. Šis podkastas išsiskiria iš kitų tuo, jog J.L.D. visada pakartoja patarimus gautus iš savo pašnekovų, taip tarsi dar kartą užtikrindamas svarbiausius punktus.

4

“Marketing School - Digital Marketing and Online Marketing Tips”

su Neil Patel ir Eric Siu

Kasdieninis ir ypač trumpas ( iki 10 min ilgio) podkastas, kuriame dvi rinkodaros žvaigždės Neil Patel ir Eric Siu dalijasi naujausiomis internetinės rinkodaros tendencijomis ir praktiniais patarimais. Aktualu kiekvienam, kuris užsiima rinkodara ar trokšta tapti matomu.

5

“Online Marketing Made Easy”

su Amy Porterfield

Amy yra viena ryškiausių internetinės rinkodaros žvaigždžių, turinčių daugiau nei 250 000 prenumeratorių. Savo podkaste ji dalijasi patarimais, kaip auginti el. pašto prenumeratorius, populiarinti verslą bei pritraukti daugiau sekėjų. Be to, čia rasi pokalbių su kitais sėkmingais verslininkais, kurie dalijasi savo strategijomis.

Labiau mėgsti skaityti knygas?

Rekomenduoju Tau 10 knygų, kurias turi perskaityti kiekviena verslo moteris!

6

“She Means Business Show”

su Carrie Green

Carrie yra vienos didžiausių verslių moterų bendruomenės pasaulyje įkūrėja. Savo podkaste ji dalijasi verslo patarimais bei kalbina kitas verslias moteris, sugebėjusias išvystyti ypač sėkmingus verslus. Visoms, kurios ieško įkvėpimo ir nori išgirsti kitų veiklių moterų sėkmės istorijas.

7

“The BossBabe Podcast”

su Bossbabes

Bossbabe yra dar viena puiki bendruomenė veiklioms moterims, kurios siekia sukurti nuosavą virtualų verslą. Šiame podkaste rasi įkvepiančių istorijų iš moterų iš viso pasaulio bei patarimų, kaip pasiekti savo tikslus, pritraukti daugiau klientų, išpopuliarėti, pasinaudoti socialiniais tinklais ir daug daugiau!

8

“She Did It Her Way”

su Amanda Boleyn

Savo podkaste Amanda dalijasi strategijomis, kaip tapti produktyvesniais, vystyti sėkmingą verslą bei rasti stiprybės palikti nemėgiamą darbą. Kaip ir ankščiau minėti podkastai, čia rasi patarimų patarimų iš Amandos patirties bei interviu su karjerą pakeitusiomis ir sėkmingą verslą sukūrusiomis moterimis.

9

“The Angie Lee Show”

su Angie Lee

Angie Lee podkastas tai kaip pokalbis su gera drauge – pilnas linksmų istorijų iš Angie gyvenimo su fokusu ties savo asmeninio ženklo populiarinimu, turinio kūrimu Instagram, Youtube, Facebook ir kt. socialiniuose tinkluose bei patarimais kaip auginti savo sekėjus.

10

“Smart Passive Income”

su Pat Flynn

Puikus podkastas visiems, kurie nori susikurti pasyvias pajamas. Čia rasi patarimų iš įvairių tinklaraštininkų, Youtube žvaigždžių bei kitų virtualaus verslo atstovų, kurie sugebėjo pačias keisčiausias idėjas paversti sėkmingais verslais, generuojančiais pastovias pajamas, leidžiančias šiems mėgautis laisve bei dirbti iš bet kur.

11

“Leave Your Mark”

su Aliza Licht

Aliza Licht yra marketingo specialistė, buvusi DKNY PR žvaigždė bei bestselerio ‘Leave your Mark’ autorė. Kiekvieną savaitę Aliza dalijasi karjeros patarimais su vienais sėkmingiausių žmonių komunikacijų ir prekinio ženklo vystymo sferoje. Šis podkastas skiriasi nuo kitų, jog dauguma Alizos kalbintų žmonių neturi savo verslo, tačiau dirba žinomose didesnėse kompanijose, todėl jis ypač aktualus toms, kurios siekia kilti karjeros laiptais.

EKSTRA

“GoMama podcast'as verslioms ir ambicingoms mamoms”

su DOVILE SINKE

Į šį sąrašą noriu pridėti ir savo neseniai startavusį podcast’ą. 

GoMama podcastas yra skirtas verslioms ir ambincingoms mamoms, kurios galvoja apie nuosavą veiklą, o gal ją jau vysto. Šiame podcaste, aš, Dovilė, šnekinu įvairias daug pasiekusias mamas, su tikslu pasisemti kuo daugiau žinių, įkvėpimo ir pozityvios energijos. 

Podcast’ą galite žiūrėti ir video formatu Gomama bloge

Tikiusi, jog šie geriausi podcastai įkvėps niekada nenustoti! Radai šiame sąraše mėgiamą podcastą? O gal atradai kažką naujo, ką galėtum pridėti prie šio sąrašo? Palik komentarą GoMama Instagram’e ar parašyk mums žinutę, kad tavo mėgiamu podcastu galėtumėm pasidalinti ir įkvėpti daugiau moterų.

Junkis į nuostabių mamų bendruomenę ir tu – tapk tapk GoMama nare ir atrask bendraminčių, kurios įgalintų tave kiekvieną dieną!

Geriausi podkastai verslioms moterims

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!