AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Interviu su Gomama nare Julija Naradauskaite apie interjero dizaino studijos įkūrimą

APIE Juliją

Julija Naradauskaitė IJANdesign gomama

"If they say it's impossible, it's impossible for them not for you."

Julija Naradauskaitė

Julija yra mama ir interjero dizaino studijos IJANdesign įkūrėja. Julija padeda jauniems profesionalams ir šeimoms įsirengti savo svajonių namus, kad juose tilptų skirtingos erdvės bei atsirastų jaukios detalės.
Taip pat, Julija turi patirties kurdama namų interjerus, komercinių patalpų interjerus, restoranus, viešbučius, parduotuves, ofisus, galerijas, rekreacijos bei sporto centrus Lietuvoje bei užsienyje.

 

Julija, papasakok, kaip pradėjai savo veiklą?

Viskas prasidėjo seniai, jau nuo to laiko, kai buvau 16-kos metų ir žinojau, kad noriu būti interjero dizainere. Mano kelias link to prasidėjo, kai pradėjau lankyti Šiaulių Dailės mokyklą. Mano svajonė buvo įstoti mokytis būtent į interjero dizainą, nes tai puiki galimybė suderinti tokią atrodo rimtą bet gana „sausą“ specialybe kaip architektūra kartu su menais ( nes tapyba ir piešimas mano gyvenime visuomet buvo visuomet šalia). 

Sėkmingai baigiau studijas Dailės akademijoje ir toliau sekė interjero architektūros studijos Škotijos Glasgow School of Art menų mokykloje. 

Pabaigusi studijas gyvenau 5 metus Vokietijoje, kur dirbau kaip jaunesnioji architektė – braižytoja. Neseniai susilaukiau dukrelės ir grįžau gyventi į Lietuvą įkurti šeimos verslą susijusio su interjero dizainu pavadinimu IJANdesign.

Kokių pasiūlymų turi šiandien?

Klientams siūlau savo interjero dizaino paslaugas: nuo konsultacijų, kaip “išdirbti” turimą erdvę, iki pilnų projektų, kurių metu sukuriamas naujų namų interjeras. 

Mūsų darbo metodas  yra grįstas kompleksiniu procesu, kurio metu visada įsiklausau į kliento poreikius ir pasiūlau geriausią rezultatą.

Namai tai skirtingų erdvių visuma kur kiekviena patalpa turi savo intenciją žmogaus poreikių išpildymui. Strategiško proceso rezultatas, dizainas jungiantis patalpų visumą į harmoningą aplinką.
 

Kuo gali būti naudinga kitoms Gomama narėms?

Manau, kad svarbiausia pagirti aplink esančius žmones už mažus ir didelius laimėjimus, palaikyti juos ir padrąsinti daryti kažką naujo, nesvarstyti, o imti ir daryti, tiesiog imtis naujos veiklos. Visos baimės išblėsta kuomet plėti žinias, mokaisi ir palaipsniui tobulėji. 

Visi žinome, jog kažko imantis gali būti visko – ir sėkmių, ir nesėkmių. Ir manau, kad visą patirtį reikia panaudoti asmenybės stiprinimui ir tobulėjimui. 

Kas patinka labiausiai Gomama bendruomenėje?

Man labiausiai patinka moteriškas solidarumas. Viena kitos palaikymas, paskatinimas, pagirimas, laikymasis iš vien! Tai iš ties puiku! 

To labai reikia ypač pačioje pradžioje, kad būtų daugiau tokių žmonių, kurie tave palaiko ir tiki tavo idėja, padeda tau iš šalies:)

Kaip atrodo tavo, kaip dirbančios mamos tipinė diena?

Kiekviena diena gali atrodyti gana chaotiška, tačiau kartu ir sisteminga. Ideali diena turbūt prasidėtų būtent taip (pirma žiūriu savo mergytės poreikius, ar pavalgius, sausa ir pan.):

1. Atsikėlus patikrinu savo el. paštą, pažiūriu ar nėra “degančių” projektų

2. Papusryčiauju

3. Išsimaudau ir pasiruošiu dienai

4. Sėdu prie savo projektų

5. Einu į susitikimus, susiskambinam su klientais telefonu arba zoom

6. Kai apkalbame, viską užsirašau ir padarau pataisymus kompiuteryje

7. Pasirūpinu, kad namie būtų maisto pietums, padarau savo buities darbus

8. Kai grįžta vyras kartu pavakarieniaujame namie arba mieste, aptariame dienos įspūdžius bei darbus

9. Stengiamės padaryti kažką malonaus, pažiūrėti filmą, pavalgyti kokių skanių desertų ar pan.

10. Ir pasibaigus visus darbus einame miegoti.

Kur galima tave sekti?

Trumpi Klausimai

Juoda kava ar kava su pienu?

Kava su pienu
 

Nesenai perskaityta knyga ar matytas filmas, kuris įstrigo.

Viena populiariausių ir skaitomiausių knygų pasaulyje – tai Biblija.
 
 

Vieta, į kurią nekantrauji sugrįžti?

Graikija, Kreta tiesiog paperka savo grožiu…
 
 

Žmogus/ žmonės, kurie Tave įkvepia?

Yra daug tokių žmonių, bet pirmiausia šeima:)
 
 
 
 

Reikia patarimo dėl karjeros ar verslo, o gal trokšti sutikti daugiau įkvepiančių mamų, kaip Simona? Junkis prie GoMama bendruomenės ir dalinkimės patirtimi!

Julija Naradauskaitė IJANdesign gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!