AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Interviu su Gomama nare Simona Bareike apie karjeros konsultacijų verslą

APIE Simoną

Simona Bareikė gomama

Gyvenimą reikia imti į savo rankas ir jį gyventi.

Simona Bareikė

Simona yra mama, karjeros konsultantė, žmogiškųjų išteklių valdymo (HR) partnerė, ir lektorė, turinti daugiau nei 7 metų darbo patirties HR srityje. O kartu ir careerhouse.lt įkūrėja. Konsultuodama Simona vadovaujasi Tarptautinio koučingo konfederacijoje (International Coaching Federation) įgytomis žiniomis. 

 

Simona, papasakok, kaip pradėjai savo veiklą?

Viskas prasidėjo dar bakalauro studijų laikais, kai, dirbdama įvairius darbus, pastebėjau, kad labiausiai mane domina ne tiesioginės atsakomybės, o tai, kaip organizacijoje jaučiasi darbuotojai. Tai supratusi baigiau magistro studijas žmogiškųjų išteklių srityje ir, sėkmingai pradėjusi, tęsiau karjerą populiariausiose Lietuvos organizacijose. 

Per šiuos metus darbo pokalbiuose, sesijose su kolegomis ir vadovais, mokymuose ar kitur teko sutikti labai daug žmonių, kurie darbe jautėsi nelaimingi. Kai tapau mama, grįžau prie minties, kuri visada kažkur kirbėjo šalia: kaip kitaip galėčiau panaudoti savo sukauptas žinias ir patirtį? Taip ilgainiui gimė konsultavimo idėja, o tada – veiklos sričių gryninimosi etapai.

Kokių pasiūlymų turi šiandien?

  1. Asmenines konsultacijas, kurių metu padedu jiems rasti sprendimus, leidžiančius sėkmingiau eiti užimamas pozicijas, pakeisti darbą, atrasti visiškai naują profesinį arba savirealizacijos kelią, tiesiog tapti laimingesniais. Konsultacijose integruoju ir koučingo praktikas.
  2. Mokymus ir konsultacijas organizacijoms “soft‘inėmis” personalo temomis. Savo veiklą plėsti noriu per skirtingas mokymų temas, man taip pat labai patinka kalbėtis su žmonėmis apie jų karjeros istorijas, profesijų keitimą, naujų įgūdžių įgijimą, dalintis ir įkvėpti – tad galvoju ir apie formatus šios srities plėtimui. 

O viena visiškai nauja idėja, apie kurią kol kas galiu tik užsiminti – ruošiame bendrą projektą su viena nare iš Gomama bendruomenės 🙂

P.s.: labai nekantrauju išgirsti apie Tai daugiau!!! WOW! 🙂

Kaip pandemija pakeitė Tavo veiklą?

Startavau laikotarpiu tarp karantinų ir iš tikro net nepagalvoju, kad laikas galbūt nėra labai tinkamas. Natūralu, kad tam tikrus sektorius pandemija stipriai paveikė ir žmonės pradėjo atsargiau žiūrėti į darbinius pokyčius. 

Bet tuo pačiu, dalis žmonių kaip tik išnaudojo šį momentą pokyčiams, papildomų specialybių įgijimui, atsisuko į save ir laimės jausmo darbinėje veikloje paieškas.

Kuo gali būti naudinga kitoms Gomama narėms?

Galiu būti naudinga kaip karjeros konsultatė ar koučė, sprendžiant karjeros ar gyvenimo klausimą ar kaip mama, kuri gali pasidalinti savo patirtimis bandydama derinti skirtingas roles.

Norėtum pasinaudoti Simonos konsultacija? Visoms Gomama narėms Simona dovanoja net 15% nuolaidą čia. 

Kas patinka labiausiai Gomama bendruomenėje?

Simona Bareikė gomama

Dedamųjų yra daug, bet labiausiai paminėti noriu du punktus: pirmas, tai labai profesionalios masterklasės ir galimybė live užduotį klausimus. 

Pradėjus naują verslą mokytis tenka tokių dalykų, apie kuriuos anksčiau net nebūčiau pagalvojusi 🙂 

O antras, bet ne mažiau svarbus, tai labai atvira ir nuoširdi bendruomenė. Norint atvirai klausti ir dalintis savo naujomis patirtimis – tai yra labai labai svarbu.

Kaip atrodo tavo, kaip dirbančios mamos tipinė diena?

Dienas leidžiame kartu su mažyliu, kuris kartais sudalyvauja kartu trumpuose darbiniuose skambučiuose, tačiau labai stengiuosi į laiką su vaiku neįnešinėti darbinių situacijų. Vaiko pietų miego metu įsikuriu ofisą netoli jo lovos 🙂 nes dažnai dar reikia manęs šalia, o tokiais atvejais visada turiu ausines ir online formatu turinį bei užduotis, kurias galiu atlikti gulėdama kartu. 

Grįžus vyrui po darbų, visi kartu pavakarieniaujame ir tada dažnai prasideda mano laikas darbui, kuris kartais keliasi ir į naktis. Taip pat nemažai laiko dirbu savaitgaliais, bet kol viskas su šypsena veide – tol džiaugiuosi galėdama turėti tokį ritmą ir dėkoju vyrui už visą palaikymą ir galimybes.

Kur galima tave sekti?

Trumpi Klausimai

Juoda kava ar kava su pienu?

Juoda kava.

Nesenai perskaityta knyga ar matytas filmas, kuris įstrigo.

Filmas – Call me by your name.
 

Vieta, į kurią nekantrauji sugrįžti?

Labai myliu mūsų pajūrį, o ypač Preilą ir Pervalką.
 

Žmogus/ žmonės, kurie Tave įkvepia?

Jų yra tikrai ne vienas, bet visiems jiems esu nuoširdžiai padėkojusi už jų drąsa būti savimi ir įkvėpimą. 🙂
 
 

Reikia patarimo dėl karjeros ar verslo, o gal trokšti sutikti daugiau įkvepiančių mamų, kaip Simona? Junkis prie GoMama bendruomenės ir dalinkimės patirtimi!

O taip pat, visoms Gomama narėms Simona dovanoja net 15% nuolaidą savo konsultacijoms. Tapusi Gomama nare galėsi pasinaudoti šia bei kitomis Gomama narių nuolaidomis! 

Simona Bareikė gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!