AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

8 veiklios moterys, kurias verta sekti Instagrame

Socialiniai tinklai yra neatsiejama šiuolaikinio pasaulio dalis kaip ir veiklios moterys Instagrame. Dažna mūsų savo dieną pradeda peržiūrėdama naujausius Instagram įrašus bei istorijas – tad kodėl nepavertus savo Instagram įkvėpimo bei motyvacijos šaltiniu?

Šiame straipsnyje sudarėme net 8 veiklių moterų sąrašą, kurios kiekvieną dieną dalijasi naudingu turiniu, skatinančiu tobulėti ir realizuoti save. Nuo patarimų kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją iki teisinių aktualijų ir lengvų stiliaus patarimų.

Taigi, spausk “sekti” ir nepasigailėsi!  

1

Indrė Širkienė

indre sirkiene Instagram veikli moteris kursai

Jei ieškai naudingų rinkodaros patarimų savo prekės ženklo vystymui – Indrės profilis kaip tik tau. Marketingo specialistė ir konsultantė dalijasi naudingomis įžvalgomis apie socialinių tinklų marketingą, pvz. kaip susitvarkyti Instagram profilį, kur dėti grotažymes (angl. hashtags) ir kaip komunikuoti norint savo auditoriją paversti į klientus.

2

Lina Mass

lina mass branding versli mama instagram

Lina yra grafikos dizainerė, kurianti unikalias strategijas asmeninio prekės ženklo vystymui. Jos profilyje rasi patarimų kaip išsigryninti savo idealų klientą bei teisingai komunikuoti ir pozicionuoti savo ženklą. Čia taip pat sužinosi, kas svarbu kuriant logo ir ką reikėtų žinoti prieš nusprendžiant savo vizualinį identitetą (spalvas, prekinį įvaizdį, šriftus ir kt.). 

3

Greta Užkuraitė

greta uzkuraite veiklios mamos teisiniai klausimai instagram

Teisininkė Greta Užkuraitė savo profilyje dalijasi įvairiomis teisinėmis įžvalgomis, kurios aktualios kiekvienai moteriai – nuo kasdieninio gyvenimo iki verslo subtilybių. Greta visoms suprantama kalba paliečia tokias temas kaip ką reikėtų žinoti apie oro uostų mokesčius, keleivių teises, vedybų sutartis, motinystės atostogų niuansus ar kas svarbu prekiaujant Instagrame bei Facebooke. 

4

Beata Tiškevič

beata tiskevic Instagram veiklios moterys Instagram

Jei ieškai įdomios asmenybės, kuri motyvuotų ir skatintų pamilti save ir gyventi tokį gyvenimą apie kurį svajoji – Beatos profilis kaip tik tau! Ši moteris yra  kūrėja, tekstų ir straipsnių rašytoja, laidų vedėja ir projekto @nebegeda įkūrėja. Beatos patarimai, kaip reaguoti į kritiką, garbingai konfliktuoti santykiuose ir kt. neabejotinai privers susimąstyti įkvėps pasitikėjimo savimi.

Nori pradėti vesti savo Instagram?

Gomama narėms esame paruošę kursus apie Instagram platformą ir asmeninės paskyros įgalinimą su Indre Širkiene. Šioje masterklasėje Indrė padės išsigryninti Tavo prekės ženklo Instagram tikslus, sužinoti kas yra Tavo idealus klientas ir kaip jį pasiekti, bei susikurti tikslinei auditorijai patrauklų profilį ir turinį.

5

Rugilė Šatė

rugile sate veiklios mamos instagram

Rugilė Šatė – psichologė ir psichosomatikos specialistė, kurianti įtraukiantį turinį apie tai kaip išmokti pasitikėti savimi ir į gyvenimą pažvelgti nauju kampu. Jei sieki iš gyvenimo išgauti daugiau ir realizuoti save, ši moteris garantuotai verta tavo dėmesio. 

6

Rimantė Kulvinskytė

Rimante Kulvinskyte veiklios mamos instagram gomama

Rimantė Kulvinskyte yra žymi Lietuvos televizijos ir radijos laidų vedėja bei @laimesdieta įkūrėja. Ji atvirai dalinasi savo, kaip mamos, dukros, žmonos ir draugės, asmeniniais išgyvenimais, patirtimi ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti kiekvieną dieną laimingai. 

7

Indrė Sapagovaitė

indre sap etiketas mamos veiklios instagram

Nežinai kaip derėtų elgtis ar ką vilkėti tam tikrose vietose? Šis profilis apie etiketą skirtas kiekvienai rafinuotai ir savimi besirūpinančiai moteriai. Indrė dalijasi patarimais apie taip kaip dekoruoti stalą, kaip reikėtų laikyti taurę, kaip tinkamai naudotis stalo servetėle ar net kaip taisyklingai valgyti midijas ir austres.

8

Simona Mui

simona mui veiklios mamos instagram

Jei esi mados ir stiliaus mylėtoja – nepraleisk šio profilio. Simona yra nauja mama, stylistė, @makemestylish.uk ir įkūrėja, teikianti konsultacijas stiliaus klausimais. Čia rasi naudingų patarimų apie vyraujančias mados tendencijas, kaip rengtis pagal figūros tipą, derinti aksesuarus ar net apstatyti namus. Simona taip pat dalijasi kokybiškais ir stilingais aliexpress perliukais!  

Tikiuosi, kad šiame sąraše atradai įdomių naujų profilių, kurie papildys tavo gyvenimą vertingais patarimais. O visos šios veiklios moterys Instagrame įkvėps ir motyvuos siekti savo svajonių. Kažką praleidom? Palik komentarą GoMama Instagramo įraše, pasidalink savo favoritais su kitomis ir tapk viena kita palaikančių mamų komandos nare. 

Junkis į nuostabių mamų bendruomenę ir tu – tapk tapk GoMama nare ir atrask bendraminčių, kurios įgalintų tave kiekvieną dieną!

Sharing is caring! 

veiklios moterys instagram sekti gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!