AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

geriausios knygos verslios veiklios moterys gomama

10 knygų, kurias turi perskaityti kiekviena versli moteris

Pagaliau radai laisvą minutę ir norėtum ją praleisti turiningai su knyga rankose? Ieškai knygos, kuri motyvuotų siekti savo užsibrėžtų tikslų ar pamokytų kažką naudingo, ką galėtum panaudoti savo versle? Knygos moterims – vienas geriausių būdų mokytis ar trumpam pabėgti nuo rutinos.

Šiame sąraše rasi, mano manymu, pačias vertingiausias knygas, kurias rekomenduoju perskaityti kiekvienai veikliai moteriai. 

Jei turi laisvą minutę ir norėtum ją praleisti su knyga rankose – kodėl nepabandžius prigriebti vienos iš šių.

Labiau mėgsti klausyti podcast’us? Rekomeduoju Tau geriausius podcast’us verslioms mamoms!

1

James Clear

Atomic Habits: An Easy & Proven Way to Build Good Habits & Break Bad Ones

ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus
atominiai iprociai atomic habits

Viskas prasideda nuo mūsų įpročių – mūsų darbingumas, sėkmė, laimė, sveikata. Nors ši knyga ir nėra apie verslo kūrimą, ją rekomenduočiau perskaityti kiekvienam, kuris bent kiek domisi savo tobulėjimu. Knygos autorius, James Clear, puikiai paaiškina, kaip sukurti teisingus įpročius ir panaudojant juos, pasiekti stulbinamų rezultatų.

Pagrindinė šios knygos esmė, jog net ir mažiausias “atominis” pagerėjimas padės pasiekti ilgalaikius tikslus, jei tai nuosekliai darysim kasdien. Čia rasi pilna praktinių patarimų ir tikrų istorijų, kurios padės suprasti, kaip įgyvendinti bet kokius užsibrėžtus tikslus. Tokios knygos moterims padės išsiugdyti naujus įpročius ir suprasti, kaip juos įgalinti savo tikslų siekimui.

2

Tim Ferriss

Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers

TITANŲ ĮRANKIAI: milijardierių, ekspertų, pasaulinio lygio žvaigždžių įpročiai ir produktyvumo paslaptys
titanu irankiai knygos

Kalbant apie įpročius ir kasdienines rutinas, kurios padeda tapti efektyvesnėms ir darbingesnėms, kita mano rekomenduoja knyga yra “Titanų Įrankiai”. Tai legendinio Tim Ferrriss, “4 Hours work week” autoriaus ir “The Tim Ferriss Show’ podkasto vedėjo knyga, kurioje jis pateikia pačių didžiausių pasaulio lyderių, nuo marketingo specialistų iki sėkmingų įmonių vadovų ir žymiausių sportininkų, įpročius, patarimus, mėgstamiausias knygas, ir daug daugiau. Jei nori sužinoti, kas prisidėjo prie šių didžių žmonių sėkmės ir juos pritaikyti savo gyvenime – ši knyga tau!

Neišsigąsk virš 700 puslapių – šią knygą rekomenduojama skaityti pamaža, atsirenkant tave dominančias sritis. Tik būtinai pasiruošk, kur žymėti patarimus, nes tikrai to norėsis.

3

M.J. DeMarco

The Millionaire Fastlane: Crack the Code to Wealth and Live Rich for a Lifetime!

millionaire fastlane knygos knygos verslios veiklios moterys gomama

Knygą, kuri mane privertė susimąstyti apie nuosavą veiklą ir kitaip pažvelgti į tradicinį gyvenimo modelį. Čia nerasi įprastų patarimų, kaip tapti milijonieriu, tačiau ji tikrai atvers akis ir padės suprasti, ko nori iš savo gyvenimo. 

Mane ši knyga ypač įtraukė – niekaip negalėjau jos padėti į šoną.

4

Sheryl Sandberg

Lean In: Women, Work And The Will To Lead

Būkime prieky. Moterys, darbas ir siekis vadovauti
lean in knygos knygos verslios veiklios moterys gomama

Sheryl Sandberg yra „Facebook“ vykdomoji direktorė, buvusi „Google“ pasaulinių internetinių pardavimų ir operacijų viceprezidentė, ir JAV iždo departamento personalo vadovė. Su savo knyha ‘Lean In’, ji sukūrė judėjimą  skatinantį moteris pakelti savo balsą prie konferencijų stalo ir nenusileisti vyrams.

Šioje knyjoge Sheryl skatina moteris susikoncentruoti ties savimi, priimti pagyrimus, kurių jos nusipelno, imtis iniciatyvos darbe ir nelaukti, kol kažkas kitas tave pastebės. Joje pilna asmeninių istorijų iš Sheryl gyvenimo ir patarimų, kaip nedaryti tų pačių klaidų.

5

Gary Vaynerchuk

Crushing It!: How Great Entrepreneurs Build Their Business and Influence — and How You Can, Too

geriausios knygos moterims

Jei dar nežinai, kas yra Gary Vee, būtinai nueik į jo Youtube kanalą ir peržiūrėk populiariausius jo video – garantuotai įgausi motyvacijos! Gary yra vienas pirmųjų verslininkų, pasinaudojęs internetu bei socialiniais tinklais, ir taip išplėtęs savo šeimos vyno verslą nuo 4 mln $ iki 60 mln $.

Šioje knygoje rasi patarimų kaip, pasinaudojus socialiniais tinklais ir savo unikalia istorija, išauginti asmeninį brandą. Taip pat motyvuojančių sėkmės istorijų iš jo klientų, pasinaudojusių jo siūlomis strategijomis ir taip susikrovusių milijonus. Gary Vee knygos moterims ne tik įkvėps motyvacijos, bet ir padės sėkmingai išnaudoti rinkodaros kanalus.

Labiau mėgsti investuoti savo laiką į naudingus kursus?

Junkis prie Gomama bendruomenės, kurioje turėsi prieigą prie įvairių kursų bei būsi apsupta itin veiklių ir įkvepiančių mamų! Sužinosi kaip sukurti stiprų asmeninį prekinį ženklą ar brendą, kaip įgalinti Facebook bei Instagram paskyras, kaip įkurti ir optimizuoti elektroninę parduotuvę ir dar daugiau naudingos informacijos!

6

Chris C. Ducker

Rise of the Youpreneur: The Definite Guide to Becoming the Go-To Leader in Your Industry and Building a Future-Proof Business

personal branding knyga knygos verslios veiklios moterys gomama

Dar viena knyga visoms, kurios galvoja apie nuosavą veiklą ir savo asmeninio ženklo kūrimą. Čia rasi daug praktinių patarimų, kaip auginti savo brandą ir tapti žymesnei.

Gal šioje knygoje ir nerasi daug naujos informacijos, tačiau ji išsiskiria iš kitų tuo, jog visa informacija pateikta labai sistemingai ir suprantamai. Sekant Chris patarimus, lengvai susidarysi konkretų veiksmų planą nuo A iki Z, ir suprasi kaip susikurti, išreklamuoti ir monetizuoti savo asmeninį prekės ženklą.

7

Russell Brunson

DotCom Secrets

dotcom secrets knygos knygos verslios veiklios moterys gomama

Ši knyga visiems, kurie domisi rinkodara ir nori suprasti, kaip pradėti ir išpopuliarinti savo verslą internete. Ji mane sužavėjo savo paprastumu ir praktine informacija, kuri išsamiai paaiškina kaip pritraukti daugiau potencialių klientų ir juos įtikinti pasinaudoti tavo siūlomis paslaugomis – informacija, kurią turėtų žinoti kiekvienas bandantis auganti savo verslą.

8

SETH GODIN

This Is Marketing: You Can't Be Seen Until You Learn To See

Seth Godin This is marketing

Jei dar nežinai apie Seth Godin, pats laikas su juo susipažinti. 

Seth Godin yra laimokas vienu žymiausių pasaulio rinkodaros ekspertu, įkvėpęs milijonus verslininkų, kitų rinkodaros specialistų, lyderių ir gerbėjų iš visų gyvenimo sričių. Ši knyga aprėpia visą Seth išmonę vienoje kompaktiškoje “pakuotėje” ir paaiškina, kaip atlikti darbą, kuriuo didžiuotumeisi, nesvarbu ar esi technologijų startuolio įkūrėja ar smulkaus verslo savininkė.

“In a crowded marketplace, fitting in is a failure. In a busy marketplace, not standing out is the same as being invisible.”

9

Barbara Corcoran

Shark Tales: How I Turned $1000 into a Billion Dollar Business

shark tales

Net jei ir nesi “Shark Tank” laidos fanė, šią knygą perskaityti tikrai verta. Joje Barbara dalinasi savo istorija, kaip ji metė padavėjos darbą ir pasiskolinus 1000 $ iš savo vaikino įkūrė nekilnojamo turto verslą Niujorke, kuris išaugo į 6 mlrd $ imperiją.

Ši knyga garantuotai įkvėps tave nenuleisti rankų, nebijoti suklysti (Barbara metė net 20 skirtingų darbų, prieš įkuriant savo verslą!) ir imtis kurti savo pačios imperiją čia ir dabar. Argi tai ne geriausios knygos moterims pavyzdys!

10

Sophia Amoruso

#Girlboss

girlboss knygos knygos verslios veiklios moterys gomama

Dar viena autobiografija, šįkart apie Sophia, kuri nepabijo rizikuoti ir sukūrė 250 mljn. $ mados imperiją su daugiau nei 400 darbuotojų. Šiandien ši jauna moteris turi ne vien savo drabužių liniją Nasty Gal, bet yra įkūrusi ir galingą bendruomenę girlboss.com, motyvuojančią tūkstančius veiklių moterų.

Knygoje Sophia dalijasi naudingais patarimais, kaip išsiskirti savo veiklos srityje. Kartu, tai labai linksma ir lengvai perskaitoma knyga, puikiai tiksianti lengvam vakarui, kai norisi atsipalaiduoti ir net šiek tiek pasijuokti.

Norėtum rekomenduoti daugiau įdomių knygų verslioms moterims? O gal ieškai postūmio, kaip įgyvendinti vieną ar kitą idėją, perskaitytą šiose knygose? Visos šios geriausios knygos moterims padės nenuleisti rankų ir siekti savo tikslų. Prisijunk prie GoMama bendruomenės ir pradėk kurti savo unikalią istoriją dabar!

knygos verslios veiklios moterys gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!