AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

e mokymai

E Mokymai – populiariausios platformos ir kursai 2022

Prasidėjus pandemijai kaip niekada daug veiklų persikėlė į internetinę erdvę. Ne paslaptis, jog e mokymai nebuvo naujiena, tačiau susikūrus palankiam laikui ir galimybėms tapo dar paprasčiau mokytis ir klausyti įvairiausių kursų tiesiai iš namų, nuo rinkodaros iki somelje. 

Kadangi e-mokymų ir nuotolinio mokymų platformų pilna, šiame straipsnyje apžvelgsiu:

E mokymai: nuotolinio mokymosi pliusai ir minusai

Taigi, pradėkime nuo e-mokymų privalumų bei trūkumų. 

Pliusai:

 • Egzistuoja didelis kursų pasirinkimas
 • Turi daugiau lankstumo
 • Sutaupai laiko
 • Gali mokytis savo tempu
 • Gali mokytis tau patogiu laiku
 • Lengviau stebėti savo progresą
 • Bendruomenės ir lektorių pagalba bei parama.

Minusai:

 • Prokrastinacija
 • Socialinių ryšių stoka
 • Gali būti sunku susikaupti
 • Gali būti sunku atrasti ramų kampelį mokymuisi
 • Techniniai nesklandumai
 • Praktinių pratimų trūkumas.

Kaip ir visada – svarbu nepamiršti, jog kiekvieno žmogaus situacija yra individuali, tad vienam idealiai tinkantis variantas nebūtinai patiks Tau.

e mokymai gomama kursai internetu

Populiariausios e-mokymų platformos

Populiariausi kursai mokymuisi anglų kalba:

Visos Skillshare klasės yra suskirstytos į keturias kategorijas: verslas, technologijos, kūryba ir gyvenimo būdas. Nė viena iš klasių nėra akredituota, todėl išklausius kursą sertifikatai nėra gaunami, tačiau Skillshare galite įgyti praktinių žinių, kurias vėliau galite naudoti profesionaliai.

Platformos privalumai:

 • Neribota prieiga prie kursų
 • Originalios klasės, sukurtos profesionalų
 • Palaikymas iš bendruomenės narių
 • Praktiniai seminarai
 • Gyvos sesijos.

Kaina:

Užsiregistravus Skillshare galima peržiūrėti keletą klasių nemokamai, tačiau norint gauti neribotą prieigą turite mokėti mėnesinį prenumeratos mokestį. Prenumerata kainuoja 15$ per mėnesį arba 99$ per metus.

Coursera siūlo penkias skirtingas nuotolinio mokymosi galimybes: individualius kursus, specializacijas, “MasterTrack” sertifikatus, profesinius sertifikatus ir universiteto laipsnius. 

Kiekviena parinktis skiriasi sudėtingumo lygiu, trukme ir kaina. Daugelis Coursera kursų yra prieinami vien užsiregistravus, tačiau kuo geresnio lygio Coursera kursai 2022, tuo daugiau jie kainuoja.

Platformos privalumai:

 • Platus kursų pasirinkimas
 • Galimybė įgyti įvairiausių įgūdžių
 • Galimybė pilnai pasiruošti naujai karjerai
 • Patvirtinti sertifikatai
 • Didelė besimokančių bendruomenė.

Kaina:

Kaina priklauso nuo pasirinkto kurso:

 • Individualių kursų kainos svyruoja nuo 29$ iki 99$ už kursą.
 • Specializacijos ir profesionalų sertifikatai nuo 29$ iki 89$ už sertifikatą.
 • MasterTrack sertifikato kaina nuo 2000$ iki 4500$.
 • Universiteto laipsnio kaina nuo 15000$ iki 42000$.
 • Coursera Plus prenumerata kainuoja 399$ metams.

Udemy turi plačiausią atskirų kursų pasirinkimą iš visų internetinių mokymosi platformų. Jiems svarbiausia, kad žmonės galėtų lengvai ir greitai išmokti naujų įgūdžių, būtent todėl kursams yra naudojami vaizdo įrašai. 

Platformos privalumai:

 • Vienas didžiausių kursų pasirinkimas
 • Personalizuotos mokymosi rekomendacijos
 • Kursai skirti verslui
 • Atsisiunčiamas turinys.

Kaina:

Udemy gali būti e mokymai nemokami, tačiau už labiau specializuotus kursus reikia mokėti. Kainos svyruoja nuo 100$ iki 200$, tačiau šioje platformoje dažnai yra taikomos nuolaidos, kuomet tuos pačius kursus galima įsigyti pigiau. 

e mokymai gomama kursai online platforma

Populiariausi kursai mokymuisi lietuvių kalba:

Edumint platforma suteikia skaitmeninės rinkodaros mokymus. Kursai apie Google, Facebook, Instagram, SEO bei kūrybinį rašymą ir dizainą. 

Kursų kaina svyruoja nuo 30€ iki 99€ už vienetą.

Venudu.lt platformoje galima rasti socialinių tinklų, reklamos bei komunikacijos valdymo kursus.

Kursų kainos svyruoja nuo 109€ iki 149€ už vienetą.

Gomama platformoje galima rasti kursus, kurie padės susikurti sėkmingą verslą, atrasti savo tikslinį klientą, susikurti brendo vizualinį identitetą ir sėkmingai vykdyti komunikaciją socialiniuose tinkluose bei internetiniuose puslapiuose. O taip pat, rasi kursų laiko planavimo ir procesų automatizavimo tema.

Visi e mokymai nemokami įsigijus Gomama klubo narystę, kuri garantuoja ir prieigą prie narių susitikimų, uždaros bendruomenės bei klausimų-atsakymų sesijų su kursų lektoriais.

Gomama narystės kaina:

20€ mėnesiui, įsigijus metinę narystę, arba 29.99€ mokant už kiekvieną mėnesį. 

Kursai, kuriuos verta pažiūrėti 2022 metais

Taigi, kaip nepasiklysti kursų galybėje ir kokius kursus rekomenduoju peržiūrėti 2022 metais? Internetinėje erdvėje visuomet buvo nemaža konkurencija, tačiau dabar, kuomet dauguma verslų persikėlė į socialines medijas, ypač svarbu išsiskirti. Tad mano rekomendacija būtų peržiūrėti mokymus, kurie padėtų suprasti kaip veikia socialiniai tinklai, kaip parduoti ne tik juose bet ir internetinėje parduotuvėje.

Kursai, kuriuos verta pažiūrėti prieš pradedant verslą

Turi verslo idėja, tik dar nežinai nuo ko pradėti? O galbūt turi daug talentų, tik nežinai kaip juos paversti verslu? Būtent šie kursai padės suprasti nuo ko pradėti ir kokiu keliu eiti!

 • Kaip susikurti sėkmingą brendo vizualinį identitetą? su Lina Mass. Šį kursą rekomenduoju visoms pradedančioms (ir ne tik!). Čia suprasi, ką reikia žinoti norint susikurti savo brendo strategiją, suprasi, kas yra tavo idealus klientas, jo vertybes ir net kurso gale galėsi pasidėlioti brendo vizualinį identitetą – pažaisti su spalvomis, nuotraukomis ir šriftais, atitinkančiais tavo pasiūlymą.

Na o dabar belieka išsirinkti labiausiai patikusią platformą ir kibti į darbus! Svarbiausia nepamiršti, jog stebuklai per naktį neįvyksta, tad norint gerai įsisavinti naujas žinias taip pat užtruks laiko. Tačiau su lektorių pagalba ir bendruomenės palaikymu ši kelionė bus itin smagi!

e mokymai gomama kursai instagram

Ir pabaigai..

Jei vis galvoji, jog norėtum pradėti naują veiklą, tačiau bijai, jog daug ko nemoki, pradėk mokytis jau dabar! Prisijunk prie bendruomenės, kuri palaikys, padės ir neleis sustoti. O su laiku atsiras žinios ir patirtis.

Prisijunk prie Gomama klubo, apsupk save motyvuotomis moterimis ir mokykis iš geriausių savo srities specialistų. 

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!