AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Kaledines dovanos

Gomama kalėdinės dovanos 2022 metams

Laukiamiausios metų šventės jau ant nosies. Ir sutik – išskirtiniausios ir įdomiausios kalėdinės dovanos reikalauja daug pastangų ir laiko. Žinau, kad tikrai nesinori pirkti bet ko – norisi idėti širdies, apmąstyti, atrasti tai, kas tikrai pradžiugintų mūsų žmogų ir sulauktų: “wow, tai viena geriausių kalėdinių dovanų, kurią esu gavęs!”.

Tad, aš pasiklausinėjau Gomama bendruomenės ir padariau mūsų rekomenduojamą kalėdinių dovanų sąrašą 2022 metams. 

Šiame Gomama įraše rasi:

Pasiruošusi atrasti originalias dovanų idėjas? 

P.s. Jei esi čia, turime Tau kalėdinę dovaną -> nuolaidą kai kurioms iš paminėtų prekių, jei esi Gomama narė. Kad sutaupytą sumą galėtum išleisti SAU 🙂 Nes mes, mamos, dažnai pamirštame pasilepinti save!

🎁 Kalėdinės dovanos vaikams

Vienas gražiausių dalykų per šventes, tai matyti vaikų spindinčias akis ir džiaugsmą mažais dalykais. O kur dar bėgimas prie eglutės su nekantrumu pažvelgti, kaip šiemet juos nustebins Kalėdų Senelis. 

Kurti pasaką vaikams gera, na, o jei trūksta idėjų kaip Tu galėtum prie to prisidėti, pateikiame kokias dovanų idėjas vaikams turėtum apsvarstyti.

Išskirtinio dizaino žaismingos kuprinės

Lastone pagrindinė foto

Vaikus nudžiugins praktiškos, bet kartu ir jiems smagios kalėdinės dovanos vaikams – išskirtinio dizaino žaismingos LASTONE kuprinės. Čia taip pat rasi derančių gertuvių ir priešpiečių dėžučių, jei norisi pilnesnio komplekto. 

Visoms Gomama narėms LASTONE dovanoja net 25 proc. nuolaidą.

Lavinamieji žaislai

Kalėdinės dovanos vaikams

Kaip svarbu dovanoti tai, kas būtų tikrai naudojama ir naudinga. Pavyzdžiui, Žaislų miško motorinių įgūdžių lavinimo kubas. Žaisdamas su juo vaikutis lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką!

Nuolaida, kuria gali pasinaudoti Gomama narės, Žaislų miško prekės ženklui – 10 %

Žaislų prenumerata

žaislai kalėdoms

Bijai, kad per Kalėdas dovanoti žaislai vaikams gali greitai pabosti? Tuomet žaislų nuomos prenumerata yra idealus pasirinkimas – čia kiekvieną mėnesį tavo vaikas galės džiaugtis naujais žaislais. 

Vaiko Dėžutė dovanoja Gomama narėms 20% nuolaidą.

Edukacinė platforma šeimai

Kalėdinės dovanos šeimai

Nesenai tapai mama? O gal tik ruošiesi? Kodėl gi nepadovanoti sau ir savo partneriui “Tėvystės gidą”, kuriame daugiau nei 30 specialistų ir organizacijų paruošė atsakymus į tėvams dažniausiai kylančius klausimus nuo gimimo iki 2 metų.

Sveiki užkandžiai

marmaluzi
Marmaluzi produkcija

Nežinau kaip Tau, bet aš labai mėgstu prie kiekvienos dovanėlės pridėti kažkokį skanėstą ir taip pagyvinti pagrindinę dovaną. O jeigu skanėstas, toks kaip Marmaluzi traputis, dar ir sveikas ir nei kiek nekenskmingas vaikui, esu rami, kad dovana bus tikrai suvartota.

Visos Gomama narės Marmaluzi produkcijai gali įsigyti prekes sus 15 % nuolaida.

🎁 Kalėdinės dovanos vyrams

Dovanos vyrams dažnai asocijuojasi su tam tikrais iššūkiais. Atrodo taip sunku atrasti dalykus, kurie jiems tikrai patiktų ir juos nudžiugintų. Sutik, dovanoti techniką, apie kurią mes neretai mažai ką išmanome nėra pats geriausias pasirinkimas. Todėl, kad palengvinti idėjų generavimą, pateikiame Tau kelis universalius pasiūlymus.

Lietuvos dizainerių kaklaraiščiai

Kalėdinė dovana tėčiui

Kaklaraiščiai – puikus aksesuaras klasikiniam įvaizdžiui, o dar smagiau, kai jie sukurti Lietuvos dizainerių!

Pvz., šis žakardinio šilko audinio kaklaraištis yra puikus dovanos pavyzdys mylimam vyrui ar tėčiui.

Skani dovanėlė „Burbuliukų fiesta“

Dovana vyrui Kalėdoms

Jei tavo šeimoje yra tikrų skonio gurmanų, šis rinkinukas su nealkoholiniu aperityvu, “Leone” juoduoju – pieniniu šokoladu, kavos pupelėmis šokolade, gardžia pomidorų užtepėle ir prieskoniais taps puikia dovana tėčiui ar vyrui.

Šį, bei kitus rinkinukus, kurie puikiai papildys Tavo kalėdines dovanas rasi „Skonio Pastelėje“

Maisto mylėtojų klubo narystė

Kalėdinės dovanos moteriai

Kokia yra geriausia dovana kelionių ir maisto mylėtojoms? Atsakymas – Anotherbite maisto klubo narystė (kurioje rasite ir mane)!

Padovanok sau ir savo partneriui išskirtinę maisto kelionę, vakarienę su Lietuvos ir užsienio šefais, galimybę paragauti įvairiausių skonių sviestus ir juos užsigerti šampanu!

🎁 Kalėdinės dovanos mamai

Sveikinti pačius brangiausius žmones, tokius kaip mama, ypatingas jausmas. Taip norisi atrasti tik pačius geriausius ir kokybiškiausius produktus, į dovaną sudėti visus jausmus, kuriuos mes jiems jaučiame. Skaityk toliau ir sužinok, kokios kalėdinės dovanos mamai galėtų atsirasti Tavo prekių krepšelyje.

Rūšinės kakavos masės rinkiniai

Saldžios dovanos kalėdoms

Ceremoninė kakava vis populiarėja ir Lietuvoje (neseniai ir pačiai teko dalyvauti tokioje degustacijoje!). Nenuostabu, nes ji turi daug naudingų savybių sveikatai ir tikrai skiriasi nuo įprastų kakavos miltelių. Kodėl gi nepadovanoti savo mamai skaniausią sielą šildančią kakavą kasdienos ritulams?

Rūšinės kakavos masės rinkinius, o taip pat ir 10% nuolaida Gomama narėms rasi www.gyvakakava.lt

Prancūziški tortai ir desertai

Desertai

Aplankant savo tėvus nepamiršk prigriebti ir kažko saldaus. Galbūt tai galėtų būti prancūžiški desertai iš Queens desserts, kurie savo skoniu ir išvaizda tikrai nepaliks abejingų.

Beje, visoms Gomama narėms yra taikoma net 20 proc.

Aplinkai draugiškos kosmetikos priemonės

Kalėdinės dovanos tėvams

Pasirenkant Kalėdinę dovaną svarbu nepamiršti ir apie gamtą. Galbūt laikas išbandyti natūralių kūno priežiūros produktų, kurie suteiks tvarumą kasdienių grožio ritualų metu, o tai pat suteiks kūnui nuostabų kalėdinį kvapą?

Papuoškite savo namus stilingai!

Kalėdinės dovanos mamai

Nežinai, kur statyti Kalėdų eglutę? Ar kaip ją papuošti? Kaip dekoruoti Kalėdų stalą? Interjero dizainerio konsultacija gali tapti nuostabia išankstine dovana tau, tavo draugei ar mamai, kuri vis neturi laiko ar sveikatos, bet norėtų moderniau pasipuošti savo namus šiais metais. O gal net ją nustebinti!

🎁 Kalėdinės dovanos moterims

Kaip svarbu nepamiršti viena kitos, parodyti dėmesį, palaikyti. Ypatingai šventiniu laikotarpiu, nepamiršk parodyti Tave įkvepiančioms moterims, draugėms, sesėms, bendradarbėms savo dėmesį.

Be to, prisimink ir save, pasilepink, nebūtinai daiktais, investuok į savo asmeninį tobulėjimą, laiką sau.

Apyrankės su svarbiais žodžiais

code m apyranke

Papuošalai ir moterys yra neatsiejama. Žinoma, kiekvienos iš mūsų skoniai skiriasi, todėl reikėtų apgalvoti kokia tai asmenybė. Manau, kad universali ir daugumai moterų tinkanti kalėdinė dovana – apyrankė su jai skirtais žodžiais, kaip pavyzdžiui “sėkmė”.

Jei esi Gomama narė, gali pasinaudoti net 25 proc nuolaidą visiems CodeM produktams.

Šventiniai namų kostiumai

Kalėdiniai kostiumai

Kalėdos visada asocijuojasi su namų jaukumų ir šiltais kalėdiniais megztiniais. Įsivaizduok, kaip linksma būtų švęsti Kalėdas visa šeima, apsirengusia vienodais kostiumais su kalėdiniais motyvais!

Rankų darbo lininis chalatas

Kalėdinės dovanos moterims
Jei ieškai praktiškos ir jaukios dovanos, kuri džiugins visus metus, rankų darbo lininis chalatas bus puiki dovana kiekvienai moteriai vertinančiai komfortą. Galima rinktis net iš 6 žemiškų atspalvių. 
 
Gomama narėms taikoma 15% nuolaidą su kodu GOMAMA15!

Supermaisto mišiniai

DailySpoon dovanos Kalėdoms

Ar jau su drauge pasirašėte naujametines rezoliucijas? Jei sveika mityba vėl atsidūrė šiame sąraše,  supermaisto mišiniai taps gera motyvacija laikytis šio naujo sveikesnio įpročio.

Stilingi telefono dėklai

Kalėdinės dovanos draugei

Stilingai moteriai reikia stilingo telefono dėkliuko! Ši dovana ne tik praktiškai apsaugos telefoną, bet ir padės jaustis kaip tikroji Instagram ifluencerė. Nepamiršk pasidaryti Kalėdinį selfie!

Kalėdinės dovanos tavo verslui

GOMAMA klubo narystė

Nebūčiau aš, jei šiame straipsnyje nepaminėčiau ir Gomama narystės 🙂 

Esi mama, kuri nori pradėti savo verslą, bet nežinai nuo ko pradėti? O gal turi verslą, tik esi užstrigusi ir nežinai kaip išeiti iš šios būsenos? Galbūt pažįsti tokią moterį? 

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, tuomet mūsų Gomama narystė – dar vienas kalėdinės dovanos idėjos pasiūlymas. 

Naujas brendingas tavo verslui

Kalėdinė dodana verslui
Brando auditas tai lyg psichoterapija Jūsų verslui. Juk dažnai vienos malamės savo kūrybiniame procese, todėl žvilgsnis iš šalies gali padėti susilygiuoti prioritetus bei susikurti nuoseklesnę komunikaciją. O galbūt net įkvėpti, suteikti motyvacijos. Manau tai būtų puiki dovana Jūsų verslui, sutinkant 2023 metus!
 
Gomama narė, Giedrė Bu, kviečia registruotis į nemokamą brando auditą (vietų skaičius ribotas)!
Prie papildomos info įrašykit GoMama ir priežastį dėl kurios norėtumėte konsultacijos.

„Hostinger“

Praktiškos kalėdinės dovanos yra labiausiai vertos dėmesio. Tai puiki investicija į savo verslą – užsitikrinti savo prekinio ženklo domeną.

Tegul tai būna postūmis pagaliau pajudėti į priekį su savo verslu kitais metais!

Žinau, kad per visą švenčių maratoną pamirštame save. Bet pagalvok, kas galėtų būti geresnė dovana Tavo vaikui ar vyrui, jei ne savimi patenkinta, besišypsanti ir savimi pilnai pasitikinti mama, žmona, draugė?!

Tad labai noriu paraginti nepamiršti ir savęs ir visų pirma – pradėti nuo savęs ir pasidovanoti kažką, apie ką ilgai svajojai sau

Gal tai bus grožio procedūra ar naujas drabužis? O gal kaip tik, investicija į savo verslą ir asmeninį tobulėjimą?

Jei taip, Gomama narystė arba domenas savo verslo pradžiai yra nuostabi kalėdinė dovana Tau! 

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!