AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 65: Kas būtina sėkmingam grožio verslui? Su blakstienų ir grožio meistų mentore Vitalija Jonus

APIE Vitaliją

Vitalija Jonus

“Man pasisekė kai aš pradėjau savo verslą laikyti verslu, o ne hobiu.”

Vitalija Jonus

Vitalija Jonus – blakstienų ir grožio meistrių mentorė, sertifikuota blakstienų trenerė, atliekanti mokymus Danijoje bei trijų vaikų mama. Prieš 9 metus Vitalija su šeima išvyko gyventi į Daniją, kur pradėjo dirbti kaip blakstienų meistrė norėdama suteikti moterims daugiau pasitikėjimo savimi, ir šiandien ji padeda kitoms moterims daryti tą patį kuriant ir auginant savo grožio verslus.

Su Vitalija kalbamės apie tai, ką turi žinoti kiekviena grožio verslo meistrė pradedanti savo verslą, auginanti savo verslą, norint pritraukti daugiau klientų ir juos išlaikyti – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Vitalija pasidalino labai daug naudingų patarimų, apie tai, į ką turime atkreipti dėmesį vystant verslą – nuo buhalterijos iki finansų ir mąstysenos.

Su Vitalija dirbame privačiai jau pusę metų – ji yra mano RISE mastermind’o narė, tad pokalbio pabaigoje daug dėmesio skyrėme ir sąmoningumui, manifestacijai bei kitiems next level dalykams, kurie yra būtini kiekvienai sėkmingai moteriai. Nesvarbu kokį verslą mes kuriame.

   Šiame epizode išgirsi:

(2:24) Apie Vitaliją.

(5:02) Kodėl Vitalija išvyko į Daniją.

(8:57) Kaip atsirado pirmieji klientai Danijoje ir kaip atrodė verslo pradžia?

(12:30) Kaip paversti savo hobį verslu?

(15:30) Skirtumai užsienio rinkoje.

(23:45) Kuo dar gali užsiimti blakstienų meistras?

(26:45) Apie mentoristę ir kursus.

(36:08) Apie manifestacijos ir dėkingumo praktikas.

(47:08) patarimai klausytojoms.

Ką reikia žinoti norint paversti savo hobį verslu?

Aš manau, kad yra tokie elementarūs žingsneliai, kuriuos vis tiek reikėtų pasidaryti pradedant savo verslą ir kurie skiriasi nuo hobio. Paprasčiausia, atsidaryti kitą banko sąskaitą savo verslui. Jeigu nėra tokių reikalavimų verslui toje šalyje, kur gyveni, tai gali tiesiog bankininką paprašyti atidaryti sąskaitą ir nemaišyti savo privačių pinigų ir verslo pinigų, nes kai mes maišomės, mes nebematome mūsų skaičių, mes nebematome augimo, nes įsideda kasdienės išlaidos, ir ten viskas maišosi. Tada reikia vesti savo buhalteriją. Žinoti, kiek kainuoja tavo valanda darbo, kiek kainuoja tavo priemonės, nuoma… 

Blakstienų verslas nėra toks, kad jisai reikalautų labai daug pradinio didelio įnašo. Jam beveik nieko nereikia tik susipirkti lovai, kėdei gerai ergonomiškai ir ten aplinkui staliukams, jeigu pradedi namie. Jeigu pradedi salone, tai vėl prisideda nuoma ir tiesiog tas skaičių žinojimas man yra skirtumas tarp hobio ir verslo. O kitas dalykas, aš pradėjau nuo to, kad aš jau turėjau du vaikus, kai pradėjau savo verslą, tai man nebuvo pasirinkimo toks, take it or leave it. Tą prasmę, tu turi tą daryti, turi susirasti klientų, aktyviai tą daryti, turėti strategiją kaip tu susirinksi klientų, kas bus tie tavo klientai, kokią kainą nori gauti už savo valandą ir kokius tau mokesčius sumokėti. Tokie mano esminiai žingsniai, manau, kiekvienam verslui augti reikia žinoti savo piniginius reikalus, nes pasidaryti verslą iš hobio labai lengva iš tikrųjų yra.

Kokia veikla dar gali užsiimti blakstienų meistras?

Yra keletą krypčių, kur tikrai gali augti, nes ne paslaptis, kad tai yra visai sunkus fiziškai darbas. Turi turėti gerą regėjimą, turi ilgai sėdėti, jeigu turi daug klientų per dieną, ir mes tiesiog fiziškai pavargstame. Kartais tada meistrės mąsto: ‘o kur toliau?’, o gal net nuo pat pradžių yra galimybės. Vėlgi, arba tu eini tuo keliu, kad tu esi meistras, surenki savo komandą ir kuri saloną, o kitas kelias, vėlgi, tu gali turėti savo brandą kaip ‘supplies’, tai yra blakstienų priemonių. Gali nekurti viso supplies brando, pavyzdžiui, mano išskirtinių pincetų linija. Tai vėlgi kiekviena priemonė, ką mes darbe naudojame, ypač jei kas liečia pačias blakstienas arba pincetus, arba klijus… Yra pasaulyje brendai, kurie eina tik per du, tris produktus, kurie yra jų super geri bestseleriai ir jau po to ten galima pridėti kitų.

Tai čia vėlgi tas: ‘ar noriu nuo pradžios statyti perfect brendą?’ Bet taip niekada iš pradžių perfect nebūna, vėl žmonės stagnuoja ir nieko nedaro. Tai tada, tarkime, suradai super pincetus ir okey aš dabar eisiu su tais pincetais ir noriu parodyti, kad su jais meistrams bus labai faina dirbti, ar su klijais…

Tai vėlgi galima tapti mentare, jeigu tu turi daug daug patirties. Tu gali tapti mentore, pavyždžiui, volume auginimo technikos ir teikti mentorystės valandas, pasikviesti meistrę pas tave, kad tu padėtum jai, tai yra kitai meistrei su volume technika ar kursus galima daryti taip pat. Gali padėti blakstienų meistrams su socialinė medija kaip komunikuoti. Tai toks socialinės medijos blakstienų verslo vėlgi mentorius. Visų sričių iš tikrųjų. Ką dar… gali vesti savo live’us, podcast’us, YouTube, gali vesti tuos pačius blakstienų kursus, jeigu tu manai, kad gerai dirbi ir gali gauti sertifikatą. Tai daug, daug, Dovile, iš tikrųjų, gali važiuoti į konferencijas kalbėti, galimybės plačios, visą laiką būna konkursai. Tai galimybių daug, tiesiog reikia ateiti iš to savimi pasitikėjimo mindset’o, pasisamdyti mentorių, jeigu kažkur pasiklydę esi.

Norėtum daugiau sužinoti kaip parduoti savo žinias online?

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Social Image Agency įkūrėja, asmeninio prekės ženklo konsultantė, online mokymų rengėja Giedre Ray, kuriame sužinosi kas sėkmingiausiai parduoda savo žinias online, kokias konkrečiai žinias ir kam parduoti, kaip susiplanuoti pardavimus.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.