AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 63: Nuo ko pradėti kuriant nuotolinių gydytojų konsultacijų verslą? Su Telesante įkūrėja Natalija Vaicekauskiene

Apie Nataliją

Natalija Vaicekauskienė

“Tvariausia ir geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas. Suteikiant gerą, kokybišką ir žmogui patinkančią paslaugą savo klientams kuriasi geriausia reklama. Tu dirbi iš širdies, klientai grįžta ir pataria kitiems.”

NATALIJA VAICEKAUSKIENĖ

Natalija Vaicekauskienė yra Telesante, teikiančių šeimos gydytojo nuotolines konsultacijas įkūrėja, gydytoja bei net keturių vaikų mama. Niekada negalvojusi, jog dirbs sau, šiandien Natalija su vyru džiaugiasi įkūrę savo verslą, kurį ,kaip galime suprasti ir iš įmonės pavadinimo, turi ambicijų vieną dieną išplėsti į užsienio rinką.

Su Natalija kalbamės apie tai, kaip ji pradėjo savo verslą, kokių veiksmų ėmėsi ir kas ją nustebino labiausiai kuriant verslą (prasitarsiu – kalbamės nemažai apie reklamas!). Taip pat, kaip atrodo verslo vystymas medicinos srityje, kas yra svarbu bei kaip pagaliau suprasti, kad atėjo laikas kurti kažką savo!

   Šiame epizode išgirsi:

(1:25) Arie Nataliją ir jos veiklą.

(2:30) Kaip gimė Telesante verslo idėja?

(5:45) Kaip rasti tinkamą laiką verslo steigimui?

(10:55) Ar reikėjo pagalbos pradedant? Kokia buvo verslo pradžia?

(12:40) Kokių pamokų Natalija išmoko steigiant savo verslą.

(14:30) Apie pirmuosius sklaidos kanalus

(18:15) Kaip Natalija spėja skirti laiką verslui, šeimai ir sau?

(25:26) Kaip išlaikyti svarbius kontaktus?

(28:03) Ar nebuvo baisu dėl vaikų steigiant verslą? Koks buvo jų požiūris į verslumą?

(31:30) Kaip vyksta nuotolinės daktaro konsultacijas?

(37:57) Patarimai klausytojoms.

Ką svarbu nepamiršri pradėdant savo veiklą?

Turbūt didžiausias pradėdančiųjų akcentas yra reklama. Reklama yra viskas. Tu gali būti gražiausias verslas, turintis nepakartojamų produktų ar paslaugų, bet jei jų niekas nematys ir apie juos niekas nežinos, jie nebus niekam įdomūs. 

Kada yra tinkamas laikas pradėti savo verslą?

Kažkurią dieną mąsčiau, ar būčiau pradėjus Telesante anksciau, bet permąsčiau, kad ne. Kai buvau jaunesne kažkaip kitaip sukuosi, buvo kiti reikalai ir vaikai buvo mažesni…

Aš tikiu, kad kai ateina laikas tu pati išdrįsti veikti. Galbūt reikia stumtelėjimo iš šalies ar tam tikro laiko pačiai subręsti.

Norėtum daugiau sužinoti kaip paruošti sėkmingas Facebook reklamas? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su viena iš dešimties skaitmeninės reklamos Google čempionų Baltijos šalyse Karolina Slovcovaite, kuriame sužinosi kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip naviguoti Facebook paskyrų struktūroje, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą, kaip įvertinti reklamos kokybę, kur rasti įkvėpimo.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.