AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 28: Kaip būti autentiška socialiniuose tinkluose? su Rūta Banionyte

APIE Rūtą

Rūta Banionytė Šokoladas sielai

“Ieškok moterų, kurios jau tame buvo, susitvarkė ir tau gali pasakyti, kad viskas praeis.“

Rūta Banionytė

Mama, žinoma tinklaraštininkė, „Šokoladas sielai” veidas, knygų autorė ir grožio specialistė.

Kaip gimė projektas “Šokoladas sielai”? Kaip jai pavyko pritraukti beveik 50 tūkstančių sekėjų į Instagram paskyrą? Kaip ji atrado pasitikėjimo savimi parašyti net kelias knygas?

Apie visai tai kalbuosi su Rūta Banionyte – mama, žinoma tinklaraštininke, „Šokoladas sielai” veidu, knygų autore ir grožio specialiste. 

O taip pat, su Rūta atvirai pasikalbėjome apie gyvenimą gimus vaikui, laiko sau trūkumą bei geriausius jos patarimus norint išlaikyti gražią odą ir išlikti jaunoms! 

Šiame epizode išgirsi:

(04:09) Apie Šokoladas sielai atsiradimą.

(09:28) Apie auditorijos auginimą socialiniuose tinkluose.

(18:55) Apie knygų rašymo laikotarpį.

(21:51) Dažniausiai naudojami reklamos kanalai.

(33:02) Rūtos požiūris į konkurenciją.

(38:54) Kaip išlikti gražioms ir pasitikėti savimi?

(46:03) Patarimas kaip rasti laiko sau.

 

Kaip išlikti gražioms ir pasitikėti savimi?

Kai rašiau knygą buvau pastebėjus, kad pirma ir gan labai didelė klaida, kurią daro Lietuvos moterys yra ta, kad lietuvaitės yra tokios savikritiškos. Man atrodo, bet koks grožis prasideda nuo proto, kaip tu save matai, tai lietuvaitės yra linkę pastatyti save žemiau nei jos yra. 

Pirma, reikia patikėt, kad tu gali. Tu gali būt graži, skleistis ir neskubėti savęs nurašyti. Jūsų kūnas girdi, ką sako jūsų protas. Tai jeigu maitinsit save tokia informacija, niekas niekada nebus gerai. Tuomet seka žinių kaupimas, kaip prižiūrėti odą, ką daryti su mityba.

O iš paprastų patarimų, po truputėlį pastebiu, kad Lietuvoje stiprėja apsaugos nuo saulės kultūra. Tai jeigu vieną tokį patarimą, nuo ko pradėti grožio srityje, tai sakyčiau įsigykit gerą apsaugą nuo saulės. 

Kas tave motyvuoja eiti į priekį?

Aš pati save susimotyvuoju, nes anksčiau laukdavau kada ateis ta banga tokia ir būsiu motyvuota, bet supratau, kad čia kaip su tom paslaptim. Nėra tokios stebuklingos motyvacijos. Turi pats save kelti, motyvuoti ir tai aš stengiuosi daryti kiekvieną dieną. Mano auditorija motyvuoja labai, mano vyras, mano mergaitės, bet vėl aš tuos jų veiksmus matau kaip motyvaciją, bet galėčiau matyti visai kitaip. Verslas, kūryba irgi yra apsisprendimas ir pats apsisprendimas mane motyvuoja. Aš nesitikiu kažkokio stebuklo. 

Kai pasiimi motyvaciją į savo rankas ir negalvoji, kad tai super dalykėlis, kurį turi atlikt kiti arba gali kažkas nutikti, tada nei motyvacija, nei pasitikėjimas savimi nebūna tokie dideli dalykai, apie kuriuos reikėtų kalbėtis. Tiesiog keliesi ir darai. 

Norėtum ir Tu geriau išnaudoti Instagram’ą ir suburti savo bendruomenę? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Indre Širkiene, rinkodaros ir Instagram specialiste, apie tai kaip parduoti Instagrame. Sužinok, kaip sėkmingai startuoti ir sulaukti matomumo!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.