AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

verslios mamos instagram profiliai gomama

11 Instagramo profilių, kuriuos turi žinoti kiekviena versli mama

Geriausi Instagramo profiliai verslioms mamoms? O taip, ir jų toks ne vienas!

Instagram platformoje pilna mamų, besidalijančių savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Vienos kelia turinį iš savo kasdienybės – šmaikščius, nuotaikingus ar verčiančius išsižioti vaizdelius su vaikais. Kitos mamos – įkvėpėjos, savo pavyzdžiu parodančios, kad į net ir į pačią blogiausią situaciją, kai atrodo nėra išeities, galima pažiūrėti pro juoko prizmę. Trečios dalijasi naudingais patarimais apie  vaikų sveikatą, daiktus, palengvinančius savo ir vaikų gyvenimą bei kur kokybiškai leisti laiką su mažaisiais. Tačiau visas mus sieja vienas ir tas pats dalykas – mūsų nuostabūs vaikai ar noras padėti jiems.

Taigi, GoMama dalijasi net TOP 11 Instagramo profilių mamoms. Pradedam!

1

Berta Garuckė

BERTA GARUCKE cukrinis avinelis verslios mamos instagram

Berta yra nuotaikingos mergytės mama ir maisto blogo @cukrinisavinėlis įkūrėja. Pasekusi šį profilį, pasisemsi idėjų, kaip lavinti mažuosius, receptų visai šeimai ir daug vertingos informacijos apie keliones su vaikais (NET 1000 rekomenduojamų vietų, keliaujant po Lietuvą!). O kur dar nuostabios Bertos su dukryte nuotraukos su visada nepriekaištingai suderintomis aprangomis.   

2

Indrė Trusovė

indre trusove verslios mamos instagram gomama

Indrė – dukart mama, dietistė, sveikos gyvensenos konsultantė ir knygos “Sveika ir gardu” autorė. Jos Instagram paskyroje rasi gardžių, sveikų patiekalų receptų visai šeimai, sužinoti vieno ar kito produkto teikiamą naudą organizmui ir net sudalyvauti jos rengiamuose sveikatingumo iššūkiuose. Jei trokšti pradėti gyventi sveikiau ir tuo užkrėsti visą šeimą, Indrė tau padės!

3

Toma Dambrauskė

twinstory Toma Dambrauske verslios mamos instagram

Dar viena nuostabi mama, kuri dalijasi kasdieniniais išgyvenimais, skausmingomis patirtimis ir ypač intymiomis temomis, tokiomis kaip nevaisingumas, panikos atakos ar depresija. Toma, atrodo, suderina tai, kas neįmanoma – net keturių vaikų auginimą (iš kurių du – dvynukai) ir šeimos drabužių prekės ženklo @happeak vystymą. Visada su šypsena veide ir didžiuliu pozityvumu!

4

Lina Žilevičė

lina zilevice verslios mamos instagram

Lina – gastronominių susitikimų vietos „ToLi nuo klasikos“ įkūrėja, maisto mylėtoja ir ypač kūrybinga asmenybė. Jeigu pasiilgai nebanalių postų, o meniškai, spalvingai parašytų tekstų apie motinystę, santykius, verslo kūrimą, drąsą rizikuoti ir siekti savo tikslų (kaip kad seno namelio prie jūros (Audrutės) atnaujinimo) – tu turi tapti Linos sekėja. O kur dar tobulai estetiškai patiekiamas Li maistas bei nerealios maisto kelionių įžvalgos..! 

5

Indrė Plėštytė Būtienė

indre butiene vaiku gydytoja verslios mamos gomama Instagram

Indrė – vaikų gydytoja, klinikų vaikams ir parduotuvės “Mama, aš sergu” įkūrėja. Savo Instagrame ši veikli moteris dalijasi žiniomis  ir patarimais mamoms apie vaikų ligas ir imuniteto stiprinimą. Čia sužinosi apie aromaterapijos naudą, kaip nepakenkti kūdikiams ar kaip spręsti vaikų miego problemas. Tiesiai iš medikės lūpų.

6

Miglė Datenytė

migle kineziterapeute gomama instagram

Nors Miglė ir nėra mama, tačiau negalėjom jos neįtraukti į šį sąrašą. Miglė yra kineziterapeutė, savo Instagram paskyroje besidalijanti apie sveiką kūdikio vystymąsi – padidėjusį raumenų tonusą, ankstyvo sodinimo pasekmes, kaip skatinti vaiką ropoti, taisyklingai vystyti ir begalę kitų naudingų patarimų.  

7

Toma Šokelė

toma sokele susitvarkyk instagram gomama

Toma išsiskiria savo netipiniu turiniu, kuris garantuotai duos naudos kiekvienai mamai. Sek @susitvarkyk jeigu tau aktualūs namų priežiūros patarimai, namų tvarkymosi atradimai bei valymo priemonių apžvalga. Čia rasi patarimų, kaip padaryti tai, kas atrodo neįmanoma – susitvarkyti namus turint mažus vaikus.

8

Eglė Juzumas

egle juzumas Instagram versli mama gomama

Užsukusi į svečius pas Eglę, iš karto pastebėsi kitokį vizualinį pateikimą – estetiškas maisto fotografijas juodame fone (nenuostabu, žinant, jog Eglė yra maisto fotografė). Savo profiliu Eglė nori įrodyti, kad vaikų maistas gali ir turi būti gražus, o ugdyti mažojo valgytojo skonį verta pradėti nuo pirmųjų dienų. Kai trūksta įkvėpimo ir nežinai, ką pasiūlyti savo mažyliui, pasižvalgyk lengvų ir skoningų čia. 

9

Laura Mazaliene

Laura Mazaliene Instagram veikli mama

Dar vienas Instagram profilis be kurio negali apsieiti Instagramo profiliai verslioms mamoms sąrašas. Laurą būtų galima pavadinti mama “barbe devyndarbe”. Laura yra trijų vaikučių mama, žurnalistė, laidos “Mamos, nemokančios meluoti” autorė ir @vafliunamai įkūrėja. Apsilankiusi jos profilyje, pastebėsi Lauros pozytyvumą, šypseną ir puikias emocijas sukeliančius įrašus apie šeimos kasdienybę. Laura nevengia kalbėti ir apie vaikų problemas bei nepagražintą motinystę.

10

Amelija Kuzmarskė

amelijak Instagram mama gomama

Kaip pati Amelija teigia, jai būtų galima priskirti nemažą epitetų – mama, žmona, daržininkė, astronautė, receptų kūrėja. Amelija pirmoji savo Instagram įrašams sukūrė grotažymę #tikramotinyste, kuria įkvėpė kitas mamas dalintis apie tikrąją motinystės kelionę (be pagražinimų), pogimdyvinę depresiją, džiaugsmus ir rūpesčius. Ši mama mėgaujasi gamindama naminį maistą ir dažnai eksperimentuoja kepdama raugo duoną, fermentuodama kombučią ar gamindama savo augalinį pieną.

11

Erika Žėkaitė-Vaišnienė

mamytologija veikli mama Instagram

Erika – dviejų berniukų mama, vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidentė. Savo įrašuose ji dalinasi įžvalgomis ir mokslu pagrįstais pastebėjimais apie skiepus, kūdikių miego ypatumus ir vaikų auklėjimą. Ji paliečia tokias skaudžias temas kaip vaikų seksualinį smurtą, apie natūraliai ir cezario pagalba gimusių vaikų mikrobiotą bei nelengvą žindymo kelią. 

Nori pradėti vesti savo Instagram?

Visų pirma, tikiuosi šie Instagramo profiliai verslioms mamoms tave įkvepė! O Gomama narėms esame paruošę kursus apie Instagram platformą ir asmeninės paskyros įgalinimą su Indre Širkiene. Šioje masterklasėje Indrė padės išsigryninti Tavo prekės ženklo Instagram tikslus, sužinoti kas yra Tavo idealus klientas ir kaip jį pasiekti, bei susikurti tikslinei auditorijai patrauklų profilį ir turinį.

Mes, mamos, esame turbūt vieninteliai žmonės suprantantys tikrąją 24/7 reikšmę. Todėl ypač svarbu, kad palaikytumėm, paskatintumėm ir motyvuotumėm viena kitą. Nes kas geriau supras mūsų kasdienius iššūkius nei tos, kurios pačios tai išgyvena?! 

Junkis į nuostabių mamų bendruomenę ir tu – tapk tapk GoMama nare ir atrask bendraminčių, kurios įgalintų tave kiekvieną dieną!

instagram profiliai verslios mamos gomama

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!