AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 71: Kaip atrasti mylimą veiklą ir nelengvą kelią ten? Su videografe Natalija Syčinskaja

APIE Nataliją

natalija syčinskaja

"Kai vienas sau esi - viskas vyksta lėtai. Žmonės, kurie mokosi iš kitų profesionalų ar mentorių sparčiau užauga."

Natalija Syčinskaja

Natalija Syčinskaja – laisvai samdoma videografė, kurianti video apie moteris, pristatomuosius video smulkiems ir vidutiniams verslams, filmuojanti vestuves, o šiuo metu dar ir magistrantūros studentė Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje bei trijų metų sūnaus mama.

Natalijos meilė montažui užgimė paauglystėje, bet kaip ir dauguma – ji tai laikė tik hobiu ir nuėjo kitu keliu. Kol vieną dieną prieš 6 metus suprato, jog užteks, viską metė ir pradėjo kurti. Su Natalija kalbamės kaip atrodė jos pradžia, ką ji būtų dariusi kitaip, kad pasiektų daugiau rezultatų. Bei kaip atrasti mylimą veiklą, net jei ta meilė ir nuolatos keičiasi.

   Šiame epizode išgirsi:

(1:37) Apie Nataliją ir jos kelią.

(9:42) Kaip atsirado prime klientai?

(13:12) Kaip keitėsi norai?

(15:18) Kaip nustatyti savo darbo kainą?

(20:48) Ką būtum dariusi kitaip?

(27:07) Apie moterų transformacijas po filmavimų.

(31:30) Kaip atsipalaiduoti fotosesijos metu?

(33:39) Apie konkurenciją.

(40:26) Patarimai klausytojoms.

Nuo ko pradėjai, kai išėjai iš ofisinio darbo ir supratai, kad nori tuo užsiimti?

Aš išėjau niekur ir tikrai neturėjau stabilaus pajamų šaltinio. Tuo metu išėjus iš ofiso, dar turėjau vieną veiklą su tinkliniu marketingu. Galvojau, kad kol aš įsivažiuosiu su video, su tuo uždarbiauti, tačiau taip neįvyko. Bet aš turiu labai didelį palaikymą iš aplinkos, ir man net nebuvo minties kažkaip kitaip galvoti. Aš tikrai ėjau tiesiai link to.

Man po kelių mėnesių sugedo mano turėtą kamerą, po dar kelių mėnesių įsigijau naują, tikrai gerą sistemininį fotoaparatą, tai galbūt tada prasidėjo tas lūžis. Daugiausiai mokiausi pati, bet tais metais, kai aš išėjau, man buvo įkvėpimas parašyti vienam fotografui, kuris man labai patinka, paprašyti pagalbos, už pinigus pakonsultuoti mane. Nes tiesiog nieko nežinau. Google yra labai gerai, bet rasti konkrečios informacijos yra tikrai labai sunku. Tad tikrai turime ilgai sėdėti ir atrinkinėti. Tai aš su juo susitikau, daug papasakojo dalykų ir mane pasikvietė filmuoti, tai už kažkiek laiko bendravau su fotografais, videografais ir tikrai daug pasiėmiau iš jų ir techninių, ir netechninių dalykų. Tikrai verta susirasti kažkokį mėgstamą žmogų, profesionalą, kaip mentorių.

Ką būtum dariusi kitaip? 

Galbūt tiesiog norėčiau, kad ta kelionė būtų buvus greitesnė. Aš labai lėtai ėjau, nes šiek tiek komfortiškai gyvenau, galėjau sau leisti neuždirbti labai daug pradžioje.

Tai dabar atkakliau ieškočiau, investuočiau turbūt į kokį nors mentorių toje srityje arba surasčiau žmogų, su kuriuo galėtumėme eiti kartu, dirbti šalia, asistuoti, ko aš tikrai nedariau. Kai vienas sau esi, tai truputį lėčiau viskas vyks.

Norėtum daugiau sužinoti apie profesionalią fotografiją telefonu?

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su profesionalią fotografę, Inga Sinkevičiene, kuriame sužinosi kaip išnaudoti telefono nustatymus norint išgauti gerą nuotrauką, kokius papildomus įrankius vertėtų įsigyti ir kodėl, kas garantuoja gero kadro sėkmę, kaip išgauti idealų portretą ir selfie, kaip pačiai įamžinti savo šeimą.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.