AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 32 Kaip pritraukti sekėjų į svetainę esant visiškai nežinomai? Su rinkodaros specialiste Joana Šauliene

APIE Joaną

Joana Šaulienė gomama podcast

“Mano sėkmės formulė yra nuoširdumas. Aš transliavau tai, ką tikrai norėjau pasakyti.“

Joana Šaulienė

Mama, viskasbe.lt tinklaraštininkė ir skaitmeninės rinkodaros specialistė, didesnę laiko dalį investuojanti į tobulėjimą SEO srityje ir Facebook reklamose. 

Kaip užsiauginti tinklaraštį ir aplink jį sukurti bendruomenę socialiniuose tinkluose? Kaip tinkamai vesti Facebook reklamas ir kokių klaidų privengti? Ir kodėl investicija į Gomama narystę pasiteisino šimtakeriopai?

Apie visai tai kalbuosi su Joana Šauliene –  mama, viskasbe.lt tinklaraštininke ir skaitmeninės rinkodaros specialiste, didesnę laiko dalį investuojančią į tobulėjimą SEO srityje ir Facebook reklamose.

Šiame epizode išgirsi:

(02:00) Apie Joanos veiklą.

(05:10) Kaip ir kodėl atsirado viskasbe.lt tinklaraštis?

(13:33) Kaip susikūrė viskasbe bendruomenė?

(20:10) Kur Joana apie save pasakojo žmonėms?

(37:46) Kokios reklamos labiausiai pasiteisino?

(44:09) Joanos patarimai smulkiesiems verslams apie Facebook reklamas.

(50:39) Kaip Joana būdama mama sugebėjo užauginti du verslus?

Kaip pavyko pritraukti sekėjų į visiškai naują tinklaraštį, dar neturint socialinių tinklų?

Kurdama svetainę dariau vidinį SEO, kad ji apskritai būtų pasiruošusi, kad ja būtų dalinamasi. O tinklaraščio įrašai ir šiai dienai yra pats galingiausias įrankis pasikviesti srautą į svetainę. Jei informacija lankytojui yra aktuali, įdomi ir jis ten randa kas surezonuoja, jis dalinasi. Iki šiol tinklaraščio įrašai yra mano galingiausias būdas pritraukti srautą į svetainę su Facebook pagalba, nes Facebook auditorija mėgsta paspausti ir paskaityti įrašą. 

Iš pradžių įrašais pradėjau dalintis Facebook grupėse ir labai geras įrankis buvo straipsniai spaudai. Aš iš karto, nuo pirmo mėnesio, rašiau straipsnius spaudai. Jį įsidėjo Delfi ir lankomumo kreivė šoko aukštyn. Tai buvo mano pirmieji tvirti žingsniai, kurie atvedė tokį rimtesnį srautą į svetainę. 

Aš per tam tikras grupes Facebook’e ieškojau galimybių ir tikrai užklydau už keletos įrašų, kur žurnalistės ieškojo įdomių istorijų apie mamas, kuriančias verslą, apie mamas, susiduriančias su nekasdieniais iššūkiais. Parašiau jiems ir žurnalistai su manim susisiekė. 

Kas pasiteisino labiausiai vedant Facebook reklamas?

Eksperimentų turėjau labai daug, bet paraleliai kartu su tais eksperimentais aš mokiausi. Pasakyčiau taip, kiekvienas socialinis tinklas turi visai kitą reklamos pojūtį. Kartais pastebiu, kad verslai investuoja ne ten, kur reikėtų arba investuoja per daug nors galėtų paprasčiau padaryti ir pasiekti ne ką prastesnį rezultatą, kartais net geresnį. 

Tai vienas iš patarimų būtų keliaujant socialinių tinklų reklamos žingsniais neinvesutoti į dizainerį. Ne tai yra raktas į  socialinių tinklų vartotojo širdį. Esu pastebėjusi, kad paprasti vizualiniai sprendimai ar gražaus momento nuotrauka, pačių darytos nuotraukos veikia geriausiai, nes tada esi savo auditorijai artimesnis. Paslaptis yra paprastume. O iš kitos pusės, reikia nebijoti eksperimentuoti ieškant savo auditorijos.

Dar vienas dalykas, tos auditorijos, kurios mums labiausiai pasiteisina Facebook kanale, dažniausiai Instagram’e jos bus ne tos. Tai reikia eksperimentuoti abejose platformose skirtingai. 

Yra labai daug žmonių, kurie yra tik Instagram’e ir aš visad rekomenduoju nors truputį prisijaukinti ir būti Facebook’e. Tai yra kiti žmonės ir iškart didesnės galimybės.

Norėtum ir Tu geriau išnaudoti Facebook socialinį tinklą ir sukurti sėkmingas reklamas? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su reklamos eksperte Karolina Slovcovaite kaip paruošti sėkmingas Facebook reklamas. Peržiūrėjusi kursą iškart pamatysi rezultatus pasitelkus specialistės patarimus!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.