AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 49: Kaip iš noro išspręsti savo problemą kilo sėkmingas verslas? Su 120procentų įkūrėja Iveta Bakanauske

APIE IVETĄ

Iveta Bakanauske Podcast

„Mamos neturėtų savęs nuvertinti, nes mano projektas yra puikus pavyzdys ką gali tiesiog viena mama, kuri pasako, kad gana ir nusprendžia išspręsti problemą.”

IVETA BAKANAUSKĖ

Iveta Bakanauskė – informacinių rinkinių platformos šeimoms „120procentu.lt“  įkūrėja, mama ir Gomama narė. Savo tinklaraštį 120% Iveta pradėjo rašyti dar 2009m, kuriame dalijosi savo istorija kelyje į užsibrėžtus tikslus. Pamažu jos skaitytojai bei ji pati išaugo link motinystės temų ir taip 2020 metų rugsėjo mėnesį gimė pirmoji informacinių rinkinių platforma šeimoms „120procentu.lt“.

Kaip kilo jos informacinių rinkinių platformos idėja, kaip ji užsiaugino savo prekinį ženklą, kiek ilgai tai užtruko ir kaip prie jos sėkmės prisidėjo Youtube. 

Apie visai tai kalbuosi su Iveta Bakanauske – informacinių rinkinių platformos šeimoms „120procentu.lt“  įkūrėja, mama ir Gomama nare.

Šiame epizode išgirsi:

(02:00) Apie Ivetą ir jos veiklą.

(09.24) Kaip gimė 120pct idėja?

(15:39) Kaip gimė idėja paleisti pirmą informacinį rinkinį?

(29:44) Kokią auditoriją Iveta turėjo socialiniuose tinkluose, prieš paleidžiant pirmą rinkinį?

(41:37) Apie iššūkius vystant 120pct.

(55:36) Ką Iveta pakeistų, jei galėtų atsukti laiką atgal?

Kaip gimė idėja paleisti pirmą informacinį rinkinį?

Savo tinklaraštyje dažnai dalindavausi įvairiomis pamokomis iš motinystės pusės. Tuomet, pastebėjau, kad pas mane atsirado daug įvairių konspektų, pradėjau jausti, kad turiu visai nemažai kuo pasidalinti. Taip pat, atsirado daug šeimų su vaikučiais, kurių problemos yra labai panašios. 

Kažkaip taip viskas ir pradėjo dėliotis. Nešiojau šią mintį apie šios idėjos vystymą maždaug metus, niekam apie tai nepasakojau. Tada, kai pajaučiau, jog auginant Liepą atsirado rėžimas atradau ir laiko pirmo jo sukūrimui.

Kas labiausiai pasiteisino auginant savo prekinį ženklą?

Kai išleidau savo pirmąjį rinkinį, jau turėjau 10 tūkstančių sekėjų Instagram platformoje. 

Vienas iš pasiteisinusių dalykų – YouTube filmukai.  Būtent jis man atvedė labai daug sekėjų į kitas platformas. 

Vienareikšmiškai, socialiniai tinklai, tikriausiai buvo ta viena pagrindinių priežasčių, kodėl ta platforma taip sėkmingai  išjudėjo nuo pat pradžių, nes aš tiesiog įdarbinau tą visą auditoriją, kurią kaupiau daugiau nei 10 metų.

Ką pasakytum kitoms?

Sekti savo širdies keliu. Man atrodo, kad motinystės atostogos llabai smagus dalykas, kuris suteikia galimybę sustoti ir pagalvoti: kaip aš jaučiuosi, ko aš norėčiau, kas man patinka. Galbūt matai kažkokią problemą, galbūt norėtum kurti kokį nors projektą, verslą. Pasinaudok šiuo laiku savirealizacijai. 

Norėtum ir Tu geriau išnaudoti Instagram’ą ir suburti savo bendruomenę? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Indre Širkiene, rinkodaros ir Instagram specialiste, apie tai kaip parduoti Instagrame. Sužinok, kaip sėkmingai startuoti ir sulaukti matomumo!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.