AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

geriausias hostingas lietuvoje: top3

Hostingas Lietuvoje – Top 3 tiekėjai ir jų apžvalga

Nekantrauji savo verslą perkelti online ir pagaliau tapti visiems matoma? Nori atsirasti google paieškoje ar google maps? 

Turbūt nepasakysiu nieko naujo, jog kiekvienas save gerbiantis verslas šiandien privalo turėti internetinę svetainę. Ir tam tikrai nebūtina išleisti tūkstančių!

Taigi, nuo ko pradėti? Visų pirma, tavo svetainei reikės namų – t.y. turi užsisakyti hostingo paslaugas, apie kurias aš plačiau papasakosiu šiame straipsnyje ir apžvelgsiu pagrindinius hostingas Lietuvoje tiekėjus, kad žinotum, ką pasirinkti. 

Čia taip pat rasi: 

Kas yra hostingas ir kodėl mums jo reikia?

Jeigu dar neteko susidurti su internetinės svetainės kūrimu, pradėkime nuo šiek tiek teorijos. Pažadu, viskas tikrai žymiai paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kas yra hostingas?

Hostingas yra virtuali erdvė, kurioje yra saugiai laikomi visi Tavo svetainės duomenys. Iš esmės, jeigu nesi užsisakiusi hostingo paslaugų, neturėsi ir internetinio puslapio.

Kuomet pradėsi naudotis hostingo paslaugomis, Tavo puslapį iškart galės rasti klientas įvedęs svetainės pavadinimą.

Kas yra domenas?

Dar vienas svarbus dalykas, kurį turi atlikti prieš pirkdama hostingo paslaugas, tai užsisakyti domeną. Tai taip pat svarbus terminas, kurį turėtum žinoti.

Būtent domenų vardų sistema yra tarsi didžiulė adresų knyga, kuri nuolat atnaujinama. Už kiekvieno domeno vardo yra žiniatinklio hostingo paslaugos adresas, kuriame saugomi svetainės failai. Juos gali įsigyti iš skirtingų tiekėjų, tačiau žymiai patogiau tiesiog pasirinkti vieną ir profesionaliam hostingui ir domenui.

hostingas, svetainė, domenas

Turbūt teko girdėti apie skirtingas domenų galūnes kaip pvz. .com, .lt, .org ir kitas? Jos dažniausiai yra skirstomos į dvi grupes:

gTLD domeno galūnės: .com, .org, .net

gTLD – tai bendrinės domenų galūnės. Dažniausiai naudojamos yra šios: .com, .org, .net.

Šios domenų galūnės dažniausiai nusako:

 • Veiklos tipą– tokios galūnės sudarytos iš bendrinių žodžių, kaip pavyzdžiui: .store – parduotuvė, .games – žaidimai ir panašiai
 • Miestą: .paris – Paryžius, .sidney – Sidnėjus, .london – Londonas.

ccTLD domeno galūnės: .lt, .eu, .uk

Šios domeno galūnės paieškos sistemoms ir lankytojams padeda identifikuoti, kad svetainės turinys yra skirtas konkrečiai šaliai ar regionui:

 • Šalis: .lt – Lietuva, .no –Norvegija, .uk – Anglija
 • Regionas: .eu – Europos Sąjunga, .asia –Azija ir t.t.

Kokį domeną pasirinkti?

Rekomenduojama rinktis domeną pagal tai, kas dažniausiai naudosis Tavo svetaine. Taigi, jei Tavo vystoma veikla ir klientai yra Lietuvoje, vertėtų rinktis “.lt” domeno tipą.

Gomama Domenas

Jei turi pavadinimą socialiniuose tinkluose, pagal kurį žmonės tave atsimena – rekomenduotina, kad ir domenas būtų būtent toks pat, norint sukurti vientisumą ir įsimenamumą.

P.s. Net jei savo verslo dar nesi pilnai “paleidusi”, bet jau komunikuoji socialiniuose tinkluose ar esi susigalvojusi pavadinimą – būtinai paskubėk užsiregistruoti savo domeną ir taip užsitikrinti, kad kažkas nepasisavintų tavo prekinio ženklo vardo iš po nosies.

O gal jau turi lietuvišką domeną, bet galvoji apie plėtrą į užsienį? Tuomet užsiregistruoti .com ar kitą tarptautinį domeną būtų puiki idėja jau DABAR!

Jei nori dar labiau pagilinti žinias šioje srityje, skaityk Gomama straipsnį apie tai kas yra hostingas ir kaip jį išsirinkti.

Hostingas Lietuvoje - top3 hostingo tiekėjai

Kad Tau nereikėtų rūpintis, kur yra geriausias hostingas Lietuvoje, aš atrinkau top3 tiekėjus. Tau beliks pasirinkti labiausiai prieinamą ir pradėti savo internetinės svetainės kūrimą!

1. Hostinger

geriausias hostingas lietuvoje

Hostinger yra viena sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių, garsi visame pasaulyje. Įkurta 2004 metais, Hostinger šiandien savo paslaugas siūlo jau virš 29 milijonams žmonių, kas tik patvirtina jų patikimumą. Pagrindinis Hostinger tikslas – padėti visiems susikurti internetinę svetainę greitai ir lengvai. Tai jie labai aktyviai komunikuoja savo socialiniuose tinkluose ir svetainėje – čia rasi tikrai ne vieną video, padėsiantį susikurti wordpress svetainę net per 10 min! 

Kuo Hostinger išsiskiria iš kitų?

 

 • Tarptautinė įmonė. Šiuo metu teikia paslaugas virš 178 šalių, kas patvirtina jų patikimumą
 • Hostinger garantuoja 99,99% serverio veikimo laiko, o tai reiškia, kad Tavo internetiniam puslapiui susidurti su strigimais ar lėtu veikimu teks labai retai. O visi šie dalykai turi didelę įtaką SEO ir matomumui Google paieškos sistemoje
 • Dirba ištisus metus visą parą (t.y. 24/7). Tai labai svarbu, nes susidūrus su nesklandumais ar iškilus klausimams pagalbos gali tikėtis bet kada. Ką jau kalbėti apie draugiškus darbuotojus, kurie puikiai išmano savo darbą – tai gali patvirtinti klientų atsiliepimai bei tarptautinės apžvalgos
 • Hostingo planus apmokęstina pagal suteikiamą resursų kiekį

Profesionalus hostingas Lietuvoje – Hostinger kainos

Hostingas + .lt domenas metams nuo 33.50 €.

Paslaugos, kurias siūlo Hostinger

 • Web hostingas –  skirtas mažiems ir vidutinio dydžio tinklalapiams
 • WordPress hostingas – skirtas wordpress tinklalapio kūrimui
 • Cloud hostingas – skirtas dideliems projektams. Hostinger vieni pirmųjų pasiūlė šią paslaugą kaip nemokamą
 • Cpanel hostingas – skirtas visoms su hostingu susijusioms funkcijoms nuo FTP naudotojų, MySQL duomenų bazių ir el. pašto adresų kūrimo iki papildomų Hostinger domenų pridėjimo
 • Vps hostingas – sukuria virtualų serverį, kurį valdai Tu bei turi prieigą prie dedikuotų resursų
 • Minecraft hostingas – skirtas vienam iš populiariausio pasaulyje žaidimo duomenų saugojimui
 • Cyber panel vps hostingas – OpenLiteSpeed sukurtas svetainių hostingo valdymo skydas, turintis daugybę naudingų funkcijų, pavyzdžiui, automatinio atsarginių kopijų kūrimo, automatinio SSL bei daugelį kitų.

El. pašto hostingo paslaugos

Hostinger siūlo ir profesionalaus el. pašto hostingo paslaugas, kas labai svarbu kuriant savo verslą. Jo dėka, Tavo įmonės įvaizdis tampa kur kas profesionalesnis bei labiau patikimas. 

Paprastą paštą, tokį kaip gmail.com, dažniausiai turi kiekvienas iš mūsų. Tačiau sutik, komunikuojant su klientais gmail.com ar yahoo.com el. paštas tikrai neatrodo profesionaliai. Gera naujiena ta, kad Hostinger leidžia Tau užsisakyti profesionalų elektroninį paštą su trokštama galūne, kaip, pavyzdžiui, labas@gomama.lt, net jei dar ir nesi sukūrusi savo internetinės svetainės! 

Svarbu paminėti, kad turint savo įmonės el. paštą rekomenduojama susikurti kelis pašto tipus, pvz. rinkodaros skyriui (rinkodara@xxx.lt), projektams (projektai@gomama.lt) ir pan.  Atskirti el. paštus ypač rekomenduotina norint daryti sėkmingas email marketingo kampanijas ir sumažinti tikimybę, jog tavo laiškai atsidurs spam skiltyje – apie tai daugiau kalba Gomama email marketingo specialistė Ieva Skrabulienė šioje masterklasėje.

Domeno paslaugos

Hostinger taip pat siūlo nemokamą paslaugą pasitikrinti ar Tavo sugalvotas puslapio pavadinimas jau užimtas. Ir jį nusipirkti, jei to dar nesi padariusi. 

Pasitikrinti, ar tavo brendo domenas dar neužimtas gali čia

hostingas lietuvoje: pasitikrink domeną

Gomama rekomendacija

Iš mūsų apžvelgtų tiekėjų, Hostinger paslaugos yra vienos pigiausių ir lengviausiai suprantamų vartotojui. Ne veltui jie gali pasigirti net 29 milijonais klientų, kas reiškia, jog jų teikiamos paslaugos patikimos ir daugeliui prieinamos.

Taip pat, mums labai patinka tai, jog Hostinger daug investuoja į mokymus ir visada stengiasi padėti vartotojui atrasti lengviausią ir geriausią sprendimą.

2. Interneto vizija

profesionalus hostingas

Hostingas Lietuvoje ir Interneto Vizija – dar vienas populiarus pasirinkimas. Interneto vizija įkurta 2003 metais – per šiuos veikimo metus jie aptarnavo virš 120 tūkstančių klientų. Pagrindinė Interneto vizijos vertybė yra paprastumas, kurią jie nuolatos stengiasi puoselėti bendraujant su savo klientais.

Kuo jie išsiskiria iš kitų?

 • Pirmoji hostingo kompanija Lietuvoje.
 • Ši įmonė akcentuoja, kad bet kurią dieną ir bet kuriuo metu Tau labai paprastai ir nesudėtingai gali atsakyti į iškilusius klausimus.

Profesionalus hostingas Lietuvoje – Interneto vizijos kainos. 

Hostingas + .lt domenas metams: 59.37 €.

Paslaugos, kurias siūlo:

 • Domeno įsigijimas
 • Svetainių talpinimas (hostingas)
 • Svetainių kūrimas
 • Vps serveriai
 • Duomenų centras
 • Saugumas.

3. Domenai.lt

geriausias hostingas lietuvoje

Domenai.lt veikia ir siūlo savo hostingo paslaugas Lietuvoje jau 13 metų, per kuriuos yra aptarnavusi jau virš 16 tūkstančių klientų.

Kuo jie išsiskiria iš kitų?

Kuo jie išsiskiria iš kitų?

 • Siūlo 5 % premiją už kiekvieno domeno registraciją bei pratęsimą. Premiją galėsi išleisti bet kurios Domenai.lt paslaugos užsakymui.
 • Tavo duomenų saugumą užtrikrina Comodo Positive SSL sertifikatas.

Profesionalus hostingas Lietuvoje – Domenai.lt kainos.

Hostingas + .lt domenas metams: 43.43 €

Paslaugos, kurias siūlo:

 • Domeno įsigijimas ir administravimas
 • Svetainių ir el. pašto talpinimas
 • WordPress hostingas
 • Domenų, svetainių ir el. pašto perkėlimas. 

Kodėl mums reikalinga internetinė svetainė?

Geriausias hostingas Lietuvoje jau apžvelgtas, tačiau dar nesi tikra, ar tau apskritai reikia hostingo ir internetinės svetainės? 

Skaityk žemiau ir įsitikink pati. 

✅ Internetinė svetainė suteikia daugiau pasitikėjimo Tavo verslu

Visai nesvarbu, ar užsiimi elektronine prekyba ar siūlai savo profesionalias paslaugas, Tavo matomumui didinti internetinė svetainė yra būtina. 

40% vartotojų net nesvarsto paslaugos/prekės pirkimo, jei verslas neturi internetinės svetainės. Ir net 79% vartotojų skaito atsiliepimus, prieš priimdami sprendimą pirkti. 

Tad jei tu neturi savo svetainės, dažnam kyla abejonės ar tavo verslas pakankamai patikimas ir ar turi pakankamai patirties savo srityje. 

✅ Padeda atrodyti profesionaliau

Kuriant savo verslą asmeninis prekės ženklas šiandien yra kaip niekada svarbus. Tikriausiai sutiksi, kad kur kas mieliau rinktumeisi pirkti kosmetiką iš internetinio puslapio, kuriame aiškiai matai aprašytą kiekvieną produktą ir jo kainą, nei jį pirkti iš socialinių tinklų puslapio? Internetinis puslapis sudaro įspūdį, kad paslauga ar prekės bus tikrai kokybiškos.

Taip pat, internetinė svetainė leidžia mums kurti ryšį su savo klientais, tad į ją turėtumėme žiūrėti kaip į šių laikų vizitinę kortelę. Šiandien yra tikrai daug galimybių susikurti išskirtinio dizaino puslapį (pasinaudojant šablonais), kuris ne tik patrauks kliento akį, bet ir paskatins klientą pasirinkti būtent Tavo paslaugas.

✅ Leidžia būti randamai Google (ir SEO!) 

Paieškos sistemoms optimizuota svetainė (SEO) leis Tau atsirasti „Google“ paieškos rezultatuose. Kas ypač svarbu, nes tikrai ne vienas šiandien ieškodamas naujų paslaugų ar prekių naudojasi Google. 

O jei dar atkreipsi dėmesį į raktažodžius ir kursi turinį, kuris bus optimizuotas paieškai, tavo svetainė bus iškelta į pirmus paieškos rezultatus. Jei norėtum sužinoti daugiau apie SEO, kas tai yra ir nuo ko pradėti, Gomama platformoje esame Tau paruošę išsamią klasę su virš 10 metų patirtį SEO srityje turinčiu Tauru Sinkumi

✅ Leidžiant Facebook ar Google reklamas, galėsi įtikinti neapsisprendusį klientą

Ar žinojai, kad 97 % žmonių, kurie aplanko Tavo puslapį pirmą kartą palieka jį nieko nenusipirkę? Ir dažniausiai jie nebegrįžta. Nebent, tikslingai pasinaudosi retargetinim’o strategija ir šį klientą susigrąžinsi.

Retargetinimo strategijos yra skirtos tam, kad primintų apie Tavo internetinę svetainę, kuomet klientas išėjo nieko neįsigijęs. Tikriausiai teko pastebėti, kaip Tave persekioja ta batų pora, kurią neseniai peržiūrėjai internetinėje parduotuvėje, bet dėl vienos ar kitos priežasties neįsigijai?  

Rinkodaros specialistai tokią retargetinimo reklamos techniką laiko viena efektyviausių ir nuolat ją naudoja rinkodaros tikslams. Neturint internetinės svetainės to padaryti neįmanoma. 

Hostingas Lietuvoje. Kas toliau?

Tikiuosi šis straipsnis suteikė daugiau informacijos apie pagrindinius hostingo tiekėjus Lietuvoje ir leis Tau greičiau priimti sprendimą, žengiant pirmus žingsnius, kuriant internetinę svetainę ir užsisakant profesionalaus hostingo paslaugas

Tikiuosi, kad ši hostingo įmonių apžvalga Tave įkvėpė imtis veiksmų ir jau pradėti kurti savo internetinę svetainę!

Na, o jei trūksta žinių kaip, tikslaus plano nuo ko pradėti ir palaikymo iš moterų, kurios buvo tavo vietoje – prisijunk prie Gomama klubo, kurioje mes darome stebuklus! 

Čia tavęs laukia didžiulis online mokymų archyvas, sesijos su ekspertais ir kas savaitiniai narių susitikimai, kad niekada daugiau nebesijaustum savo kelyje viena.

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!