AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 24: Kaip nugalėti užsienio kalbų baimę? Su Brigita Dimavičiene ir Jurgita Staliulioniene

APIE Brigitą ir Jurgitą

Grupo kalbų mokyklos

“Kuo daugiau pasidarysi pats, tuo arčiau būsi kliento, nes nebus tarpininkų, kurie kalbės tarp tavęs ir kliento.“

Brigita Dimavičienė ir Jurgita Staliulionienė

Dvi puikios moterys, dviejų užsienio kalbų mokyklų įkūrėjos – Jurgita Staliulionienė – „Šiaurės kryptimi“ vadovaujančioji partnerė ir Brigita Dimavičienė – „Speak Up” direktorė. Prieš kelis metus šios dvi moterys susivienijo bendram projektui “Grupo”, kad savo klientams galėtų pasiūlyti net 12 užsienio kalbų!

Kam reikalingas bedradarbiavimas? Kaip greitai pasitesino partnerystė? Šiame pokalbyje taip pati išgirsti geriausius patarimus, kaip nugalėti užsienio kalbų baimę.

Apie visai tai kalbuosi su Brigita ir Jurgita. Dvi puikios moterys, dviejų užsienio kalbų mokyklų įkūrėjos – Jurgita Staliulionienė – „Šiaurės kryptimi“ vadovaujančioji partnerė ir Brigita Dimavičienė – „Speak Up” direktorė. Prieš kelis metus šios dvi moterys susivienijo bendram projektui “Grupo”, kad savo klientams galėtų pasiūlyti net 12 užsienio kalbų!

Šiame epizode išgirsi:

(04:01) Apie “Grupo” įkūrimą.

(12:20) Apie bendradarbiavimo privalumus.

(18:51) Kaip pritraukti klientus ir labiausiai pasiteisinusios priemonės?

(23:36) Labiausiai pasiteisinę reklamos būdai.

(31:40) Ką svarbu žinoti ieškant bendradarbiavimo partnerių?

(35:21) Kaip įveikti baimę komunikuoti užsienio kalba?

Kuom naudingas yra jūsų, dviejų jau rinkoje įsitvirtinusių mokyklų bendradarbiavimas?

Jau iš pat pradžių pastebėjome daug privalumų tokios partnerystės. Pagrindinis rezultatas buvo tas, kad sutaupėme nemažai laiko ir finanasų, kas būtų vieni iš esminių dalykų organizuojant savo verslą. Iš esmės, tikrai mums padėjo tiek viešinantis, apie mūsų vardą, tiek apie atskirų mokyklų, tiek “Grupo” vardą klientas išgirsta bent per kelis kanalus. Iš kitos pusės, finansų ir laiko klausimai vieni iš pagrindinių momentų, kuriuos norėčiau labai akcentuoti. 

Kitas dalykas, turbūt tas psichologinis užtikrintumas. Supranti, kad esi ne vienas toje besikeičiančioje konkurencingoje rinkoje ir tiek “Speak up”, tiek “Šiaurės kryptimi” susiduria su tokiomis pačiomis problemomis ir iššūkiais. Kiekvieną kartą, kai nelabai žinai kaip spręsti ar atrasti kažkokį sprendimo būdą, pasitari su Jurgita, su kitos mokyklos lektoriais ir tikrai greičiau ir efektyviau atrandam tam tikrus sprendimo būdus ar net apskritai išvengiam tokių problemų. 

Taip pat gera emocinė atmosfera. Kai tu nekonkuruoji vienas su kitu, o vienas kitą palaikai, tai ir viduje atmosfera visiškai kitokia yra ir tai persiduoda klientui.

Kaip įveikti baimę komunikuoti užsienio kalba?

  • Svarbiausia išsivalyti visus mitus iš galvos, nes viskas yra įmanoma ypač šiais laikais su naujais metodas ir galimybėmis.
  • Tas jausmas, kad pradedi kalbėti dialektu gimsta kai esi izoliuotas nuo kalbos vartotojų. Tad nuolat bendraudama visad pasitikrinsi ar esi suprasta.
  • Mokymasis apie šalį, kurioje kalbama ta kalba, ir tos šalies žmones, palengvina ir nuima psichologinę įtampą. Atvykus į tą šalį jautiesi lyg pažįstanti vietą ir ji nebėra tokia svetima. 

 

Nekantrauji susikurti savo sėkmės istoriją? Reikia pagalbos išsigryninant savo idėją ir užvedant tavo veiklą ant teisingo kelio? O svarbiausia – stipraus kitų palaikymo, kuris sutik, yra aukso vertės kai nežinom, kaip eiti tolyn ir norisi viską mesti…

Prisijunk prie veiklių mamų klubo, mokykis iš stipriausių ekspertų ir jauskis įgalinta kitų mamų patirties ir palaikymo! 

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.