AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 45: Kokių klaidų nedaryti kuriant internetinę svetainę? su skaitmeninės rinkodaros inžiniere Gitana Ginkeviče

APIE GITANĄ

Gitana Ginkevice podcast

„Nebijok kurti internetinę svetainę ir išbandyti įvairius įrankius. Nes tai, kas veikia kitam, nebūtinai veiks ir Tau.“

GITANA GINKEVIČĖ

Gitana Ginkevičė – skaitmeninės rinkodaros ekspertė ir inžinierė, derinanti programavimą su marketingu. Savo karjerą Gitana pradėjo kaip IT srityje kaip programuotoja, ir pamažu į savo veiklą prijungė ir rinkodarą, kad galėtų klientams pasiūlyti kuo daugiau pridėtinės vertės.

Ką reikėtų žinoti norint susikurti internetinę svetainę, išsirinkti tinkamiausią svetainės formą, nuomuotis svetainę ar kurti pačiai. O taip pat, kaip išsirinkti domeną, jo galūnę bei į ką atkreipti dėmesį renkantis specialistą, kad nenudegtumėm.

Apie visai tai kalbuosi su Gitana Ginkeviče, kuri yra skaitmeninės rinkodaros ekspertė ir inžinierė, derinanti programavimą su marketingu.

Šiame epizode išgirsi:

(01:46) Apie Gitaną ir jos veiklą.

(04.34) Kodėl Gitana pasirinko programavimo profesiją? Ar jai teko susidurti su diskriminacija, šios profesijos kelyje?

(07:23) Nuo ko Gitana pradėjo savo karjeros kelią?

(08:10) Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria Gitanos klientai?

(10:15) Ką Gitana pataria tiems, kurie nori susikurti internetinę svetainę?

(18:46) Ką svarbu žinoti apie domeną?

(22:53) Ką daryti, kuomet norimas domenas jau užimtas?

(26:04) Kokie yra pagrindiniai svetainių tipai?

(35:25) Ką daryti ieškant programuotojo?

(39:30) Ko svarbu nepamiršti kuriant svetainę?

Kada mums reikėtų susikurti savo svetainę?

Aš visada patariu internetinę svetainę kurtis gana ankstyvame žingsnyje, tada, kuomet idėja jau yra patikrinta. Tai reiškia, jeigu aš sugalvojau verti papuošalus, man sekasi, tuomet pakanka susikurti Facebook puslapį ir jame pasidalinti savo darbais, paplatinti grupėse, paklausti draugų ir t.t. Tuomet, stebėti ar kas nors užsako ir jeigu taip, tuomet aš turiu eiti į ploti ir augti. Aš negaliu apsistoti tik ties Facebook, nes tai yra tokia siaura auditorija.

Internetinė svetainė yra ta vieta, į kurią, aš galiu pritraukti žmones iš įvairiausių vietų. Jeigu aš naudoju Facebook, Instagram, Google reklamas, aš siunčiu žmones į savo internetinę svetainę. Joje, jau vyksta visas veiksmas, visas verslas.

Mano nuomone, interneto svetainę susikurti reikia ankstyvame žingsnyje. Tam, kad jūs galėtumėte kaupti statistiką apie savo klientus.

Ką daryti ieškant programuotojo?

  1. Nusipirkti domeną ir talpinimą savo vardu. Klientas turi nusipirkti šiuos dalykus ir tada perduoti prisijungimo vardą programuotojui.
  2. Žinoti kokio tipo svetainės mums reikia ir su kokia sistema kursiu. Kaip pavyzdžiui, aš ieškau WordPress programuotojo, kuris sukurtų elektroninę parduotuvę.
  3. Žiūrėti žmogaus darbus: kaip jie atrodo, kaip jie sklandžiai veikia.
  4. Pasirašyti sutartį. Net jeigu specialistas rekomenduotas geriausio draugo, visuomet, prieš pradedant darbus pasirašyti sutartį, kurioje numatyta: ką programuotojas turi padaryti ir ką aš, kaip klientas, turiu duoti, kad programuotojas įvykdytų tą darbą.
  5. Svetainės kūrimo užbaigimas turėtų būti tuomet, kai klientas ištestuoja svetainę ir patvirtina, kad ji veikia teisingai.

Užsisakyti domeną ir dar daugiau svetainės kūrimui skirtų dalykų gali Hostinger puslapyje.

Gitanos rekomenduota knyga

Norėtum dar labiau suprasti kaip veikia internetinė svetainė, jos tipus bei kaip naudotis tam tikrais įrankiais? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su skatmeninės rinkodaros eksperte Gitana Ginkeviče ką reikia žinoti, norint susikurti internetinę svetainę. Peržiūrėjusi kursą iškart pamatysi rezultatus pasitelkus specialistės patarimus!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.