AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 25: Kaip pradėti į savo veiklą žiūrėti kaip į verslą? Su CodeM Jewelry įkūrėja Giedre Ramanauskiene

APIE Giedrę

Giedre Ramanauskiene CodeM jewelry gomama podcast

“Jeigu kilo mintis, niekada neleiskit savo smegenims jūsų atkalbėti. “

Giedrė Ramanauskienė

Giedrė Ramanauskienė – mama, verslininkė ir CodeM jewelry minimalistinių papuošalų brendo įkūrėja, sau dirbanti jau virš 10 metų. Savo iki šiol sėkmingiausią verslą CodeM Giedrė pradėjo prieš 4 metus ir kaip pati sako, “kai pati pradėjo į jį žiūrėti kaip į verslą”, tada ir atkeliavo sėkmė.

Kokių tikslių žingsnių Giedrė ėmėsi augindama savo verslą? Kam išleido verslui pasiimtą paskolą ? Kodėl ji rekomenduoja tai padaryti visoms? Kokie reklamos kanalai pasiteisino labiausiai? 

Apie visai tai kalbuosi su Giedre Ramanauskiene – mama, verslininke ir CodeM jewelry minimalistinių papuošalų brendo įkūrėja, sau dirbančia jau virš 10 metų. Savo iki šiol sėkmingiausią verslą CodeM Giedrė pradėjo prieš 4 metus ir kaip pati sako, “kai pati pradėjo į jį žiūrėti kaip į verslą”, tada ir atkeliavo sėkmė.

Šiame epizode išgirsi:

(04:23) Apie Giedrės veiklas ir CodeM pradžią.

(11:03) Kokie buvo pirmieji CodeM verslo žingsniai?

(13:23) Apie paskolą verslui ir investicijas.

(19:04) Mažiau pasiteisinę investicijos.

(22:19) Kaip atrodė išėjimas į viešumą? 

(30:02) Apie užduočių delegavimą ir darbų pasiskirstymą.

(33:40) Apie naujai kuriamą brand’ą.

Kam išleidai paskolos pinigus ir į ką orientavaisi labiausiai?

Iš tikrųjų tam, kad tą paskolą gauti, tu turi pasirašyti verslo planą. Iš pradžių atrodo, jog neturi tam laiko, bet jis iš tikrųjų veikia. Ir man, tiesą pasakius, labai tiksliai pavyko viską susiskaičiuoti. Mano pirminis planas, tai žinoma, reikėjo užsipirkti gaminių, nes asortimentas plėtėsi. Reklamai aišku reikėjo pinigų – nuotraukas gražias pasidaryti, modeliai, makiažia ir panašiai. Tada susipirkau mugėse dalyvavimą. Tai va tokie pagrindiai dalykai, dar kortelėms, reklaminiams bukletėliams.

Kokios buvo mažiau pasiteisinusios investicijos?

Aš visą laiką esu tokios nuomonės, kad nėra klaidų, yra tik pamokos. Tai nėra mano versle nei vienos tokios investicijos. Aš išbandžiau ir žinau, gavau pamoką. Man galbūt nevisai pasiteisino reklama su influenceriais. Aš gal pati nesu tas žmogus, kuris perka kai reklamuoja influenceriai. Gal dėl to, kad aš pati netiku, man tai nesimatiarelizavo. Google reklama man nelabai pasiteisino, bet aš jos labai profesionaliai nedariau. Aš visada esu linkusi pasibandyti, niekada nemetu visų savo resursų į kažkokią vieną vietą. Po truputėlį, jei gausis, investuosiu daugiau. 

CodeM papuošalai

Giedrės knygų rekomendacijos:

  • James Clear “Atominiai įpročiai”.
  • Robin Sharma “5 valandos klubas”.
  • Richard Branson “Po galais! Imk ir daryk!”.
  • Napoleon Hill “Mąstyk ir būk turtingas!”.
  • Brian Tracy “Tikslai”.
  • Ray Dalio “Principai”.

Patarimas, norinčioms pradėti savo verslą.

Visą laiką kai pradedi kažkokią tai veiklą, aš užduočiau sau klausimą ar pirkčiau tokį gaminį ar paslaugą ir jei pirkčiau, tai už kiek. O šiaip tai imti ir daryti, nes tik darant išsigrynini. Gal šiandien tau atrodo, kad pardavinėsi šokoladus, o rytoj pardavinėsi dviračius. Tik darant išsigrynina procesai, kas tau tinka, nepatinka.

Nekantrauji susikurti savo sėkmės istoriją? Reikia pagalbos išsigryninant savo idėją ir užvedant tavo veiklą ant teisingo kelio? Prisijunk prie veiklių mamų klubo, mokykis iš stipriausių ekspertų ir svarbiausia – jauskis įgalinta kitų mamų patirties ir palaikymo! 

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.