AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 50: Kaip sprendimų priėmimas atvėrė duris sėkmingam maisto verslui? Su Egle Tranaite iš Another Bite

APIE EGLĘ

Egle Tranaite

„Tavo svajonių gyvenimas yra tik vienu sprendimu toliau nuo tavęs.”

EGLĖ TRANAITĖ

Eglė Tranaitė – Another bite Food Experience agentūros įkūrėja ir gero maisto mylėtoja, per mažiau nei metus laiko išgarsėjusi su privačiomis vakarienėmis, gurmaniškomis maisto kelionėmis ir social dining renginiais.

Kaip atrodė Eglės kelias iš PR ir mados industrijos link maisto. Kokie sprendimai atvėrė jai duris ir privertė imtis naujos sėkmingos veiklos. O taip pat, kaip Eglė labai tikslingai augino savo Instagram, ko ji nedarė ir kokius patarimus ji duoda visoms, kurios pradeda panašioje srityje – dirbant su socialiniais tinklais ar su maistu.

Apie visai tai kalbuosi su Egle Tranaite – Another bite Food Experience agentūros įkūrėja ir gero maisto mylėtoja.

Šiame epizode išgirsi:

(03:13) Apie Eglę ir jos veiklą.

(05.59) Kaip prasidėjo Eglės kelionė su maistu?

(32:00) Apie sprendimus ir kodėl taip svarbu juos priimti.

(37:07) Ką svarbu žinoti auginant savo Instagram?

(46:09) Kokias klaidas Eglė pastebi darant maisto profilių kūrėjus?

Ką svarbu žinoti auginant savo Instagram?

Labai svarbu ir naudingiau, kuomet apie Tave dalinasi žmonės, kurių sekėjai panašūs į tavo. Jeigu su kuo nors norite bendradarbiauti, taip pat atkreipkite dėmesį į jų sekėjus, atidžiai išanalizuokite jų profilį ar tai atitinka tavo poreikius.

Dar vienas svarbus dalykas, kuris yra labai svarbus, kad dalinantis tavo profiliu ar pasakojant apie tave tai darytų nuoširdžiai. 

Mažesnis nišinis profilis gali Tavo verslui suteikti kur kas daugiau naudos, nei tokie dideli profiliai, kurių sekėjų skaičius siekia šimtai tūkstančių.

Kokias klaidas matai dažniausiai darant kitas panašioje industrijoje?

Svarbiausias dalykas, kurį dažnai pastebiu ir su kuo pačiai teko susidurti, tai – trumpalaikės naudos matymas. Pati pastebėjau, kai pradedi gauti užklausas kąžką pareklamuoti visiems norisi sakyti  taip. 

Ant kai kurių profilių pastebiu, kad kūrėjai sutinka reklamuoti skirtingus dalykus ir tada ir žmonėms, kurie juos seka, tai tampa neįdomu.

Norėtum ir Tu geriau išnaudoti Instagram’ą ir suburti savo bendruomenę? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Indre Širkiene, rinkodaros ir Instagram specialiste, apie tai kaip parduoti Instagrame. Sužinok, kaip sėkmingai startuoti ir sulaukti matomumo!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.