AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 30 Apie Etsy ir ryšį su sekėjais Instagrame su La Pepa Boutique įkūrėja Egle Lenkauskiene

APIE Eglę

Egle Lenkauskiene podcast

“Kai darai kažką iš širdies, tiesiog prisišauki tą dėmesį natūraliai.“

Eglė Lenkauskienė

Dviejų mergyčių mama, tinklaraštininkė bei La Pepa Boutique įkūrėja.

Kaip Eglei pavyko pritraukti sėkmę, sekėjus ir net būti pastebėtai The Sunday Times?  Kodėl laukiantis antros dukrytės ji nusprendė viską pristabdyti ir nepalikti savo darbo valstybės tarnyboje Anglijoje?

Apie visai tai kalbuosi su Egle Lenkauskiene –  dviejų mergyčių mama, tinklaraštininke bei La Pepa Boutique įkūrėja, skatinančia vartoti mažiau ir gyventi daugiau, apie draugišką aplinkai šeimos gyvenimo būdą ir buvimą arčiau gamtos. Eglė pati kuria rankų darbo Zero Waste produktus, kurie padeda įgyvendinti tvarumo ir paprastumo principus ir kuriuos pardavinėja savo el. parduotuvėje ir Etsy platformoje. 

Šiame epizode išgirsi:

(03:37) Apie Eglės veiklą.

(14:20) Apie La Pepa Boutique įkūrimą.

(23:30) Kaip Eglė buvo pastebėta kitų?

(26:45) Kodėl Eglė pasirinko kurti Etsy parduotuvę?

(33:21) Apie klientus iš užsienio.

(40:53) Geriausios išmoktos pamokos.

Kodėl Eglė nusprendė pardavinėti Etsy?

Tai buvo patogus kanalas turėti savo parduotuvę, nes aš iš pradžių turėjau tik tinklaraštį, be elektroninės parduotuvės. Etsy pasirinkau dėl to, kad tai yra viena didžiausių pasaulyje platformų, kurioje prekiaujama būtent rankų darbo produktais. Daugelis žmonių, kurie nevertina rankų darbo, galvoja kodėl turėtų tiek mokėti už tokį daiktą, tačiau jie neįvertina kiek darbo yra įdėta, kad sukurti tą mažą produktą. Etsy bendruomenė būtent sujungia žmones, kurie vertina rankų darbą, kurie nori padėti smulkiajam verslui. Būtent tai atveria duris į tą pirkėjų bendruomenę, todėl pradžioje susikūriau parduotuvę ten. Tuomet padaugėjo matomumo, užsakymų. Tai labai patogi platforma, ja labai lengva naudotis, tačiau bėgant laikui Etsy patapo tokia ‘pinigų kalimo mašina’ ir labai daug žmonių yra nusivylę, nes atsirado daug mokesčių. 

Kokios buvo geriausios išmoktos pamokos?

Turbūt pati didžiausia man pamoka yra nedaryti visko vienai. Reikia mokėti ieškoti pagalbos, ją priimti, kurti savo pagalbą, investuoti į save, į mokymus. Tai yra labai svarbu, nes tikrai sugaiši daugiau laiko bandydama pati išsiaiškinti negu nuėjus į profesionalius mokymus. Todėl mano patarimas būtų ieškoti pagalbos, kreiptis į profesionalus, kurie išmano tą sritį geriau. Nebijoti perleisti kažkiek verslo kitiems žmonėms. Jeigu atrandi žmogų, su kuriuo gali kurti drauge, tos lubos pakyla auksčiau. Tai mano klaida buvo ta, kad neįsileidau tos pagalbos anksčiau. 

La Pepa Boutique
La Pepa Boutique

Norėtum ir Tu susikurti Etsy parduotuvę ir pradėti prekybą internetu?

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Etsy rinkodaros specialiste Dovile Mikelėniene, apie tai kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę. Ne viena Gomama narė jau džiaugiasi pardavimais, galbūt laikas ir Tau pradėti verslą?

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.