AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 29: Kodėl sveika arogancija versle yra būtina? su Egle Aukškalniene

APIE Eglę

Egle Aukškalniene gomama podcast

“Nebaisu tą transformaciją praeiti, prasibandyti. Nieko tokio pasakyti, kad kažkas nepavyko.“

Eglė Aukškalnienė

Mama, žmona, teisininkė ir net dviejų verslų bendraįkūrėja ir savininkė – užimtumo studijos “Vilkės namai” ir grožio studijos šeimai “Cozy Cuts&Beauty”. 

Nuo ko prasidėjo Eglės verslai? Kaip ji pamažu įtraukė daugiau žmonių, prisiėmė daugiau pagalbos? Kaip aplink save užkūrė gražią mamų su vaikais bendruomenę?

Apie visai tai kalbuosi su Egle Aukškalniene – mama, žmona, teisininke ir net dviejų verslų bendraįkūrėja ir savininke – užimtumo studijos “Vilkės namai” ir grožio studijos šeimai “Cozy Cuts&Beauty”. Eglė yra teisės magistrė, darbą advokatų kontoroje iškeitusi į nuosavą verslą, kurio metu buvo visko – nuo moterų stovyklų rengimo iki tarptautinių projektų organizavimo.

Šiame epizode išgirsi:

(04:50) Apie veiklos pradžią.

(11:43) Kaip atrodė “Vilkės namai” kūrimo kelias.

(15:49) Apie “Cozy Cuts & Beauty” atsiradimą.

(23:31) Per kiek laiko atsipirko investicijos?

(27:51) Kaip pavyksta pritraukti klientų ir kokie reklamos kanalai pasiteisino labiausiai?

(33:27) Su kokiais didžiausiais sunkumais teko susidurti? 

(44:35) Patarimas mamoms –  kaip nepamiršti savęs. 

Per kiek laiko atsipirko investicijos?

Atsiperkamumą ir grąžą žmonės vertina labai skirtingai. Vienam atsiperka kai pasidengia visas įdėtas matomas išlaidas ir neskaičiuoja savo laiko, savo išteklių. Galbūt kitam atsiperkamumas kai pasidengiau ir galiu išsimokėti sau normalų atlyginimą. Bet aš galbūt taip pasakysiu, kad atėjus mano partnerei, ji turėjo šiek tiek kitokį požiūrį ir mes pradėjom iš tokios duobės lipti ir dviese susitelkę pradėjom daryti. Galim sakyti, kad kokiais trečiais metais jau galėjom atsipalaiduoti ir pradėt galvoti, jog mums reikia valymo paslaugų, administratorės, atsinaujinti įrangą. Turbūt tai buvo tarp dviejų su puse ir trijų metų. 

Kai mes atsipalaidavom ir pradėjom dalintis darbais, užduotimis iš išorės, o ne pačios viską vežti, reikalai vėl pajudėjo į priekį. Tau atsiriša rankos, tu gali dar kažką daugiau daryti, parodyti save, sugalvoti kažką naujo. 

Jei galėtum atsukti laiką atgal, ar darytum kažką kitaip?

Turbūt, kad ne. Galbūt tik tai daryčiau intensyviau ir su daugiau pasitikėjimo bei pasitelkiant tam tikros srities profesionalus, mentorius, žmones, kurie žino daugiau. 

Intensyviau tai daugiau reklamos, daugiau žinomumo. Aš kartais net sakau daugiau tokios sveikos arogancijos, sveiko sakymo “aš darau, man tai tinka, sekasi, žinokit, kad yra toks dalykas”. Dažnai moterys užsisklendžia ir tarsi gėda prisipažinti, o laikas eina ir tu tiesiog išbarstai tą laiką. Tai intensyvumas per drąsą, kalbėjimą apie save, rodymą ir intensyvumą paslaugų pakete, kurį tu turi. Pasibandei, pamatei, kad sekasi, prijunk dar kažką. 

Pasinaudok Eglės patarimu ir pasitelk savo srities profesionalų pagalbą!

Gomama platformoje gali rasti net 12 masterklasių įvairiausiomis temomis. Sužinok, kaip tapti matomu paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje, kaip planuoti savo laiką ir finansus, kaip susikurti nuosavą verslą, pradėti prekybą internetu ir daug daugiau.

Ar pasiruošusi prisijungti ir siekti savo svajonių kartu su kitomis versliomis ir ambicingomis mamomis?

Junkis prie mūsų ir peržiūrėk visus kursus nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.