AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 66: Kaip prisitraukti pinigus ir nebijoti investuoti į save? Su Dovile Sinke

APIE Dovilę

Dovile Sinke

"Mes, moterys, dažnai prisiimam viską sau, bet reikia nebijoti pagalbos. Reikia nebijoti jos prašyti"

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė – verslo mentorė, koučerė, Gomama bendruomenės įkūrėja, įkūrusi 4+ sėkmingus online verslus. 

Po 8 metų darbo didžiausiose korporacijose Šveicarijoje Dovilė nusprendė eiti nuosavo verslo vystymo keliu ir… šiandien Dovilė džiaugiasi laisve gyventi tarp Balio, Europos ir Lietuvos kartu su dviejų metų dukryte ir vyru, taip kaip jai patinka – neturint paklusti kitų nustatytiems rėmams ar taisyklėms. 

Šiandienos podkastas kitoks, nes… jis yra apie mane, mano kelionę, apie tai, kas man padėjo atrasti savo sėkmę ir kaip aš padedu kitoms moterims daryti tą patį. Mūsų pokalbyje su Vaida iš “Pasaulio mamų” išgirsi apie tai, kokias praktikas atlieku kiekvieną dieną, į ką investuoju pati bei mano pačius geriausius patarimus toms, kurios nori pagaliau prisitraukti daugiau pinigų, sėkmės ir nugalėti visus savo ribojančius įsitikinimus.

Jei ir tu nori pagaliau susikurti savo laisvę ir pasiekti rezultatų dirbant su manimi, čia rasi visas nuorodas kaip tai padaryti:  www.dovilesinke.com/explore

   Šiame epizode išgirsi:

(2:43) Apie mane.

(3:58) Apie gyvenimą tarp kelių šalių

(5:34) Mano laisvės istorija.

(9:11) Mano verslo pradžia.

(12:16) Kaip aš pradėjau kurti podcast’us?

(15:00) Apie mano veiklą

(18:28) Mano klientų pavyzdžiai

(20:53) Apie RISE mastermind

(37:01) patarimai klausytojoms.

(43:11) Kaip derinu verslą ir motinystę

Mano laisvės istorija

Aš gyvenau užsienyje keturioliką metų, iš tų keturiolikos metų penkis metus gyvenau Švedijoje, paskui buvo pusmetis Singapūre ir tada buvo devyni metai Šveicarijoje. Į Šveicariją atvažiavau dėl darbo, gavau darbą banke ir atrodė jau viskas, gavau tą svajonių darbą, turėčiau būti so happy, bet metai po metų jaučiu, kad ne, man neužtenka, man truko labai laisvės, nes nebuvo lankstumo, turėjau skaičiuoti atostogas, pirmadienį – penktadienį anksti keltis į darbą.

Paskui aš perėjau į konsultacijos įmonę, bet tai buvo tas pats ir tuomet pradėjau matyti daug signalų, kad tai nėra mano kelias, bet gal keturis metus nieko nesiėmiau, nieko nedariau, nes galvojau, kad negaliu nieko daryti, nes visiškai neturiu jokių žinių, bet galiausiai atėjo tas lūžis. Paskui aš perėjau į management consulting, padėdavau įmonėms įgyvendinti projektus ir buvau kaip projektų vadovė ir tuomet galiausiai sakiau užtenka šito gyvenimo, reikia kažką daryti, komforto zonoje niekas nesidaro, tai reikia eiti iš komforto zonos. Ir iš tikrųjų pusei metų padariau tokį leave of absence, kai tiesiog išeini iš darbo, bet žinai, kad galėsi grįžti, tai truputėlį man tokio stabilumo davė ir sakiau, kad per tuos pusę metų mes pradėsime daryti verslą. Susikrovėme daiktus, išvažiavome į Balį, sumažinti išlaidas gyvenant Šveicarijoje, galvojome, kad blogiausiu atveju nors smagiai praleisime laiką Balyje. Tai nuo to ir prasidėjo.

Kas yra Rise Mastermind?

 

Rise Mastermind – tai yra šešių mėnesių programa skirta moterims, kurios nori susikurti savo pirmą pasiūlymą online. Mes susitinkame kiekvieną sekmadienį, aš paruošiu medžiagą, mes praeiname kas yra svarbu joms žengiant pirmyn, kuriant tą pirmą pasiūlymą ir gaunant klientus ir daug paliekam laiko koučinimui, tiems klausimams: kaip tu dabar pritaikysi visą tą informaciją. Nes informacijos mes gauname labai daug, jos netrūksta, bet kaip mes ją pritaikysim? Tai yra svarbu.

Norėtum pasisemti idėjų savo online verslui?

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Gomama įkūrėja, Dovile Sinke, kuriame sužinosi kokias klaidas dažniausiai daro nauji entrepreneriai ir kaip perkelti savo įgūdžius į online verslą, bei atrasi Dovilės verslo idėjų sąrašą.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.