AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 41: Kaip iš apelsinų sukurti drabužius ir sudominti pasaulio rinką? Su ONE 100 įkūrėja Auguste Kaknevičiūte

APIE AUGUSTĘ

Auguste Kakneviciute 3

“Kai pradedi daryti verslą, supranti, kad viskas priklauso nuo tavęs - kur projektas eis ir kiek jis bus sėkmingas. Ir tai labai veža.”

AUGUSTĖ KAKNEVIČIŪTĖ

Augustė Kaknevičiūtė – tvaraus prekinio vardo ‘ONE 100’ įkūrėja, gaminanti minimalistinius moteriškus drabužius 100% iš apelsinų, Daiktų interneto (Internet of Things) specialistė, mados technologijų (Fashion Tech) ekspertė ir užkietėjusi keliautoja, šiuo metu apsistojusi Niujorke.

Kaip gimė ONE 100 idėja gaminti rūbus iš apelsinų, kaip tai pavertė realybe, kaip atrodė produkto pristatymas rinkai ir kokių klaidų ji nebedarytų, jei galėtų viską pakartoti. Čia rasi labai daug įkvėpimo neatidėlioti savo svajonių, kalbėtis ir konsultuotis su kiek įmanoma daugiau žmonių bei DARYTI!

Apie visai tai kalbuosi su Auguste Kaknevičiūte, kuri yra Augustė Kaknevičiūtė – tvaraus prekinio vardo ‘ONE 100’ įkūrėja, gaminanti minimalistinius moteriškus drabužius 100% iš apelsinų. 🍊

Šiame epizode išgirsi:

(01:59) Apie Augustę ir jos veiklą.

(03.12) Kodėl Augustė drabužius kuria būtent iš apelsinų?

(04:03) Apie Augustės kelionę ir kaip ji atsirado būtent čia, kur yra dabar bei kaip gimė mintis kurti savo prekinį ženklą.

(08:09) Kaip Augustė atsidūrė Singapūrė ir kaip jis susijęs su “ONE 100” idėja ?

(20:10) Kokius žingsnius žengė Augustė, jog įgyvendinti verslo su apelsinais idėją?

(28:44) Ar Augustė, įgyvendindama verslo idėją, viską darė pati ar yra kas dar prie to prisidėjo?

(33:26) Ar Augustė nebijojo investuoti į naują verslą?

(40:31) Kaip atrodė produkto pristatymas rinkai? 

(50:53) Su kokiomis klaidomis teko susidurti kuriant verslą?

Kaip Augustė nusprendė, kurios idėjos verta imtis?

Turėjau daug idėjų, bet žinojau, kad turiu išsirinkti vieną. O gal išvis iš pradžių neturėjau daug idėjų, tik žinojau, kad noriu kažką daryti. Mes labai retai kalbam apie tai, kai žmonės nori kažką daryti, bet neturi idėjų, tai aš iš dalies buvau viena iš tų. Man visko buvo tiesiog per daug, tiek daug kelių, tiek daug galimybių, iš kur žinoti kas tinkama tau, kas ištikrųjų veiks, patiks žmonėms?  

Tai viskas prasidėjo nuo brainstormin’imo, kas galėtų būti tai, ką aš galiu įgyvendinti, prie ko aš būčiau užsidegusi dirbti ir kas patiktų ir ko reikėtų pasauliui? 

Galiausiai, turėjau sąrašą idėjų, jis nebuvo be galo ilgas, turbūt gal 10-20 idėjų. Tai pasiėmusi tą visų idėjų sąrašą, atėjo laikas jas įvertinti: 1. kurioms idėjoms teisingas laikas, 2. Ką aš sugebu, kurias idėjas suprantu kaip veikia 3. Kurioms idėjoms turiu resursų. 

Įvertinus visas šias idėjas ir pasikalbėjus ne viena moterimi, ištikrųjų labai išryškėjo būtent ši idėja ir visoms labai labai patiko, kad drabužiai būtų gaminami iš maisto atliekų. Tai yra tiesiog augalinės kilmės kažkokios medžiagos, kurių tu nepanaudosi maisto gamyboje, kaip, pavyzdžiui, apelsinų žievelės, bet jos yra pilnai tinkamos panaudoti kitoms reikmėms. Būtent taip išsirinkau šią idėją.

Kaip atrodė produkto pristatymas rinkai? Kokias rinkodaros strategijas rinkaisi?

Kadangi nemažai žinome, kad daug kas ilgą laiką praleidžia socialiniuose tinkluose, tai Instagram buvo tikrai didelis fokusas.

Kelios strategijos ką mes pasirinkome, tai iš pat pradžių kaip ir bijojome dirbti su influenceriais, nes nežinojome nei kaip, kurie iš jų tiktų. Tačiau faktas, kad visa mūsų ekonomika juda link kūrėjų ateities, kur nuomonės formuotojai bus didžiausi rinkodaros varikliai. 

Šiai dienai mes daugiausiai dirbame prie influencerių strategijos, nes jeigu ji padaryta gudriai ir organiškai, tai ji bus labai veiksminga. Ką labiausiai, šiuo metu, ne tik Z karta, bet ir kiti, vertina, tai – autentiškumas. Tai nėra vien pasiekti daugiausiai sekėjų turinčius nuomonės formuotojus. Ne, tai yra apie tai, kaip tu sukursi autentišką ryšį su savo auditorija.

Dar vienas iš dalykų, tai socialiniuose tinkluose esančios reklamos, vėlgi turi būti organiška ir autentiška.

Trečias dalykas, kuris yra ganėtinai neišnaudotas, ir dauguma, kas pradeda savo verslus, nebūtinai įvertina naudą, kurią gali atnešti būtent ši strategija. Tai yra žiniasklaida. Šiai dienai, mes turie labai išskirtinių būdų, kaip patapti matomiems žiniasklaidoje.  Man atrodo, mes dažnai save nuvertiname: “nu kam čia bus įdomu.” Dažnai yra 150 procentų lengviau eiti į socialines medijas ir sakyti, kad aš dabar viską darysiu čia, bet yra labai lengva praleisti, kur dar žmonės žiūri, iš kur dar žmonės renka tokią informaciją ir kur tu dar gali būti pastebimas.

one 100 1
one 100 2

Norėtum ir Tu geriau išnaudoti Instagram’ą ir suburti savo bendruomenę? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Indre Širkiene, rinkodaros ir Instagram specialiste, apie tai kaip parduoti Instagrame. Sužinok, kaip sėkmingai startuoti ir sulaukti matomumo!

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.