AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 61: Kaip lavinti kūrybiškumą ir nebijoti paleisti savo verslų? Su Arūne Simanavičiene

APIE ARŪNĘ

Arūnė Simanavičienė

“Net ir aštriausias protas yra bukesnis už patį bukiausią pieštuką. Visos užrašytos mintys yra daug arčiau realizavimo, negu tos, kurias paliekame galvoje arba užsirašinėjome telefone”

ARŪNĖ SIMANAVIČIENĖ

Arūnė Simanavičienė – trynukų mama, net keletos verslų įkūrėja, mentorė bei Gomama narė, daugiau nei 10 metų vedanti paskaitas ir mokymus apie asmeninį efektyvumą ir verslo pradžią studentams, verslo bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijomis.

Su Arūne šiandien kalbamės apie verslų paleidimą, kodėl neturime to bijoti, o suprasti kaip įprastą evoliuciją. Ir tikrai daug dėmesio skiriame kūrybingumui, apie kurį Arūnė yra surinkusi tikrai labai daug žinių – kaip jį skatinti, kaip praktikuoti ir ką apie jį suprasti, kad pagaliau atlaisvėtumėm.

Neabejoju, kad ši valanda su Arūnė tau neprailgs, taip kaip ji neprailgo ir man.

   Šiame epizode išgirsi:

(4:45) Apie Arūnę ir jos veiklą.

(7:35) Kada prasidėjo Arūnės verslumas?

(14:29) Kas padėjo Arūnei sugrįžti prie veiklos po perdegimo?

(17:55) Kaip nebijoti paleisti verslą?

(21:20) Apie kūrybingumą. 

(30:50) Kaip lavinti kūrybingumą?

(38:20) Kokios įmonės ateina į kūrybingumo mokymus?

(43:30) Kaip žmonės atranda Arūnės paslaugas?

(45:50) Kaip Arūnė planuoja savo laiką?

(51:53) Patarimai klausytojoms.

Ką reikia žinoti apie kūrybingumą? Nuo ko pradėti?

Reikia suprasti kaip veikia mūsų smegenys ir kaip gimsta kūrybingumas. 

Smegenys negali sukurti dalykus iš nieko, idėjos gimsta, kai smegenyse turime resursų. Kūrybiškom idėjom sukurti reikia profesinių žinių ir įkvėpimo iš visiškai kitos aplinkos. Pagalbinė informacija, kuri yra nesusijusia su jūsų darbo sritimi padeda pasiekti geresniu rezultatu ir atrasti naujų idėjų.

Kaip mes galime lavinti kūrybingumą?

Pats paprasčiausias būdas yra išmokti savo smegenis negyventi ritme ir įprastuose dalykuose. Pavyzdžiui, pradėti valyti dantis arba rašyti kita ranka. Tada įsijungia daugiau nervinių ląstelių, kurios apkrauna smegenis ir jos tampa produktyvesnės. 

Norėtum daugiau sužinoti kaip treniruoti kūrybingumą versle? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su asmeninio efektyvumo konsultante Arūne Simanavičiene, kuriame sužinosi kaip lengvai ir greitai treniruoti savo kūrybingumą kasdien, kaip pritaikyti kūrybingumą verslo plėtrai bei kasdieniniame gyvenime, kaip identifikuoti kūrybingumo priešus ir juos lengvai pašalinti ir kaip susikurti kūrybingą aplinką, kuri įkvėps tavo sėkmingam darbui.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.