AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 68: Kaip atstrigti, kai nebejudam į priekį, nors ir žinom kaip? Su gyvenimo koučere Agne Aušre

APIE aušrę

Agnė Aušrė

Žmonės mano, kad tik uždirbdami pinigus mes išleidžiame energiją, tačiau tam, kad juos išleisti, mes irgi leidžiame energiją. Pinigai - tai energija.

Agnė Aušrė

Agnė Aušrė – gyvenimo koučerė, padedanti žmonėms atrasti prasmingus pokyčius versle bei gyvenime; gyvakakava.lt įkūrėja, gomama lektorė bei mama.

Šiame podkaste išgirsti labai šiltą diskusiją tarp manęs ir Agnės, su daug patarimų ir pratimų, kaip atpažinti savo ribojančius įsitikinimus, nuo ko pradėti savirealizacijos kelionę, atrasti mylimą veiklą. Ką daryti kai pradedam strigti nors ir lyg žinome, kaip ir kada viską daryti. Kaip būti autentišku ir gyventi smagesnį gyvenimą? O taip pat, apie mano mėgstamiausią pinigų temą bei daug kitų įdomių perliukų.

   Šiame epizode išgirsi:

(2:38) Apie Agnę

(11:01) Kaip Agnė pradėjo koučingo veiklą šalia šeimos verslo?

(14:28) Nuo ko pradėti savirealizacijos kelionę ir atrasti mylimą veiklą? 

(24:40) Ką daryti kai pradedam strigti savo veiklose, nors ir žinome tiksliai ką daryti?

(27:07) Kodėl mes atidėliojame planus ir priešinamės savo veikla?

(33:50) Kaip būti daugiau autentišku? Kaip komunikuoti autentiškiau ir gyventi autentišką gyvenimą? 

(43:27) Patarimai klausytojoms.

Noriu daryti kažką, bet nežinau ką - nuo ko pradėti? Nuo ko pradėti savirealizacijos kelionę ir atrasti mylimą veiklą? 

Kai žmogus turi kažkokią problemą, tai jisai tiktai galvoja, kad tai yra problema. Bet kai ateina, pavyzdžiui, pas mane arba pas kažkokį kitą koučerį arba konsultantą, tai pirmiausia, su kuo aš rekomenduoju dirbti tai įsigryninti, ar tai yra tikrai ta problema, su kuria reikia dirbti? Nes dauguma mūsų, mes turime informacijos, žinių, mes viską žinome, bet kažkodėl netaikome tai. Todėl, didžiausias, galbūt, yra tas klausimas, o kodėl nepavyksta to pritaikyti? Ir tada jau dirbame su tais vidiniais įsitikinimais, su blokais, su gebėjimu išsikelti sau tikslus ir eiti link jų. Tai atrodo tokie paprasti dalykai, bet dar yra kitas toks lygmuo, kai, atrodo, jau tu viską išsisprendei, bet vis tiek kažkas stringa, vis tiek kažkoks pasipriešinimas yra. Tai aš tokį taikau dalyką, kaip daro Vakaruose. Mūsų kultūroje yra įprasta, kad tu iš pradžių protu supranti, o paskui jau tu vykdai. Tai aš dabar taikau tokį metodą, kad mes pirmą darome, pavyzdžiui, duodu kažkokią praktiką, tai visą savaitę daryti tam tikrą praktiką ir paskui mes analizuojame, kas iškilo, kokie dalykai, ir tada mes tokiu būdu galime dar didesnius tokius pasąmonės sluoksnius paliesti.

Esmė yra tame, kad tiesiog daryti kažkokią praktiką ir kartais net negalvoti, ką jinai man duos, ir tyrinėti jausmus, kokie kyla, koks pasipriešinimas, kažkoks jaudulys kyla, galbūt kažką prisiminei tam tikroje vietoje ir viską tiesiog rašaisi. Tai ugdo vidinį stebėtoją ir paskui dienos metu tau visas gyvenimas tampa kaip praktika. Tu visuose dalykuose randi būdų, kaip augti, pavyzdžiui, kažkokį tikslą išsikėlei sau ir tu stebi save. Kaip tu reaguoji. Tai čia yra tokie next level dalykai kur atrodo lengva, išsikėlei tikslą, strategiją, žingsnius, bet kai darai, tu pradedi strigti. Tai kaip ugdyti savo tą vidinį stebėtoją? Kaip stebėti savo laiką? Kokių dalykų atsisakyti? Kaip tu jautiesi? Čia ir prasideda tas augimas. Taip aš ir padedu savo klientams. Aš jiems padedu atrasti ir ugdyti savo vidinį stebėtoją, kad jie patys sugebėtų vėliau, be manęs tai ugdytis, mokėti atpažinti  blokus, valdyti savo gyvenimą. 

Ką daryti kai pradedam strigti savo veiklose, nors ir žinome tiksliai ką daryti?

Aš matau tokią problemą, kad labai žmonės sureikšmina ir išaukština tą įkvėpimą. Aš turiu veikti tik iš įkvėpimo ir kai žmogus praranda tą motyvaciją, tokį pakylėtumo jausmą, jam atrodo, kad dabar negali nieko padaryti. Bet iš edukacinės pusės, iš mano studijų aš atsimenu, kai mums sakydavo, kad nei per daug aukštos emocijos, nei per daug žemos emocijos, jos nėra efektyvios. Žmogus turi būti neutralioje būsenoje, kad jisai pasiektų tikslus, kad jis galėtų darbingai nuveikti tai, ką sau užsibrėžė. Tai aš tiesiog pabrėžiau, kad įkvėpimas nėra pokytis. Pokytis yra tavo veiksmas ir tavo rezultatas. Ir dažnai būna žmonių su tuo įsitikinimu, kad jeigu bus sistema, tai aš nesu kūrybiškas. Jeigu man yra disciplina, tai aš negaliu čia nieko gero nuveikti. Tai mes bandome pasąmoningas tokias programas pakeisti, kad ta sistema atvirkščiai įgalina tavo kūrybiškumą, kad disciplina tau padės kažkokius didesnius tikslus pasiekti. Tiesiog veiksmas, darbas, klaidos.

Kaip būti daugiau autentišku? Kaip komunikuoti autentiškiau ir gyventi autentišką gyvenimą? 

Žmonės klausia: “kaip man būti labiau autentišku, kaip man autentiškai komunikuoti kaip čia smagiau atrodyti.” Bet aš visą laiką sakau: “Tau reikia gyventi tiesiog smagesnį gyvenimą. Tau reikia gyventi autentišką gyvenimą už socialinės erdvės ir tenai prisipildyti, prisikrauti, patirti daug, prisisotinti ir tada dalintis, bet negali eiti į erdvę iš trūkumo ir prašyti, kad žmonės tave pripildytų ir apsimesti, kad tu čia kažką duodi”. Tame energetiniame, pasąmoniniame lygmenyje žmogus jaučia, kur žmogus ateina iš trūkumo, kur ateina iš to, kad aš tikrai dalinuosi viskuo, ką galiu ir geriausia tau duodu. Jei aš užduodu žmogui klausimus, ne tik apie pinigus, bet ir apie tai, ką nori patirti, ką nori turėti ir kur tu nori būti? Tokie klausimai, kur tu tiesiog dvi savaites pradžioje paklausi savęs, ir tie būdai padeda prisipildyti. Reiškia, aš kažkur eisiu ieškoti patirties, į  kažkokį žygį, sportuosiu, tiesiog veiksiu, o ne tik sėdėsiu prie kompiuterio ir bandysiu imituoti, kad aš esu įdomus ir mano gyvenimas yra spalvingas ir tarsi tokiu būdu save norėsiu parduoti.

Norėtum daugiau sužinoti apie tai, kaip išeiti iš užstrigimo būsenos ir didinti vidinį atsparumą?

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Agne Aušre, kuriame sužinosi apie užstrigimo būseną, kodėl jaučiamės užstrigę, nors ir žinome ko norime, kaip kovoti su įsitikinimais ir mąstymo įpročiais, kaip dirbti su savimi ir kaip susikurti palaikymo sistemą.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.