AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Ep. 58: Kaip nenustoti tikėti savo pašaukimu? Su interjero dizainere Julija Naradauskaite

APIE JULIJĄ

Julija Podcast

“Jaučiuosi labai laiminga turėdama tą laisvę ir galimybę kurti. ”

JULIJA NARADAUSKAITĖ

Julija Naradauskaitė Brunickė –  mama,  interjero dizaino studijos IJANdesign įkūrėja bei Gomama narė. Julija padeda jauniems profesionalams ir šeimoms įsirengti savo svajonių namus, kad juose tilptų skirtingos erdvės bei atsirastų jaukios detalės.

Kaip grįžusi į Lietuvą iš Vokietijos prieš šiek tiek daugiau nei metus pradėjo savo agentūros veiklą ir kokių veiksmų ėmėsi, kad gautų daugiau viešumo ir sklaidos.

Apie visai tai kalbuosi su Julija Naradauskaite Brunicke –  mama,  interjero dizaino studijos IJANdesign įkūrėja bei Gomama nare.

   Šiame epizode išgirsi:

(2:08) Apie Juliją ir jos veiklą.

(5:32) Su kokiais klausimais pas Juliją dažniausiai ateina žmonės?

(11:25) Apie Julijos norą kurti savo verslą.

(13:36) Iš kur Julija semiasi pozityvumo ir tikėjimo tuo, ką daro?

(16:56) Kaip kilo brendo idėja ir kokie buvo pagrindiniai žingsniai, kurių ėmėsi Julija jo vystymui? 

(19:58) Kokią strategiją Julija naudojo skleisti žodžiui apie savo projektą?

(30:10) Kokia Julijos nuomonė apie konkurenciją?

(31:52) Kaip Julija viską spėja būdama mama?

(40:51) Apie interjero dizaino tendencijas.

Ar visada tikėjai, kad tau pasiseks? Kaip rasti to pasitikėjimo savimi?

Ne tiek, kiek aš tikėjau sėkme, bet tas vidinis vedimas paskatino mane imtis šios veiklos. Viduje jaučiau, kad aš turiu tai daryti.

Dėl pasitikėjimo savimi, tai manau, kad, kai tu darai projektus, stengiesi, įdedi daug savęs, tuomet jie pasiteisina ir tu džiaugiesi savo galutiniu rezultatu. Galiausiai įgauni to pasitikėjimo imtis vis didesnių ir didesnių projektų ir tai tampa kaip vidinis varikliukas eiti į priekį. 

Kaip lengvai atgaivinti namus? Gal gali pasidalinti savo geriausiais interjero dizaino patarimais?

Dažnai sakau savo klientams, kad labai svarbu susikurti tą gerą namų bazę, tai yra, kad būtų gera grindų danga, sienų danga, jie turėtų būti neutralūs gamtos tonų, kurie neerzintų žmogaus ir būtų malonu būti.

Turint bazę, erdvės atnaujimui galima naudoti įvairius akcentus, detales, tokius kaip pagalvėlės, užuolaidos ir panašiai, kurie turėtų tam tikrus ryškesnius atspalvius. Be to, labai pagyvina ir atnaujina aplinką augalai. 

Ištikrųjų, tai užtenka mažų akcentų, kurie atnaujintų erdvę, ypač moterims – pamerkime gėlių ir nuotaika namuose visai kitokia.

Norėtum daugiau sužinoti apie komunikaciją? 

Gomama platformoje turime specialiai Tau įrašę kursą su Karolina Barišauskiene. Kuriame sužinosi kaip komunikuoti savo idėją, kaip bendradarbiauti su žiniasklaida, naujausios komunikacijos tendencijos. kaip užmegzti tvarius santykius su žiniasklaida, kaip tinkamai parengti pranešimą spaudai, kaip kurti pasitikėjimu grįstą ryšį su klientu.

Šį bei kitus kursus gali peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama klubo nare

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Dovilė Sinkė

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

MASTERKLASĖS

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.

Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.

Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.

Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.

Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare.