AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

GoMama atidarymas:
“Kaip pradėti verslą ir pritraukti pirmus klientus?”

GRUODŽIO 9D. | 18val. 
FACEBOOK LIVE

Dalinkis:

Apie renginį

Jei svajoji apie nuosavą verslą, bet nežinai, kaip pradėti, ką daryti ir kaip pritraukti pirmus klientus – šis renginys kaip tik Tau! 

Sėkmingas veiklas vystančios mamos: teisininkė ir teisininkų bendruomenės “Legal lovers” įkūrėja Greta Užkuraitė bei “My Happy Place” vaikų interjero salono bei dar dviejų sėkmingų verslų įkūrėja Justė Šoblinskaitė, pasidalins savo istorijomis bei naudingais patarimais, kaip pradėti nuo nulio ir ties kuo fokusuotis, kai viskas atrodo neįgyvendinama.

Diskusijos metu kalbėsimės apie tai, kaip žymios Mamos išsigrynino verslo idėją, kokius reklamos kanalus naudojo, kad pasiektų pirmus klientus, kaip stengiasi išsiskirti iš konkurentų ir daug daugiau. 

O kad diskusija būtų dar naudingesnė, GoMama socialinių tinklų rinkodaros ir prekinio ženklo įvaizdžio konsultantė Indrė Širkienė apžvelgs naujausias Instagramo tendencijas bei pasidalins savo, kaip ekspertės, įžvalgomis.  

Taip pat, renginio metu pristatysime naujausią GoMama bendruomenę ir ko gali iš mūsų tikėtis. 

DIskusijos svečias

Greta Užkuraitė

Greta – teisininkė ir teisininkų bendruomenės “Legal lovers” įkūrėja. Visuomenę šviečia pasakodama apie teisę visiems suprantama kalba bei dalindamasi kasdieniais aktualiais teisiniais patarimai socialiniuose tinkluose. Šią, galbūt iš pirmo atrodančią nestandartinę teisininko veiklą, pradėjo turėdama pusės metų sūnelį Joną.

DIskusijos svečias

Justė Šoblinskaitė

Justė – net trijų sėkmingų verslų įkūrėja, itin kūrybinga ir aktyvi dviejų žavių berniukų mama. Ji viena pirmųjų Lietuvoje pasiūlė nevystančių gėlių kompozicijas “Crystal Bloom Box” – šiandien šis verslas išsiplėtė iki baldų bei interjero detalių ir yra gerai žinomas Vokietijoje ir Monake. Naujausias Justės projektas yra elektroninė vaikiškų baldų ir interjero prekių parduotuvė “My Happy Place”, kurią ji įkūrė laukdamasi antro vaikelio.  

EKSPERTĖ

Indrė Širkienė

Indrė – GoMama ekspertė, socialinių tinklų rinkodaros ir prekės ženklo įvaizdžio konsultantė. Smulkiesiems verslams ir sau dirbantiems specialistams padeda plėsti klientų ratą socialiniuose tinkluose.

MODERATORĖ

Dovilė Sinkė

Dovilė – GoMama įkurėja, verslininkė bei mažosios Vestos mama. Sėkmingai įkūrusi sveikos gyvensenos virtualų verslą bei skaitmeninės rinkodaros agentūrą, Dovilė įkvėpia ir jungia kitas Mamas naudingoms žinioms, saugiai bendrystei ir atsiveriančioms galimybėms.

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!