fbpx

AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

back to business rugsėjis

RUGSĖJO 9 – 23D.

Vilnius |Kaunas |Klaipėda

Dalinkis:

Apie programą

“Back to Business rugsėjis” – įkvepianti verslo vystymo programa visoms Lietuvos moterims 2021 m. rugsėjo mėnesį, kurios eigoje organizuojame net tris renginius didžiausiuose Lietuvos miestuose ir taip pat, kviečiame visas moteris aplikuoti verslo vystymo stipendijai.  

Trys paramos ir mentorystės laimėtojos metų laikotarpyje gaus vertingus įrankius, žinias ir pagalbą savo verslo vystymui ir plėtrai. 

 

Svarbu: Atsižvelgiant į apribojimus šalyje dėl COVID-19 situacijos, esame priversti į renginius priimti tik dalyvius SU galimybių pasu. Taip pat, nedalyvauti renginyje, jei jums pasireiškė Covid-19 simptomai (kosulys, karščiavimas, skonio ar kvapo praradimas) ir laikytis kitų Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. 

Tikslas

Įkvėpti moteris PAGALIAU imtis veiksmų, pasidalinti kitų verslių moterų sėkmės pavyzdžiais bei praktinėmis žiniomis kaip

Dovana trims programos dalyvėms  

  • Nemokama metinė Gomama narystė su verslo kursais, sesijomis su ekspertais ir palaikančia bendruomene
  • Metų laiko mentorystė su Gomama įkūrėja Dovile Sinke
  • Pagrindinio programos rėmėjo Hostinger įrengtas prizas – web hosting premium planas su premium support visiems metams
  • Metinė MailerLite Premium narystė iki 10 000 prenumeratorių (369 eurų vertės)
  • 2 val. verslo konsultacija su CodeM įkūrėja Giedre Ramanauskiene, kurios metu sudarysite praktinį planą, kaip kurti ir plėtoti savo idėją, ir ją paversti verslu.
  • Kitos rėmėjų įsteigtos dovanos. 

Motyvuočiausias laimėtojas atrinks komisija, sudaryta iš Gomama ir remėjų atstovų iš visų aplikavusių moterų. Aplikuoti gali net ir renginiuose nedalyvaujančios moterys.

*Aplikacijos terminas jau pasibaigė. Ačiū visoms dalyvavusioms! Laimėtojas paskelbsime spalio 1d. Gomama socialiniuose tinkluose (ir atskirai el. paštu).

Pagrindinis rėmėjas

Tapkite matomu online su Hostinger: susikurkite savo svetainę greitai ir paprastai, bei užsitikrinkite žaibišką jos greitį! 

Programos partneriai

Vilnius

2021 09 09 d. 18 val. Vilniuje

Pranešimai + Diskusija + Networking + Naujos pažintys

Laikas: 18.00 – 20.30 val

Vieta: Workland, Gedimino pr. 20, Vilnius

Kaina: 10 eur įskaitant gėrimą, užkandžius ir partnerių dovanas. Taip pat, visos dalyvės dovanų gaus nemokamą 2 dienų narystę Workland biurų ir bendradarbystės centre. 

Bilietai brangs nuo rugsėjos 1d. (išskyrus Gomama nares)

I dalis: Kaip pritraukti klientus ir formuoti įvaizdį socialiniuose tinkluose? 

Indrė Širkienė: socialinių tinklų marketingo bei prekės ženklų įvaizdžio konsultantė. Savo darbu siekianti didinti prekės ženklų žinomumą ir plėsti klientų ratą socialiniuose tinkluose. 

Žemyna Treiderė: Hostinger Lietuvos regiono rinkodaros vadovė, turinti stiprias žinias informacinių technologijų ir rinkodaros vadybos srityse. Žemyna ne vienus metus organizuoja verslių moterų susitikimus bei aktyviai komunikuoja socialiniuose tinkluose @zemyna_mamosgyvenimas.

 

II dalis: Kaip meilę vynui paversti sėkmingu verslu?

Urtė Mikelevičiūtė: virš 8 metų patirtį turinti restoranų ir gastronomijos konsultantė, „Dervynas“ blogo autorė, profesionali someljė ir „Urtė Consulting“ įmonės įkūrėja. Urtė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo konsultuoti visą restoranų sektorių nuo A iki Z, ir kaip pati teigia, pramušė ledus ir sukėlė paklausą ten, kur ji Lietuvoje buvo minimali. Šiandien Urtė yra prisidėjusi prie tokių projektų kaip Fisheria, Bo House, Vila Komoda, Stebuklai ir kiti.

Kaunas

2021 09 16 d. 18 val.
Kaune

Registracija + Diskusija + Networking + Naujos pažintys

Laikas: 18.00 – 20.30 val

Vieta: Workland, Laisvės al. 82, Kaunas

Kaina: 10 eur įskaitant gėrimą, užkandžius ir partnerių dovanas. Taip pat, visos dalyvės dovanų gaus nemokamą 2 dienų narystę Workland biurų ir bendradarbystės centre. 

Bilietai brangs nuo rugsėjos 1d. (išskyrus Gomama nares) 

Ar internetinė svetainė man reikalinga ir nuo ko pradėti?

Žemyna Treiderė: Hostinger Lietuvos regiono rinkodaros vadovė, turinti stiprias žinias informacinių technologijų ir rinkodaros vadybos srityse. Žemyna ne vienus metus organizuoja verslių moterų susitikimus bei aktyviai komunikuoja socialiniuose tinkluose @zemyna_mamosgyvenimas.

 

Kaip “išsukti” savo produktą ir iš to padaryti sėkmingą verslą? 

Giedrė Ramanauskienė: CodeM jewelry papuošalų brendo ir Somoia kvepalų brendo įkūrėja, sau dirbanti jau virš 10 metų. Savo iki šiol sėkmingiausią verslą CodeM Giedrė pradėjo prieš 4 metus ir kaip pati sako, “kai pati pradėjo į jį žiūrėti kaip į verslą”, tada ir atkeliavo sėkmė. 

Kaip į Lietuvos rinką įvesti užsienyje “trendinančias” gertuves? 

Dovilė Virbickienė – LTD group įmonės įkūrėja bei Lietuvos marketingo asociacijos narė. Būdama motinystės atostogose prieš daugiau nei 3 metus Dovilė nusprendė imtis nuosavo verslo. Šiandien jos įmonė į Lietuvos rinką įvedė du tarptautinius tvarius tarptautinius ženklus EQUA gertuves ir EQUACARE.

Klaipėda

2021 09 23 d. 18 val. Klaipėdoje

Registracija + Diskusija + Networking  + Naujos pažintys

Programa: Registracija, Diskusija, Networking

Laikas: 18.00 – 20.30 val

Vieta: Lighthouse, Liepų g. 83, Klaipėda

Kaina: 10 eur įskaitant gėrimą, užkandžius ir partnerių dovanas.

Bilietai brangs nuo rugsėjo 10d. (išskyrus Gomama nares) 

I dalis: Komunikacijos dirbtuvės – apie santykį su socialiniais tinklais ir baimę būti savimi.

Julija Brodskė – komunikacijos mokymų vedėja ir tinklalaidės kūrėja. 

Negana to, kad Instagrame visi gražūs, sėkmingi, verslūs. Negana to, kad puikiai žinome, jog tai tik labai maža jų gyvenimo dalis, Negana to, kad patys esame gražūs, o gal ir sėkmingi bei verslūs,  VIS TIEK naršydami Instagram sieną, kartais pasijuntame blogai. 

Negana to, kad baigėme įvairius Instagram mokymus, išmokome taisykles,  VIS TIEK komunikacija “nevažiuoja”. Arba kelia įtampą, erzina, slegia. Nedžiugina.  Aš neišspręsiu visų šių iššūkių. BET. Dirbtuvių metu į juos pažiūrėsime iš šono, iš tolėliau. Ir namò išeisime su stipresniu laisvės ir ramybės jausmu. 

Ne, šįkart nesimokysime “life hack’ų” ar “trijų žingsnių” sėkmingos komunikacijos link. Nesužinosime jokių paslapčių apie algoritmus. Tiesiog pabandysime pakeisti santykį su socialiniais tinklais. O galbūt – ir savimi. 

 

II dalis: Panelinė diskusija su sėkmingomis Lietuvos moterimis – Kaip pradėti savo verslą turint minimalius resursus? 

Kaip sujungti dvi aistras ir paleisti naują vestuvinių suknelių e-shop’ą tarptautinėje rinkoje? 

Monika Kulpytė  – profesionali vestuvių planuotoja, daugiau nei prieš 10 metų įkūrusi “Meilės Legendas”. Prieš porą metų, ši veikli moteris su partnere įsteigė ir dar vieną savo verslą – internetinę parduotuvę “I Swear You”, kurioje sėkmingai pardavinėja vestuvines sukneles nuotakoms iš viso pasaulio. 

Kaip iš kavos mašinytės užauginti kavinę pamirštoje Klaipėdos vietoje? 

Guoda Uselienė – “Ateik ateik” kavinės Klaipėdoje prie Molo bendrasavininkė, kuri kartu su vyru prikėlė pamirštą Klaipėdos šiaurinį molą su savo kavine. 

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!