fbpx

AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Kaip įkurti online verslą? su Juste Grigalauskiene

SAUSIO 5D. | 18val. 
FB LIVE @gomama.lt

Dalinkis:

Apie Facebook Live

Nekantrau jums pristatyti dar vieną veiklią mamą – Justę Grigalauskienę. Justė – net trijų mergyčių mama, jau šešerius metus gyvenanti Londone. Su Juste kalbėsimės apie jos naują verslą – lituanistinę mokyklėlę “Pasaka” ir žinias, atsineštas iš darbo reklamos agentūroje bei pirmojo savo verslo Lietuvoje – sneakersų parduotuvės. 

Justė papasakos, kaip iš poreikio jos vaikams mokytis lietuviškai gimė online verslas – virtuali lituanistinė mokyklėlė, skirta visiems mažiesiems lietuvaičiams gyvenantiems svetur. Sužinosite, kokie buvo pirmieji žingsniai, kaip išgrynino verslo idėją ir kaip šiandien mokyklėlė pritraukia klientus. 

Taip pat, pasikalbėsime ir apie sunkumus verslo pradžioje, apie konkurenciją ir kokius metodus naudoja norėdama išsiskirti iš kitų.

Galbūt ir tu turi idėją, kurią svajoji paversti online verslu? Nepraleisk progos pasisemti naudingų ir praktinių patarimų iš Justės, kuri tai įgyvendino!

Diskusiją gali žiūrėti gyvai per Facebook Live @gomama.lt puslapyje čia, kurios metu galėsi paklausti Tau įdomių klausimų. O jei nespėsi, šio renginio įrašą rasi mūsų platformoje. 

DISKUSIJOS SVEČIAS

Justė Grigalauskienė

Justė Grigalauskienė – net 3 mergyčių mama ir virtualios lituanistinės mokyklėlės “Pasaka” įkūrėja. Prieš tai, Justė dirbo reklamos agentūroje bei savo versle – pirmoje sneakersų parduotuvėje Lietuvoje “SPRINGS”. 

Jau šešerius metus Justė gyvena Londone, kur kaip pati sako, labai gera auginti vaikus ir semtis įkvėpimo!

Registruokis diskusijai ir sužinok, kaip idėją paversti online verslu.

SAUSIO 5D.   |  18val.  

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!