fbpx

AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

"Kaip atrasti ir bendradarbiauti su Tau tinkamais influenceriais?” su Erika Valiukaite

GRUODŽIO 29D. | 18val. 
FB LIVE @gomama.lt

Dalinkis:

Apie Facebook Live

Turbūt girdėjai, kad bendradarbiavimas su influenceriais yra ypač naudingas smulkiam verslui. Tačiau kaip atrasti mano auditorijai naudingus nuomonės formuotojus, pradėti su jais bendradarbiauti ir sukurti sėkmingas kampanijas

Apie visa tai kalbėsimės su nuomonės formuotoja ir verslia mama Erika Valiukaite, kuri dažnai bendradarbiauja su įvairiais prekės ženklais. Erika pasidalins savo patirtimi ir patarimais smulkiam verslui, kaip pritraukti influencerio dėmesį, kaip atrodo tokio bendradarbiavimo “virtuvė” ir kaip sukurti abiem pusėm naudingą turinį. 

Taip pat, kalbėsimės apie tai, kaip Erikai pavyko pritraukti nemažą sekėjų auditoriją Instagram tinkle ir kaip ji pati naudoja savo prekinį ženklą populiarinant savo renginių studiją “Come in studija”.

Nepraleisk progos pasisemti naudingų patarimų iš Erikos, kurie padės pasitikti Naujus metus kaip niekada stipriai! 

Diskusijos įrašą patalpinsime į mūsų platformą. 

DISKUSIJOS SVEČIAS

Erika Valiukaitė

Erika Valiukaitė – mama, influencerė ir renginių studijos “Come In Studija” įkūrėja. Erika daugumai žinoma iš Instagram, kur dar nėšumo metu pradėjo sistemingai dalintis savo gyvenimu ir naudingais patarimais, ir šiai dienai galinti pasidžiaugti net 25 000 sekėjų armija. 

Registruokis diskusijai ir sužinok, kaip atrasti ir bendradarbiauti su tau tinkamais influenceriais:

GRUODŽIO 29D.   |  18val.  

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!