fbpx

Registruokis Back to Business renginių ciklui Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, ir laimėk stipendiją savo verslo vystymui

“Drabužių verslas - kaip nepasimesti sraute?” su Agne Garkauskiene

GRUODŽIO 15 D. | 18 val. 
FB LIVE @gomama.lt

Dalinkis:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp

Apie pokalbį

Svajoji apie savo drabužių verslą? Nežinai, kaip išsiskirti iš minios? O gal nori sužinoti, kokių veiksmų imtis siekiant pritraukti daugiau klientų?

Nekantrauju Tau pristatyti dar vieną veiklią mamą – Agnę Garkauskienę, kuri sėkmingai laviruoja tarp kelių rolių – savo drabužių verslo, TV laidos vedėjos ir net trijų (!) vaikų mamos. 

Agnė pasidalins savo istorija, kaip ji prieš kelis metus pasiryžo naujam iššūkiui ir  nepabijojo įkūrti savo rūbų verslo. 

Vakaro metu kalbėsimės apie tai, kaip Agnė žengė pirmus žingsnius kuriant naują verslą, elektroninę parduotuvę bei kaip jai pavyksta pritraukti klientus ir išsiskirti iš konkurencijos. Prižadu – Agnė pasidalins tikrai naudingais ir vertingais patarimas, kuriuos galėsi pritaikyti bet kurioje veikloje.

Diskusijos įrašą patalpinsime į mūsų platformą. 

DISKUSIJOS SVEČIAS

Agnė Garkauskienė

Agnė Garkauskienė – GG clothing prekės ženklo įkūrėja, TV3 laidos “Būk sveikas” vėdėja ir net trijų vaikų mama, stebuklingai laviruojanti tarp visų savo skirtingų rolių. 

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!