fbpx

AR ESI PASIRUOŠUSI SĖKMINGAM VERSLUI ir visoms galimybėms?

Atlik nemokamą 3 min testą ir gauk veiksmų planą iškart!

Kaledines dovanos

Gomama rekomenduojamos kalėdinės dovanos 2021 metams

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Laukiamiausios metų šventės jau ant nosies. Ir sutik – išskirtiniausios ir įdomiausios kalėdinės dovanos reikalauja daug pastangų ir laiko. Žinau, kad tikrai nesinori pirkti bet ko – norisi idėti širdies, apmąstyti, atrasti tai, kas tikrai pradžiugintų mūsų žmogų ir sulauktų: “wow, tai viena geriausių kalėdinių dovanų, kurią esu gavęs!”.

Tad, aš pasiklausinėjau Gomama bendruomenės ir padariau mūsų rekomenduojamą kalėdinių dovanų sąrašą 2021 metams. 

Šiame Gomama įraše rasi:

Pasiruošusi atrasti originalias dovanų idėjas? 

P.s. Jei esi čia, turime Tau kalėdinę dovaną -> nuolaidą kai kurioms iš paminėtų prekių, jei esi Gomama narė. Kad sutaupytą sumą galėtum išleisti SAU 🙂 Nes mes, mamos, dažnai pamirštame pasilepinti save!

🎁 Kalėdinės dovanos vaikams

Vienas gražiausių dalykų per šventes, tai matyti vaikų spindinčias akis ir džiaugsmą mažais dalykais. O kur dar bėgimas prie eglutės su nekantrumu pažvelgti, kaip šiemet juos nustebins Kalėdų Senelis. 

Kurti pasaką vaikams gera, na, o jei trūksta idėjų kaip Tu galėtum prie to prisidėti, pateikiame kokias dovanų idėjas vaikams turėtum apsvarstyti.

Išskirtinio dizaino žaismingos kuprinės

Lastone pagrindinė foto

Vaikus nudžiugins praktiškos, bet kartu ir jiems smagios kalėdinės dovanos vaikams – išskirtinio dizaino žaismingos LASTONE kuprinės. Čia taip pat rasi derančių gertuvių ir priešpiečių dėžučių, jei norisi pilnesnio komplekto. 

Visoms Gomama narėms LASTONE dovanoja net 25 proc. nuolaidą.

Lavinamieji žaislai

lavinamieji žaislai

Kaip svarbu dovanoti tai, kas būtų tikrai naudojama ir naudinga. Pavyzdžiui, Žaislų miško motorinių įgūdžių lavinimo kubas. Žaisdamas su juo vaikutis lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką!

Nuolaida, kuria gali pasinaudoti Gomama narės, Žaislų miško prekės ženklui – 10 %

Mediniai žaislai

ciokis zaislai nuolaida

Čiokis medinė virtuvėlė – tai dar viena iš kalėdinės dovanos vaikams idėja į kurią turėtum atkreipti dėmesį. Tokio tipo žaislai ne tik stilinga ir gražu, bet tuo pačiu jie visiškai saugūs vaikams, o dar ir neteršia aplinkos.

Gomama narės būtent šio Čiokis prekes gali įsigyti su 12% nuolaida.

Rankų darbo pledukai

Kalėdinės dovanos vaikams tikrai gali būti ir ne žaislai. Tai galėtų būti ir Jauku Jauku prekiaujamas rankų darbo pledukas kūdikiams. 

Visoms Gomama narėms Jauku Jauku taiko 15 proc. nuolaidą.

Montessori laipynės

Montessori laipynė 4

Jeigu nori savo vaikui padovanoti kažką, kas tobulintų motorikos įgūdžius, augintų pasitikėjimą savimi, tuomet manau, kad tam puikiai tiks – montessori laipynė iš Upa.

Na, o Gomama narėms yra suteikiama speciali 30 % nuolaida visoms prekėms.

Sveiki užkandžiai

marmaluzi
Marmaluzi produkcija

Nežinau kaip Tau, bet aš labai mėgstu prie kiekvienos dovanėlės pridėti kažkokį skanėstą ir taip pagyvinti pagrindinę dovaną. O jeigu skanėstas, toks kaip Marmaluzi traputis, dar ir sveikas ir nei kiek nekenskmingas vaikui, esu rami, kad dovana bus tikrai suvartota.

Visos Gomama narės Marmaluzi produkcijai gali įsigyti prekes sus 15 % nuolaida.

🎁 Kalėdinės dovanos vyrams

Dovanos vyrams dažnai asocijuojasi su tam tikrais iššūkiais. Atrodo taip sunku atrasti dalykus, kurie jiems tikrai patiktų ir juos nudžiugintų. Sutik, dovanoti techniką, apie kurią mes neretai mažai ką išmanome nėra pats geriausias pasirinkimas. Todėl, kad palengvinti idėjų generavimą, pateikiame Tau kelis universalius pasiūlymus.

Natūralus super maistas

Urbanfood gomama

“Į vyro širdį per skrandį”,- vadovaujantis šia mintimi pigios kalėdinės dovanos vyrams neturėtų apsieiti be skanumynų.

Natūralūs Urbanfood milteliai manau, kad tam labai tiks. Visi šie produktai yra sveiki ir naudingi sveikatai, ko mes ir linkime kiekvienam iš jų.

Specialiai Gomama narėms taikoma net 25 proc. nuolaida visoms pasirinktoms prekėms.

Riešutų stiklainėlis

Riešutainis

Riešutainio stiklainėlis iš Skonio Verandos, kuris kupinas meilės, riešutų, medaus, džiovintų uogų tikrai nustebins Tavo smaližių tėtį. 

Čia taip pat rasi ir kitų gardumynų, kurie puikiai papildys Tavo kalėdines dovanas.

🎁 Kalėdinės dovanos mamai

Sveikinti pačius brangiausius žmones, tokius kaip mama, ypatingas jausmas. Taip norisi atrasti tik pačius geriausius ir kokybiškiausius produktus, į dovaną sudėti visus jausmus, kuriuos mes jiems jaučiame. Skaityk toliau ir sužinok, kokios kalėdinės dovanos mamai galėtų atsirasti Tavo prekių krepšelyje.

Kaukių rinkinys

rose franklin

Matyti jaunatvišką ir švytinčią mamą tikras džiaugsmas, o tokia kalėdinė dovana, kaip kaukių rinkinys iš Rose Franklin ar kokybiškas veido kremas tikrai prie švytėjimo prisidės.

Esi Gomama narė? Tuomet, nepamiršk pasinaudoti 20% nuolaida visai Rose Franklin produkcijai.

Rankų darbo nerti daiktakrepšiai

Aromaterapiniai aliejai

Tikriausiai net nereikia sakyti kokią naudą turi eteriniai aliejai ir kokių skirtingų jų galime rasti. Tačiau tokiu laikotarpiu, kaip šis, kuomet labai svarbu rūpintis sveikata – Kap Kap eterinis aliejus “Stiprus imunitetas”, turėtų atsirasti Tavo kalėdinės dovanos mamai krepšelyje.

KAP KAP Gomama narėms suteikia 15 proc nuolaidą.

Prancūziški tortai ir desertai

Desertai

Aplankant savo tėvus nepamiršk prigriebti ir kažko saldaus. Galbūt tai galėtų būti prancūžiški desertai iš Queens desserts, kurie savo skoniu ir išvaizda tikrai nepaliks abejingų.

Beje, visoms Gomama narėms yra taikoma net 20 proc.

Rankų darbo nerti daiktakrepšiai

Nerti daiktakrepšiai bus puikios kalėdinės dovanos kiekvienam, kas mėgsta tvarką ir dizainą. Tai praktiška namų interjero detalė, tinkanti vaikų kambaryje, svetainėje, miegamajame ar net vonioje. Į daiktakrepšį galima sudėti viską, kas neranda tinkamos vietos namuose –  į didelius daiktakrepšius galėsite sumesti skalbinius, žaislus. Mažesni krepšiai puikiai tiks kojinėms, siūlams, raktams, kosmetikai ir pan.
 
Svarbiausia, šie daiktakrepšiai yra rankų darbo ir nunerti su meile jūsų artimam žmogui. 

Autentiškos atvirutės

vaidapiesia2
vaidapiesia1

Nuoširdus žodis iš širdies – geriausia dovana bet kokia proga. O jeigu dar užrašytas ranka atviruke! Tokioje, kuri įkūnytų akimirkos trapumą, bet ir ją sulaikytų: juk ištarti ar elektroninėmis priemonėmis užrašyti žodžiai greitai pasimiršta, o atvirutės lieka… Linkėkite drąsiai, nes užrašytas žodis turi galią pildytis!

Būtent šie Vaida piešia rankų darbo atvirukai neabejotinai pradžiugins bet ką, kas vertina autentiškumą. 

O jei esi Gomama narė, pasinaudok 15 proc. nuolaida.

🎁 Kalėdinės dovanos moterims

Kaip svarbu nepamiršti viena kitos, parodyti dėmesį, palaikyti. Ypatingai šventiniu laikotarpiu, nepamiršk parodyti Tave įkvepiančioms moterims, draugėms, sesėms, bendradarbėms savo dėmesį.

Be to, prisimink ir save, pasilepink, nebūtinai daiktais, investuok į savo asmeninį tobulėjimą, laiką sau.

Knyga-užrašinė

Business book 1
Business book 2

Suteikti pasitikėjimo, drąsos ir žinių pradėti verslą. Visų šių aspektų linkime kiekvienai versliai moteriai. Dovanodama  darbo knygą Business Beginner Book tikrai šį palinkėjimą išpildysi. 

Apyrankės su svarbiais žodžiais

code m apyranke

Papuošalai ir moterys yra neatsiejama. Žinoma, kiekvienos iš mūsų skoniai skiriasi, todėl reikėtų apgalvoti kokia tai asmenybė. Manau, kad universali ir daugumai moterų tinkanti kalėdinė dovana – apyrankė su jai skirtais žodžiais, kaip pavyzdžiui “sėkmė”.

Jei esi Gomama narė, gali pasinaudoti net 25 proc nuolaidą visiems CodeM produktams.

Papuoškite savo namus stilingai!

julijos pasiulymas
julijos pasiūlymas 2

Nežinai, kur statyti Kalėdų eglutę? Ar kaip ją papuošti? O gal kaip dekoruoti Kalėdų stalą, kad jis tiktų prie jūsų interjero? O gal norite papuošti mamos namus ir taip ją nustebinti (tik įsivaizduok, kaip smagu būtų pamatyti mamos akis, kai ji pamatys kokį grožį jai sukūrėte!)?

Noriu pasidalinti nuostabia kalėdinės dovanos idėja sau, draugei ar mamai – Interjero dizainerės iš „IJANdesign“ konsultacija jaukiems namams ir Kalėdiniam stalui.

Gauti patarimą iš dizainerių labai paprasta. Tiesiog atsiųskite namų ar kalėdinės eglutės nuotrauką į „Facebook“ „IJANdesign“ paskyrą ir mes kuo skubiau Jums patarsime.

Darbo knygos ilgalaikiams tikslams pasiekti

Darbo knygos

Moteriai, kuri nori žengti savo tikslų link, turi be galo daug troškimų, darbo knyga tikrai ta kalėdinės dovanos idėja, kurią tiesiog būtinai turėtum apsvarstyti.  Darbo knygų rinkinys „Tikslai – Planai“ nepaliks abejingos nei vienos daug svajonių ir tikslų turinčios moters.

Prieš perkant šias darbui skirtas knygas pasinaudok 4 EUR nuolaidos kodu: 9YYZJHFX

Aukštos kokybės moteriškas chalatas

La Tendresse Knitwear produkcija

Puoštis svarbu ne tik išeinant iš namų, bet ir namuose. Todėl, kalėdinės dovanos moterims idėja galėtų būti La Tendresse Knitwear chalatas. Manau, kad tai taptų pagrindinis aksesuaras, kurio tikrai nesinorėtų nusivilkti.

Visoms Gomama narėms, kurios norės įsigyti La Tendresse Knitwear prekes taikoma  15 proc. nuolaida. 

GOMAMA klubo narystė

Nebūčiau aš, jei šiame straipsnyje nepaminėčiau ir Gomama narystės 🙂 

Esi mama, kuri nori pradėti savo verslą, bet nežinai nuo ko pradėti? O gal turi verslą, tik esi užstrigusi ir nežinai kaip išeiti iš šios būsenos? Galbūt pažįsti tokią moterį? 

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, tuomet mūsų Gomama narystė – dar vienas kalėdinės dovanos idėjos pasiūlymas. 

Prisimink ir save

„Hostinger“

Praktiškos kalėdinės dovanos yra labiausiai vertos dėmesio. Tai puiki investicija į savo verslą – užsitikrinti savo prekinio ženklo domeną.

Tegul tai būna postūmis pagaliau pajudėti į priekį su savo verslu kitais metais!

Žinau, kad per visą švenčių maratoną pamirštame save. Bet pagalvok, kas galėtų būti geresnė dovana Tavo vaikui ar vyrui, jei ne savimi patenkinta, besišypsanti ir savimi pilnai pasitikinti mama, žmona, draugė?!

Tad labai noriu paraginti nepamiršti ir savęs ir visų pirma – pradėti nuo savęs ir pasidovanoti kažką, apie ką ilgai svajojai sau

Gal tai bus grožio procedūra ar naujas drabužis? O gal kaip tik, investicija į savo verslą ir asmeninį tobulėjimą?

Jei taip, Gomama narystė arba domenas savo verslo pradžiai yra nuostabi kalėdinė dovana Tau! 

apie mane

Dovilė Sinkė

Dovilė Sinkė

GoMama įkūrėja, verslo koučerė, kelių online verslų savininkė ir žaismingos dukrytės mama. Mane veža internetinio verslo plėtra - viskas, pradedant nuo idėjos išgryninimo iki tekstų optimizavimo, rinkodaros bei sistemų diegimo. Sėkmingai "pabėgusi" iš prestižinio darbo banke, siekiu padėti kitoms moterims susikurti daugiau laisvės, realizuoti save ir tapti nepriklausomom!

Kas yra Go Mama?

verslios mamos bendruomene kursai susitikimai gomama

GoMama yra pati kiečiausia verslių mamų bendruomenė. Čia rasi stiprų kitų mamų paramos ratą, žinias ir svarbiausia – pradėsi judėti pirmyn savo tiklų link!

nemokamas testas

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori. ⤵️

Masterklasės

Karolina Slovcovaitė gomama kursai facebook reklama

Kaip pasiruošti sėkmingas Facebook reklamas?

Pats geriausias step-by-step gidas, kuriuo dalijasi Karolina Slovcovaitė - reklamos ekspertė, viena iš 10 Google čempionų Baltijos šalyse.
Sužinok, kodėl verta reklamuotis Facebook, kaip parinkti tinkamą reklamos tikslą, biudžetą, auditoriją ir formatą. Kur rasti įkvėpimo ir daugiau.

Dovilė Mikelėnienė kaip susikurti etsy

Kaip sukurti sėkmingą Etsy parduotuvę?

Sužinok, kaip sėkmingai parduoti produktus vienoje didžiausių pardavimo platformų Etsy.
Dovilė, Etsy rinkodaros specialistė, dalijasi geriausiais savo patarimais ir įžvalgomis kaip iškilti, padidinti pardavimus, kaip legalizuoti savo verslą ir kt.

Dominyka Venciute gomama versli mama Linkedin asmeninis prekes zenklas

Kaip sustiprinti asmeninį prekės ženklą LinkedIn?

Dr. Dominyka Venciūtė - asmeninio prekinio ženklo lyderė Lietuvoje ir ISM lektorė, išmokys Tave kaip tikslingai dirbti su savo asmeniniu prekės ženklu ir gauti didžiausią galimą naudą.
Kaip tikslingai susitvarkyti savo LinkedIn profilį, kokį turinį kurti: kas, kaip ir kada, praktiniai patarimai, geriausi pavyzdžiai ir įrankiai .

Indre Sirkiene Instagram kursai gomama

Kaip parduoti Instagram socialiniame tinkle?

Rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė Indrė Širkienė išmokys, kaip susikurti tvarkingą ir informatyvų profilį, kad būtum atrasta, kokį turinį kurti norint pasiekti tikslinę auditoriją ir kaip padidinti pardavimus.
Taip pat, naujausios Instagram tendencijos, patarimai ir pavyzdžiai.

Visas masterklases galėsi peržiūrėti nemokamai tapusi Gomama nare. 

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Čia rasi pačią kiečiausią lektorių bei mamų komandą, kurios mokosi kartu ir palaiko viena kitą. Tik įsivaizduok, kiek daug galėtum pasiekti turėdama prieigą prie geriausių verslo ir rinkodaros ekspertų, aukštos kokybės masterklasių ir privačių sesijų?

Nori sužinoti daugiau apie Gomama narystę?

Sužinok apie mūsų masterklases, sesijas su ekspertais, susitikimus ir kitus Gomama bendruomenės pranašumus, kainas bei tapk Gomama nare!