fbpx

Ar esi pasiruošusi susikurti sėkmingą verslą?

Atlik 2 min nemokamą testą ir mes sukursime veiksmų planą, kuris padės atsirasti ten, kur nori.

GOMAMA MASTERMIND INTRO - LAPKRICIO Mėn.

LAPKRIČIO 9 D. | 10val. 
ZOOM (Tik narėms)

prisidėk prie kalendoriaus:

Dalinkis:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp

Gomama MasterMind sesija -
INTRO ir tikslų išsikėlimas
su koučingo specialiste Darija Tonkich

Nekantrauju pristatyti šiek tiek kitokį Gomama narių susitikimą, į kurį pasikviečiau sertifikuotą koučingo specialistę ir MasterMind grupių moderatorę Dariją. Su jos pagalba, mūsų susitikimai įgaus dar daugiau struktūros ir papildomos naudos Tau – kad išeitum tiksliai žinodama ką daryti ir jaustum palaikymą.

Lapkričio mėnesį Tavęs lauks net 3 MasterMind susitikimai:

  • lapkričio 9d. mastermind INTRO, kuriame rekomenduoju dalyvauti VISOMS! Šio susitikimo metu susipažinsime su mastermind metodu ir nusistatysime savo tikslus ir aptarsime sekančius Tavo žingsnius. Taip pat, grupę padalinsime į dvi – tas, kurios dar tik žengia pirmus žingsnius ir tas, kurios jau įsitvirtino ir ieško būdų savo verslą perkelti į dar aukštesnį lygį.
  • lapkričio 16d. mastermind I → toms, kurios dar tik žengia pirmus žingsnius, gryninasi savo idėją, auditoriją ar dar tik tik pasileido savo verslą. Šio susitikimo metu prisiminsime lapkričio 9d. išsikeltus tikslus ir eisime tolyn.
  • lapkričio 23d. mastermind II → toms, kurios jau įsitvirtino ir ieško būdų savo verslą perkelti į dar aukštesnį lygį. Šio susitikimo metu prisiminsime lapkričio 9d. išsikeltus tikslus ir eisime tolyn.

 

Daugiau apie MasterMind metodą

MasterMind – tai vienas iš metodų Tavo tikslų siekimui. Kartu tai – abipusės mentorystės metodas, kai tu gauni palaikymą, discipliną, atskaitomybę, struktūrą ir kitų dalyvių patirtį.

Šios sesijos metu Tu gausi grupinį palaikymą, kuris padės rasti:

  • daugiau palaikymo ir idėjų siekiant savo tikslų
  • atsakymus į iššūkius, kuriuos įveikti nėra laiko arba žinių
  • pagaliau imtis užsibrėžtų tikslų ir išeiti iš užburto rato, kai turi tiek daug idėjų ir tiek daug visko nori, kad nedarai visiškai NIEKO arba imiesi visko.

Kaip ir įprastose Gomama narių susitikimuose, mastermind sesijoje galėsi saugiai dalintis savo iššūkiais bei siekti tikslų. Tik, turėsime dar papildomą įrankį ir pagalbos iš sertifikuotos mastermind grupių vedėjos ir koučerės.

Apie Dariją

Darija Tonkich

Darija Tonkich – sertifikuota MasterMind grupės moderatorė, koučingo specialistė ir sąmoningumo žaidimo Poins of You praktikė. 

Labai tikiu palaikymo ir mentorystės galia. Man mastermind tai tarsi abipusė mentorystė kuomet nedidelė bendraminčių komanda susitinka sutartu dažnumu ir kiekvienas grupės narys išsikelia savo asmeninius tikslus. Tikslai siekia per grupes diskusijas, dalinimąsi patirtimi, įžvalgas, suteikiant palaikymą ir atskaitomybę.
 
Tad kiekvienas narys padėdamas kitam, gauna atsakymus ir į savo klausimus. Susitinkant reguliariai užtikrinama atskaitomybė bei tikslo siekimas.

GoMama

Mes esame verslių mamų bendruomenė, susikūrusi tam, kad padėtume viena kitai, mokytumėmės ir augtume kartu dėl savęs ir savo šeimos.

Mokykis iš savo sričių eksperčių, įgauk pasitikėjimą įgyvendinant tikrąją svajonę ir bendrauk su mamomis, kurios yra tokios pat nuostabios kaip ir tu.

Prisijunk!