Pasirengusi susikurti sėkmingą verslą?

Prisijungus tavęs laukia net 26 kursai verslo vystymo ir asmeninio tobulėjimo temomis.

Dabar pasirink savo norimą narystės apmokėjimą:

Prieiga prie virš 26 įrašytų Gomama verslo auginimo ir asmeninio tobulėjimo temomis. Prieiga galioja 45 dienas nuo įsigijimo.


*Jei reikalinga PVM sąskaita-faktūra jūsų verslui, parašykite email labas@gomama.lt su jūsų rekvizitais ir atsiųsime jums sąskaitą.

Atsiliepimai

Indrė Endriukaitė

Aktorė ir teatrinių metodų įmonėms lektorė

Joana Šaulienė

Tinklaraštininkė ir skaitmeninės rinkodaros konsultantė

Simona Bareikė

Karjeros konsultantė

Jurgita @mazipirsciukai
Jurgita @mazipirsciukai Renginių organizatorė ir marketingo specialistė
Read More
Bendruomenė man paliko labai didelį įspūdį, todėl kad čia yra ne vien labai daug įvairių naudingų kursų bet ir įdomių, savo tikslų siekiančių mamų, kurios nori padėti viena kitai!

Atrodo ir tu pats užsivedi: Ir aš noriu, ir aš noriu ten būti! Jei esat verslas, jei galit būti kažkuo naudinga kitai, būtinai turite prisijungti!
Julija Naradauskaitė @ijandesign
Julija Naradauskaitė @ijandesignInterjero dizainerė
Read More
Didžiausios rekomendacijos GOMAMA! Labai džiaugiuosi, kad Dovile Sinke sugebėjo sukurti tokią nuostabią bendruomenę! Kur veikia moteriškas solidarumas. Viena kitos palaikymas, paskatinimas, pagirimas, laikymasis iš vien! Tai iš ties puiku!

To labai reikia ypač pačioje pradžioje, kad būtų daugiau tokių žmonių, kurie tave palaiko ir tiki tavo idėja, padeda tau iš šalies! 🙂

REKOMENDUOJU! 🌸
Simona Bareikė
Simona BareikėKarjeros konsultantė
Read More
Dovilė begalo atsidavusi šiam projektui, skiria labai daug dėmesio mums visoms, palaiko pulsą ir taip natūraliai atsiranda pozityvus įsipareigojimo jausmas nesustoti pačiai. Bendruomenę sudaro labai profesionalios ir nuoširdžios moterys, o norint atvirai dalintis savo klaidomis, klausti patarimų, tai yra labai labai svarbu.

Kiekvieną mėnesį pradedam su nauja marsterklase, kurios būna labai įvairiomis temomis. Vystant savo verslą, tai yra begalo naudinga, nes dažnai apie tam tikrus momentus net nebūnu pagalvojus. Po kiekvienos marterklasės turime klausymų-atsakymų sesijas su srities profesionaliais, kurios yra aukso vertės.

Mėnesio renginiai vyksta įvairiais formatais ir trukmėmis, tad jei ir nepavyksta dalyvauti visuose (kaip mano atveju), jaučiuosi neatsiliekanti prisijungusi nors į kelis iš jų. Bendruomenės viduje pradėjome vystyti bendrus projektus. Kas yra super wow. 🙂

Realių sėkmės pavyzdžių matymas mane labai motyvuoja. Ypač, kai moterys prisijungia su idėja, o po gerų pusės metų (nelengvo!) darbo skina rezultatu!
Joana Šaulienė
Joana Šaulienėtinklaraščio www.viskasbe.lt įkūrėja, skaitmeninės rinkodaros specialistė
Read More
Mano didelė rekomendacija GoMama klubui: bendruomenės galia, verčianti kalnus! 😊

Įvairių verslo pradžiai ar vystymui vertingų mokymų paketas, užmegzti kontaktai su stipriais savo srities specialistais, stiprus ryšys tarp bendruomenės narių, įskaitant bendrus brainstorm, problemų analizę, idėjų kūrybą ir net spyrį žengti pirmyn, kai jo reikia, kolaboracijos vystant projektus, nauji bendri projektai su narėmis. 👏

Visa tai radau GoMama ir labai rekomenduoju kiekvienai: tiek startuojančiai ar dar ieškančiai savo veiklos krypties, tiek startavusiai ir ieškančiai sparnų augti.
Agnė Zabielienė
Agnė ZabielienėDžiugesnių desertų "Gėrybė" įkūrėja
Read More
Vis pagalvoju apie Gomama kaip apie skanų skanų saldainį, kurį su pasimėgavimu lukštensiu tomis sau ir tik sau valandomis!

You rock!!!
 Indrė Endriukaitė
Indrė EndriukaitėAktorė, režisierė, teatro edukatorė
Read More
Palaikymas, supratimas ir labai nuoširdūs patarimai. Buriasi jauki bendruomenė. Taip pat gaunu daug naujų žinių, kurias bandau įgyvendinti praktikoje!

Įkvėpta kursų paskelbiau pirmą LinkedIn įrašą ir iškart susilaukiau daug palaikymo!
Eglė Juzumas @mano.vaikas.valgo.viska
Eglė Juzumas @mano.vaikas.valgo.viskaMaisto fotografė ir tinklaraštininkė
Read More
Rekomenduoju atrasti Gomama bendruomenę veiklioms mamoms. Man labai patinka jų live'ai.

'Tai ką darote tikrai prasminga, ir, tikiu, naudinga daugeliui moterų!